Můj klenot

Můj klenot https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484556/bmid_muj-klenot-gKl-484556.png 4 406 99

Můj klenot série

Ne, nejde jen o to divadlo, dámy. Rozhodně jde i o VELIKOST kašpárka. U mě jede oboje na plný obrátky. Vlastně mám VŠECHNY ty správný přednosti. Vzhled, mozek, svoje vlastní peníze a velkýho ptáka. Možná si myslíte, že jsem kretén. Zním tak, že? Jsem sexy až běda, královsky bohatej, zatraceně chytrej a mám kládu jako kůň. Hádejte co. Můj příběh jste ještě neslyšeli. Jasně, můžu být playboy, jak mě nazývá newyorskej bulvár. Ale já jsem takovej ten playboy, kterej je náhodou i bezva chlap. Což mě dělá jedinečným. Jedinej problém je, že táta potřebuje, abych trochu přibrzdil. S konzervativníma investorama ve městě, který chtěj koupit jeho hlavní klenotnictví na pátý avenue, potřebuje nejen, abych zapnul poklopec, ale taky abych se trochu choval jako oddanej chlápek. V pohodě. Pro tátu to můžu udělat. Koneckonců, jemu vděčím za rodinný klenoty. Takže nabízím svojí nejlepší kamarádce a obchodní partnerce na týden zásnubní prsten. Charlotte do toho jde. Má svoje vlastní důvody, proč říct ano tomuhle obřímu klenotu. A velice záhy všechno tohle předstírání na veřejnosti vede k naprosto žádnýmu předstírání v ložnici. Protože prostě nemůže předstírat takový orgasmický výkřiky, který vydává, když ji v peřinách dostávám do novejch výšin, takový, který zkroutí prsty na nohách a tříští okenní tabulky. A já nemůžu předstírat, že k ní cítím něco skutečnýho. Do čeho jsem se to sakra s tím svým... klenotem dostal?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Big Rock , 2016

Slunečnice322
20.06.2022 3 z 5

Ze začátku super, jeden vtip za druhým,nasmála jsem se,ale postupně kniha sklouzla do jasného klišé a nic překvapivého se nekonalo. Čekala jsem víc.

Emma27
19.06.2022 4 z 5

Kniha je super.

Lovana
19.06.2022 4 z 5

Nejprve mě kniha úplně nelákala, ale nechala jsem se přesvědčit, že si ji musím přečíst a určitě jsem za to ráda a už teď se těším na druhý díl.
Hned v úvodu jsem si říkala, že Spencer je nafoukaný namyšlenec, ale docela rychle jsem zjistila, že je v mnoha ohledech vlastně fajn. Charlotte jsem si oblíbila okamžitě a pak už jsem se jen nechala unášet příběh. Je fakt, že místy mi přišlo, že se příběh poněkud vytratil a zůstalo jen to jedno, ale na druhou stranu u takovéto knihy to člověk už trochu čeká... Každopádně jsem se u knihy hodně nasmála a místy byla i trochu naměkko...
Na konci byla jedna věc, kterou jsem nečekala a která mě potěšila.
Celkově jako oddychová kniha do parných letních dnů, kdy nemáte chuť přemýšlet nad nějakou složitější knihou, je Můj klenot super a můžu jen doporučit. Je to také napsáno velice čtivě, knihu jsem měla přečtenou raz dva.

Hodnocení 4*/5*

MaláKnihomolka
18.06.2022 4 z 5

Hledáte nějakou lehkou, vtipnou, čtivou knihu na léto? Pak můžu doporučit právě Můj klenot. Takhle jsem se u knihy už dlouho nenasmála. Z počátku je Spencer namyšlenec až na půdu, ale počkejte si, on vás ještě třeba překvapí. A překvapí vás už od první strany, to si buďte jistí. Charlotte, ta se mi líbila od začátku, fajn hlavní ženská postava, která mi sedla.
Někomu to možná přijde moc hrr, ale když si tu knihu přečtete celou, tak si myslím, že do sebe všechno krásně zapadlo. Hlavně jejich kamarádský vztah, ten se autorce povedl, užívala jsem si to, bavila se… například situace s těmi gumovými medvídky (ti co četli ví), potřebuju taky takového kamaráda.
Kromě humoru se tu dočkáte taky dost sexu, to vám dojde asi hned, už jen podle samotného názvu série "Těžká kláda".
Je to takový jednoduší příběh ve stylu Penelope Bloom, ale za mě o kus lepší. Zvlášť konec jsem popravdě nečekala, byla jsem překvapená co někdo naplánoval.
Nečekejte jednoduše žádné extra vážné téma nebo zvraty, je to prostě ideální vtipná jednohubka například někam k vodě, jak jsem psala na začátku.

