Můj klenot

Můj klenot https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484556/bmid_muj-klenot-gKl-484556.png 4 406 99

Můj klenot série

Ne, nejde jen o to divadlo, dámy. Rozhodně jde i o VELIKOST kašpárka. U mě jede oboje na plný obrátky. Vlastně mám VŠECHNY ty správný přednosti. Vzhled, mozek, svoje vlastní peníze a velkýho ptáka. Možná si myslíte, že jsem kretén. Zním tak, že? Jsem sexy až běda, královsky bohatej, zatraceně chytrej a mám kládu jako kůň. Hádejte co. Můj příběh jste ještě neslyšeli. Jasně, můžu být playboy, jak mě nazývá newyorskej bulvár. Ale já jsem takovej ten playboy, kterej je náhodou i bezva chlap. Což mě dělá jedinečným. Jedinej problém je, že táta potřebuje, abych trochu přibrzdil. S konzervativníma investorama ve městě, který chtěj koupit jeho hlavní klenotnictví na pátý avenue, potřebuje nejen, abych zapnul poklopec, ale taky abych se trochu choval jako oddanej chlápek. V pohodě. Pro tátu to můžu udělat. Koneckonců, jemu vděčím za rodinný klenoty. Takže nabízím svojí nejlepší kamarádce a obchodní partnerce na týden zásnubní prsten. Charlotte do toho jde. Má svoje vlastní důvody, proč říct ano tomuhle obřímu klenotu. A velice záhy všechno tohle předstírání na veřejnosti vede k naprosto žádnýmu předstírání v ložnici. Protože prostě nemůže předstírat takový orgasmický výkřiky, který vydává, když ji v peřinách dostávám do novejch výšin, takový, který zkroutí prsty na nohách a tříští okenní tabulky. A já nemůžu předstírat, že k ní cítím něco skutečnýho. Do čeho jsem se to sakra s tím svým... klenotem dostal?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Big Rock , 2016

Kešu1981
16.04.2022 3 z 5

Hmmm...tak tohle je příběh pro večer tzv pod lampu. Ne, nečekejte nic hlubokomyslného, o tom to není. Je to prostě jen žhavá rychlovka. Vyprávění z jeho pohledu o jednom týdnu, během kterého si s kamarádkou hrají na falešné snoubence, zamilují se a pak...trochu napětí...se vezmou :o)

Ivuska.09
15.04.2022 3 z 5

Řekla bych, že toto je taková klasika. S podobným námětem jsem četla mnoho knih. Ale i tak byl příběh čtivý a vlastně mě bavil. Zkrátka taková pohádka pro dospělé. Ani bych neřekla, že má kniha 250 stran, strávila jsem čtením opravdu chviličku. Jsem zvědavá na další díl série, určitě se do něj pustím.

Renike
10.04.2022 3 z 5

Po přečtení anotací a prologu, jsem si říkala, ano, to bude vtipné..no, moc vtipné mi to nepřipadalo, řekla bych - takový průměrný harlequin
Souhlasím s Lutzinkou

petusska01
10.04.2022 4 z 5

Ach, toto bola taka rýchlovka. Príjemná, vtipná, kvapku obohraná a predvídateľná, ale je to ten príbeh, po ktorom siahnete v taký lenivý deň. Hlavné postavy sú naj kamoši a ako to už býva, tak sa to pri príležitosti predstierania zvrtne. Rodina je príjemná a vtipná, kamoši sú relatívne fajn, aj keď samozrejme všetko to bolo z pohľadu Spencera a Charlotte tam hrala akoby druhé husle, mam dojem že sme sa o nej nejako veľmi nedozvedeli. Ale bolo to fajn, štýl Vi Keelandovej.

nina3905
10.04.2022 5 z 5

Vtipna erotikus oddychovka.

Ralemo
10.04.2022 5 z 5

Za mě hezký erotický román, který měl vše. Zajímavý příběh, zápletku s trochou dramatu a nakonec šťastný konec. Snad nikdy jsem asi nečetla román pouze z pohledu hlavního hrdiny, každopádně musím říct, že me to vážně bavilo. Příběh byl napsán zábavně, zasmála jsem se u různých dialogů, zajímavý příběh o nejlepších kamarádech, kteří zjistí, kdo je jejich pravá láska i když k tomu potřebují menší lež. Určitě doporučuji. :) Taková jednohubka přečtená u odpoledního kafíčka.

lusitta05
08.04.2022 4 z 5

Ja som si ju teda užila,trafila sa mi presne do nálady. Bolo to svieže, vtipné, oddychovka ako má byť.

anna7852
07.04.2022 4 z 5

Předvídatelné, milé, sexy. Prostě krásná oddychovka :)

2688
07.04.2022 4 z 5

Tahle knížka je přesný návod pro muže jak se nechovat a vlastně i chovat k ženě kterou milujete a se kterou chcete strávit zbytek svého života.

Mé kladné hodnocení není tak o skvělém, nezapomenutelném příběhu ale spíš o tom jak jsem sympatizovala s hlavníma hrdinama a o vtipných vsuvkách . Velké plus taky že hlavním a jediným vypravěčem je muž což se stává málokdy. Příběh vám v hlavě možná neutkví na dlouhou dobou ale den zpříjemní.

