Můj klenot

Můj klenot https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484556/bmid_muj-klenot-gKl-484556.png 4 406 99

Můj klenot série

Ne, nejde jen o to divadlo, dámy. Rozhodně jde i o VELIKOST kašpárka. U mě jede oboje na plný obrátky. Vlastně mám VŠECHNY ty správný přednosti. Vzhled, mozek, svoje vlastní peníze a velkýho ptáka. Možná si myslíte, že jsem kretén. Zním tak, že? Jsem sexy až běda, královsky bohatej, zatraceně chytrej a mám kládu jako kůň. Hádejte co. Můj příběh jste ještě neslyšeli. Jasně, můžu být playboy, jak mě nazývá newyorskej bulvár. Ale já jsem takovej ten playboy, kterej je náhodou i bezva chlap. Což mě dělá jedinečným. Jedinej problém je, že táta potřebuje, abych trochu přibrzdil. S konzervativníma investorama ve městě, který chtěj koupit jeho hlavní klenotnictví na pátý avenue, potřebuje nejen, abych zapnul poklopec, ale taky abych se trochu choval jako oddanej chlápek. V pohodě. Pro tátu to můžu udělat. Koneckonců, jemu vděčím za rodinný klenoty. Takže nabízím svojí nejlepší kamarádce a obchodní partnerce na týden zásnubní prsten. Charlotte do toho jde. Má svoje vlastní důvody, proč říct ano tomuhle obřímu klenotu. A velice záhy všechno tohle předstírání na veřejnosti vede k naprosto žádnýmu předstírání v ložnici. Protože prostě nemůže předstírat takový orgasmický výkřiky, který vydává, když ji v peřinách dostávám do novejch výšin, takový, který zkroutí prsty na nohách a tříští okenní tabulky. A já nemůžu předstírat, že k ní cítím něco skutečnýho. Do čeho jsem se to sakra s tím svým... klenotem dostal?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Big Rock , 2016

dooky
15.06.2023 3 z 5

Popravdě moc nadšená nejsem. Až příliš rychlé, bez pořádného děje, přeslazené...ale jako opravdu kratičká jednohubka pro chvilkové vypnutí - proč ne...

Books_by_Dee
08.06.2023

IG: books_by_dee

Já čekala čtení podobné Penelope Bloom (jeho banán a spol.) nebo Christiny Lauren (série Božský) a taky si myslím, že i mají holky podobný styl. Je to sexy, je to romantický, ale je to taky vtipný.

Linku předstíraných vztahů mám ráda, možná dokonce patří k mým nejoblíbenějším. Milovala jsem Spencera a jeho vnitřní monology, to, jak si uvědomoval, že Charlotte má opravdu rád nebo dokonce, že ji miluje. Byla to příjemná změna mít POV chlapa. Za mě bylo i super, že co se vztahu týče, tam asi bylo jasné, jak to dopadne. Ale ty vedlejší linky byly takové nepředvídatelné. To, co se stalo k závěru knížky jsem třeba vůbec nečekala.

Knížka je velmi čtivá, má super krátký kapitoly a já jí za jeden den přečetla jako nic až tak moc mě bavila. Ono, když se do čtení podobných knih jde s tím, že od nich nečekáte zázrak, tak vás můžou příjemně překvapit. A to jsem u Klenota docela měla.

Lenka541
11.05.2023 3 z 5

Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Hodnotím ji jako takový bonbónek do vlaku nebo prostě milou oddechovku.

Jita160
27.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Ego až na půdu a v kalhotách kládu jako kůň?
Playboy ,svůdník co prý rozumí ženám???
Tak to je určitě záruka peprného čtiva. Já se moc bavila.
Dva nejlepší kamarádi, obchodní partneři ,kteří si vždy kryly záda. Spencer syn klenotníka, který nejde ve šlépějích svého otce ,ale přesto chce v jeho očích být za vzorného synka. Potřebuje na týden snoubenku aby měl u svého otce kladné body kvůli obchodu s prodejem rodinného klenotnictví.
Charlotte je svolná být na týden jeho snoubenkou ,ale za určitých podminek.... potvůrka podšitá :-D:-D:-D
Oba se do role snoubenců vžily natolik,že jsou nejen nejlepší kamarádi, obchodní partneři ,ale i úžasní milenci. Jeden druhému dokončuji věty a oba mají rádi gumové medvídky.
Spencer zjišťuje že ten největší klenot není v obchodě jeho otce, ale má ho dlouho vedle sebe ....po svém boku.