Zuzana215
18.06.2022 5 z 5

Hned při čtení prvních řádků mi cukaly koutky.
Bylo to vtipný, svižný. Zhltla jsem to jako lahodnej dortík :D Osvěžující příběh z pohledu Spencera :)
Jednoho takového sprosťáka jsem si před 7 lety vzala :)

Fidibus
07.06.2022 5 z 5

(SPOILER) "Viděl jsem ženu, která za tebou přišla se srdcem na dlani." "No, do pr-."
Sebevědomý sukničkář Spencer potřebuje být na týden slušný, aby jeho otec mohl prodat svůj obchod. Domluví se s kamarádkou Charlotte, se kterou už se takto dřív kryli. Ovšem postupně po sobě touží, domluví se tedy, že si týden užijí. Nakonec je podvod odhalen ve chvíli, kdy už je pravdou, a paradoxně otec je rád, protože si obchod rozmyslel. Ti dva si nakonec vše vyjasní a "Šťastná manželka=šťastnej život.".
Prostě klasický, ale vtipný eroťák.
"Moje kočka je úchyl." "Zdá se, že my tři spolu budeme vycházet dobře."

kacenka6144
31.05.2022 3 z 5

Ani nenadchne, ani neurazí. Žádná velká zápletka, žádný velký zvrat. Ale na na letní dovolenou u bazénu vřele doporučuji. A druhý díl si taky určitě pořídím.

ardeas
22.05.2022 4 z 5

Dnes hodnotím pocit, nie obsah (áno, nie je to ničím svetaborne, tak na čo to rozpitvavat).
A pocit z knihy,... že hmmmm :D Zbožňujem tento štýl humoru, samé ustipacne hlášky, v ktorých nájdete múdrosti + perfektné prirovnania a metafory. "Ja som podnapitý, ale ona je rozhodne sťatá." Výstižné a také priame a suché zároveň.
Takže za mňa, pocit z knihy, kde mi štýl tak neuveriteľne vonia, je skoro na max. Ale este to nie je na supernovu, 4*
Čo do obsahu, vid. komentare nižšie :DD

WaN635
21.05.2022 3 z 5

Dala jsem 3 hvězdičky, neboť se jedná o lepší dílo tohoto žánru.
Kniha z pohledu chlapa a to bylo příjemné oživení. Jinak od začátku bylo jasné, jak kniha dopadne, ovšem vyprávění ze strany namachrovaného, sebejistého chlapa to bylo čtivé a občas i mimořádně vtipné.
Každopádně další díl číst nebudu, jednou mi to o obrovském klenotu stačilo .

lihate
19.05.2022 3 z 5

Vlastně přemýšlím, jak to hodnotit. Kniha má příběh, který je stejný s desítkami dalších knih. V celku nic originálního. Ale co je super je, že je kniha napsaná pouze z mužského pohledu, to je vlastně docela zajímavé. Autorka píše velice poutavě, takže se to dobře čte, ale že by to byla kniha, co mě vystřelí z trenek, to asi ne.

Občas tam byly vtipné momenty, občas měl Spencer vtipné myšlenky a občas i vtipné rozhovory, ale jinak mi to přišlo tak nějak o ničem. ‍️

narisa
15.05.2022 5 z 5

Bylo to příjemné čtení. Na to jak měl Spencer obří sebevědomí a střídal ženské, byl vlastně úžasný chlap. Který má skvělou rodinu, jež miluje, a také super kamarádku, kterou také miluje a to i jinak než si myslel. Bylo to krátké, šlo to po povrchu a nijak víc do hloubky, ale bylo to super.
Charlotte se mi moc líbila, byla to fakt pohodářka a nic nehrotila. A myšlenkové pochody Spencra mě rozesmívaly.
Takže za mě určitě ano. Těším se na další díly.