Njangu
07.04.2022 5 z 5

Tak já jsem si užila tu pohádku od začátku do konce. Zajímavý byl výjimečně pohled z pozice hlavní mužské postavy v celé knížce. A dost často jsem se bavila tou slovní výměnou mezi Charlotte a Spencerem. Anotace knížky je hodně poutavě a zajímavě napsaná a tím samým stylem je napsaná celá knížka. Tak doufám, že brzy vyjde další díl. Už teď se těším. Upravuji komentář - po lustraci spisovatelky, kolik bude dílů této série jsem zjistila, že už má vydanou pěknou řádku knih. Doufám, že jich přeloží a vydají u nás co nejvíc.

Saimoon
25.03.2022 3 z 5

Knihu jsem si nejdříve nechtěla kupovat, ale navnadila mě na ní pěkná recenze a tak jsem do ní šla. Bohužel, měla jsem počkat až bude ve výprodeji. Na zadek jsem si z ní opravdu nesedla. Kniha byla sice hezká, děj ubíhal a postavy nebyly špatné, ale byl to prostě průměr. Asi mě i odradilo, že v knize bylo všechno dokonalé. Charlotte i Spencer byli od hlavy až k patě dokonalí. Oba úspěšní, mladí a krásní. Nic jim nechybělo, na co sáhli, to se jim povedlo a nemuseli řešit nic závažného nebo negativního. U knihy si sice odpočinete a nemusíte na nic myslet, ale můžu potvrdit, že další den už si nebudete pamatovat hlavní jména hrdinů, natož o čem kniha byla.

Lutzinka
22.03.2022 3 z 5

No, nejzajímavější a největší plus je asi to, že je to psáno z pohledu Spencera.
Jinak je to pořád to samé dokolečka, nepřekvapí, ale čte se to dobře, místy je to vtipné, ikdyž ty Spencerovy myšlenkové pochody jsou většinou úplně mimo, zdravé sebevědomí je fajn, ale totální namyšlenost a hlazení svého ega na každém řádku, to je rozčilující.
Takže tak, žádný zázrak to není, ale účel splnil.

happy19
21.03.2022 5 z 5

Předčila mé očekávání,-)
Zdravě sebevědomá a rozhodně velmi čtivá s prvky humoru!
Vítej nová autorko:-))

„Naučte se pravidlům, abyste je mohli správně porušovat.“

MilackovaN
19.03.2022 5 z 5

Fajn čtení na jedno odpoledne :-) Styl autorky mi sedl, několikrát jsem měla úsměv na tváři. Nic převratného to není, děj taková klasická tuckovka, ale romantickou duši, jako jsem já, to vždycky potěší. Hlavní je, že u těchto typů knih nemusíte přemýšlet a jen hltáte děj, i když přesně víte, jakým směrem se to bude dál vyvíjet.

terryaknihy
14.03.2022 4 z 5

Upřímně, už dlouho jsem se u nějaké knihy tak nezasmála, jako právě u téhle :D.
Hlavní postava Spencer byl neskutečný namyšlenec a jeho myšlenky byly hodně přes čáru normálnosti :D V podstatě mě šíleně ze začátku zarazilo, že tuhle knihu psala žena. Postupně při čtení jsem ale ty něžné ženské prvky začala objevovat (hlavně díky Spencerově kamarádce) a kniha se mi fakt líbila. Ano, je to erotika, není to přepychová literatura.. Ale dámy a pánové, tohle je ideální odpočinková kniha na dovču, takže pro léto jako dělaná. Doporučuju :)!
P.S. název téhle série - Těžká kláda :D Baví mě to ještě teď :D...

Ellinek
12.03.2022 4 z 5

Není to žádná vysoká literatura, zkrátka obyčejný román pro ženy, ale víte co? Bylo to super. Milé a odpočinkové čtení, kde na vás autorka nehází zvraty co druhou stranu, aby to ústřední dvojici udělala co nejtěžší. Žádné rádoby obří sesypání se na konci, když všechno praskne. Naopak, bylo to prostě takové...lidské. Obyčejné. Jako všední život každého z nás. Sice nejsme všichni boháči jako Spencer, ale co. A navíc oceňuji, že je to knížka vyprávěná veskrze mužským hrdinou, to mi tady už dlouho chybělo. Tahle knížka vás zkrátka pohladí na duši, donutí vás se usmívat a culit a oběma hrdinům budete fandit. Za jedno odpoledne máte přečteno, ale když do toho jdete s tím, že se chcete pobavit a uvolnit se, přesně tohle taky dostanete. :)

georginaa
07.03.2022 4 z 5

Návod jak si věčně leštit své ego, v podobě dlouhé chvály. V podstatě to je skoro v každé kapitole. Příběh nijak nevybočuje z normálu. Jsou dlouholetí kamarádi, co si pomáhají v různých situací, až to jednoho dne přejde v něco víc. Pak už není cesty zpět. Na jeden večer k pobavení to stačí. Víc od toho čekat se nemusí.

ptavichripkaa
05.03.2022 4 z 5

Mě se to líbilo. Připomnělo mi to knihu od Emmy Chase Zkrocený. Bylo fajn to číst jako vyprávění od Spencera. Taková pohádka pro dospělé.

Terez9119
25.02.2022 3 z 5

Milé a absolutně odpočinkové. Z průměru to ale nijak nevybočuje.

New York pro ženy erotika lhaní, lži

2022  74%Můj klenot
2022  74%Pan O