Lofda
19.04.2023 4 z 5

Taky bych asi chtěla patřit do rodiny, která vlastní síť klenotnictví.. no nic ;-)
Hodnotím vysoko, v rámci žánru. Není to úplná bomba, ale na druhou stranu mi tu vlastně nic nechybělo. Milé, vtipné, odpočinkové a přesně proto jsem po knížce sáhla. Určitě si časem přečtu i další díly. Harper a Nick, sestra a nejlepší kamarád, to zní slibně.

MAU256
02.03.2023 4 z 5

Ať měl Spencer sebevětší ego, stále měl na mysli, jen aby byla Charlotte spokojená. A to u nejlepších přátel je přece na prvním místě. Jenže okolnosti se změnily. Ač si nastavili pravidla, která neporuší, srdci se poručit nedá. Knížka se četla velmi dobře, i když je zřejmé, jak dopadne, mě osobně to vůbec nevadí, je to prostě romantika pro únik z reality dnů.

Monka0901
29.01.2023 5 z 5

Za mňa super kniha. To, že je kniha písaná z pohľadu muža je pre mňa pozitívna zmena. Spencerove myšlienky sú vtipné, jeho egoizmus až neskutočný, ale aj tak ma kniha veľmi bavila. Prečitala som ju za jeden deň.

knihomolkaJani
29.01.2023 2 z 5

2,5 ⭐ z 5
Já jsem od knihy měla asi poměrně vysoká očekávání a to byl kámen úrazu. Obálka je hezká, anotace zajímavá..
Celý příběh nám vypráví Spencer a je ve stylu "Co můžu dělat? Ta ženská mě chce." Ach, jeho povaha mi vůbec nesedla, pořád jsem přemýšlela jestli je větší jeho přirození, nebo ego.. Rozhodně by zde pomohla alespoň nějaká kapitola z pohledu Charlotte.
I když ani jí neřadím mezi své oblíbené postavy..

Příběhu ovšem musím nechat čtivost, kratší kapitoly tomu hodně pomohly. A někde za polovinou to začalo být i trochu zajímavé..
Překvapil mě místy i vývoj děje, který se najednou stočil jiným směrem, než jsem očekávala..

"Úžasný, jak někdy v životě nastanou chvíle, kdy do sebe všechno dokonale zapadne." - O tom, jak moc to zapadne se ale už přesvědčte sami.
Pro mě to asi není kniha, která by mi zůstala dlouho v paměti, takový styl - Neurazí, nenadchne.
"Mimochodem, jestli se někdy dotkneš mojí ségry, je to pro mě důvod oholit ti uprostřed noci hlavu a nabarvit ti obočí na oranžovo." Druhý díl si rozhodně přečtu už jen kvůli této větě.. Uvidíme, jestli chlapec dostojí svým slibům..

Arsi007
29.01.2023 3 z 5

Jak už název knihy i série napovídá jedná se o erotický román. A přiznám se, že jsem se ještě nesetkala s žádnou jinou postavou, která má tak obrovské ego. A nejen to.

Spencerovo otec je majitelem známé a úspěšné klenotnické firmy. Na stará kolena se jí rozhodne prodat a užívat si důchodu. Při večeři s potenciálním kupcem se Spencer zmíní o přítelkyni Charlotte, se kterou vede místní bar a aby se zalíbil tak si vymyslí, že je jeho snoubenkou. Roztoči tak kolotoč lží a polopravd, na jehož konci najde něco víc než jen vhodnou příležitost pro prodej firmy.

Začátek byl docela utrpení. To, jak sám sebe hlavní alfa samec Spencer vychvaloval se nedalo číst Jakmile se ale děj začal rozjíždět a už nešlo jen o to, jaký je to chlapák, šlo to samo a než jsem se nadála byl konec.

Pokud chcete víkendovou a nenáročnou jednohubku nebo máte už knihu doma a chystáte se na ní tak se připravte na to, že při prvních stranách budete otáčet oči v sloup. Ale vydržte. Křivka cringe postupně klesá a ke konci dostanete sladkou tečku za dočtení.

Co mi ale hodně chybělo byl pohled Charlotte, který by do toho vnesl trochu normálnosti.

IG: @Hanybooks

LuciLu
22.01.2023 3 z 5

Ke knížce jsem se dostala v rámci společného čtení. Už název celé série "Velká kláda" napovídal, co bude v knize hrát prim. Děj je vyprávěn pouze z pohledu mužské postavy (Spencera), čímž chtěla autorka přinést do tohoto žánru inovaci, ale za mě říkám, že mě pohled Charlotte v příběhu chyběl. Od první stránky je naprosto jasné, kam tohle všechno povede, a jak kniha skončí. Nekoná se žádná velká zápletka, ale jako odreagování kniha splnila svůj účel.

Wajny
20.01.2023 3 z 5

Knihu jsem četla v rámci společného čtení a musím se přiznat, že jsem se jí dost děsila, ale příjemně překvapila.