Knihy_nad_zlato
02.05.2022 3 z 5

Nic, absolutně nic jsem od toho nečekala. Maximálně tak, že to bude vtipný. A to rozhodně bylo.
Postavy jsem si neoblíbila. Na to, to bylo moc rychlý a nic tu o nich vlastně ani nebylo. Takže ani nemůžu říct, že by mi na nich něco vadilo, protože, když o nich nic nevím, tak jak by mohlo, že. Děj byl předvídatelný a zápletka neoriginální. Ne, že by mi to u tohohle nějak extra vadilo.
Ale bylo to mega čtivý. Neuvěřitelně vtipný a jednu originální věc jsem přece jen našla. Je to snad jediná romcom nebo contemporary pouze z pohledu muže, jakou jsem kdy četla.
U tohohle bych dost ocenila filmové zpracování. Myslím, že by bylo lepší než kniha. Nebo prostě já mám takovýhle příběhy radši jako film než jako knihu.

V.Marie
01.05.2022 2 z 5

Dle mého podprůměr, četli jsme lepší, ale i horší. Spencer je namyšlený debil, nic víc ‍️

Hatshepsut
01.05.2022 3 z 5

Tak sebevědomí hlavnímu hrdinovi rozhodně nechybělo.:-) Možná bych ocenila více vtipných příhod, ale jinak taková klasická oddechovka na večer. Rozhodně bylo fajn, že je kniha psaná zase jednou z pohledu muže. Příběh, kdy přátelství přerostlo v něco více, možná klasické klišé, ale na přečtení to nebylo špatné.

moma08
30.04.2022 3 z 5

Pro mě osobně to byla průměrná romantika, kterou sfouknete během odpoledne.
Chyběl mi tam pohled ze strany hlavní hrdinky, což by bylo určitě lepší.

evineckY
26.04.2022 5 z 5

Ještě jsem nečetla tolik chvály od chlapa na svého pt... !
Klasický příběh- z nejlepšího přátelství přes falešné zásnuby až po nekonečnou lásku.

Moje žena je úžasná.
A to nejen proto, že to říkám já. Posuďte všechny její úspěchy.
Je chytrá, je krásná, je zábavná a vzala si mě.
Konec příběhu.

Pawca33
26.04.2022 5 z 5

Vtipne,eroticke.Moc se mi to libilo.

ivetapl
25.04.2022 4 z 5

Od začátku jsem se smála. Spencerovi by neuškodilo ubrat trochu na egu. (Nejen kvůli jeho ) Ale byl tak vtipný, že mu to odpouštím. Chtěla bych ho vidět jako dítě na vodítku. Charlotte se mi líbila. Hlavně to, že z ní pravdu dostanete lechtáním. To máme společné. Jinak její ex je slušný blb. Co se týče klenotu. Tak tam je ještě jiný. Nejen ten Spencera. Moc se mi líbilo, jak se sebe nemohli nabažit.

Mám ráda knihy, kde je dohodnuté manželství nebo falešné zásnuby. To je tenhle případ. Bohužel mi přišlo, že na to jak dlouho jsou přátelé stačilo dost málo na to, aby po sobě takhle najednou toužili. Nemyslím to špatně. Bylo to boží a úplně jsem to hltala. Jen mi to přišlo rychlé. Ale Bože! Je to fakt strašně moc čtivě psané.
Líbilo se mi, když Spencer mluvil sprostě. To ženy dostane si myslím určitě, aniž by si to uvědomovaly.

Ani se nenadějete a máte dočteno.
Tohle je podle mě další skvělá autorka, kterou budete milovat, pokud máte rádi romantiku a erotiku. V téhle knize je obojí úplně dokonale napsané. Přesto, jak obálka může působit (), tu najdeme nádherný příběh.
Už aby byl další díl.

rampapa
24.04.2022 5 z 5

Na tohle jsem se hodně těšila a jsem knížkou nadšená. Krásný příběh. Příběh se čte sám. Přečetla jsem knížku ani ne za tři hodinky. Charlotte jsem si hnedka zamilovala. Krásná oddechová knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Doufám že vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ketfl
19.04.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, ale že bych si z toho sedla na zadek, to opravdu také ne. Příběh je napsán čtivě, líbilo se mi i vyprávění z pohledu mužského hlavního hrdiny, což není úplně běžné, ale jinak jako ta zápletka byla spíš taková nedomyšlená. Jako proč by někdo měl předstírat zasnoubení, aby otec mohl prodat podnik, když s ním hlavní hrdina neměl nic společného? I některé rádoby vtipné scény mi zase tak vtipné nepřišly, ale jinak to byla taková milá jednohubka. Na večer mě to zabavilo, ale že bych se k této knize nějak pravidelně vracela, to asi také nehrozí. Prostě takový milý průměr.

New York pro ženy erotika lhaní, lži

2022  74%Můj klenot
2022  74%Pan O