Kniha je vyprávěna z pohledu mužské postavy, což za mě bylo povedené a konečně nastala nějaká změna. Spencer je totální egoista, který ví, jaké kvality má, ale mě to vůbec nevadilo, protože vše bylo prezentováno s humorem.

Příběh není nijak originální, celková zápletka je už několikrát zpracována. Mně se hrozně moc líbil autorčin styl psaní, který byl trefný, svižný a erotické pasáže se za mě povedly, protože tu není přemíra mušliček, broskviček atd.

Já jsem spokojená a v rámci žánru patří tato kniha mezi ty povedené! A určitě zkusím i další díl.

Instagram - Nikmakbooks

katallinka
16.01.2023 3 z 5

Řekla bych, že se jedna o dost průměrnou erotickou knížku. Už od prvních stran je celkem jasné, jak to celé dopadne. Novinkou je pouze pohled chlapa, který má dost ženské myšlení (tolik barev žádný chlap nemůže znát).

FejKýý
11.01.2023 3 z 5

Ze začátku jsem si říkala, jo, tak tohle mě nesedne, fakt těžká nuda (a né kláda). A chlapec má ego jak něco. No nakonec od páté či šesté kapitoly se to rozjelo a já četla a četla a byl konec. Rychle to utíkalo a bylo to jak kdyby kniha měla zhruba jen 100 stran. Spisovatelka napsala erotické scény velice slušně, žádné názvy jako třešnička, mušlička, kladivo,.. To se mi na knize opravdu líbilo. Zároveň tam nebylo ani nic přehnaného. Sice od začátku je jasné (jak už to u takových knížek bývá) jak to dopadne, ale kniha na oddych opravdu dobrá. Určitě si přečtu další díly. Jediné co mě vadilo, nevím zda to tak bylo i u knih papírových, tak já četla eknihu a bylo tam dost chyb, občas nedokončené slovo nebo věta poskládáná zvláštně a to já si takových věcí všímám, až když už je toho více. Rozhodně ale vím, že to není chyba autorky a nebudu kvůli tomu dávat menší hodnocení. Jo a menší dodatek určitě bych v tomhle příběhu ocenila kapitoly z obou pohledů, trošku mi to tady chybělo.

dencazrnu
09.01.2023 3 z 5

Série Těžká kláda nám v rámci svého žánru nepřinesla absolutně nic nového :-) Myslím, že v erotických románech asi není nic, co by mě ještě mohlo překvapit. Autorka tady vsadila především na obroooooooovské ego hlavního hrdiny :-) Jinak je to taková ta klasika, neurazí - nenadchne. Velké plus knihy je čtivost, jde to opravdu samo, takže s knihou neztratíte příliš času a občas se i usmějete pod vousy. Každopádně nic nového nás tady nepotkalo :-)

johana3160
30.12.2022 3 z 5

Naprostý prumer. Bohuzel ani napad ani provedeni neoslni a “bezva chlap” mi prisel spis jako k*k*t…

Damonka12
24.12.2022 4 z 5

Velmi čtivý a vtipný erotický román. Doporučuju.

Jajula75
16.12.2022 1 z 5

Tak tohle bylo.... šílené. To bylo tak sladké, až to praští. A nehledě na to, že od začátku přesně víte, jak to dopadne. Celkem by to mělo potenciál, ale ten nebyl využit, totálně to zabily nudné scény a zápletka, která ani zápletkou nebyla. Ani nevím, jestli se tam dělo něco jinýho než trapný řeči a sex. Chmmm. A co mě vyloženě vytáčelo, byly jeho kecy o tom jak má velké přirození. Vážně? To nám to autorka nemohla říct jednou, max dvakrát? Aaaa pardon, tak kniha se tak jmenuje. Ufff. Tuto autorku už nikdy víc.

romantickaduse
09.12.2022 1 z 5

Po přečtení nadšených reakcí jsem si říkala, že to bude oddychovka na večer. No, oddychovka to byla, ale nudná. Místo jednoho, dvou večerů jsem to četla měsíc a ještě jsem se do toho nutila. Nebýt nemocni, asi bych to četla další měsíc nebo dva.
Abych pravdu řekla, tohle byla asi jedna z nejhorších knih, co jsem za poslední dobu četla. Děj předvídatelný hned o začátku, samé klišé a v podstatě se tam absolutně nic nedělo. Když pominu sex a jejich občasný povídání. Nuda, nuda, nuda. A zápletka? Mohl by mi ji někdo prosím ukázat? Žádnou jsem tam totiž nenašla. Jo pardon, někdo řekne, že tam byla ke konci. Ne to byla jen parodie na zápletku, která byla vyřešena během 20 stran (u postav cca za 8h). A to jeho neustálé opakování, jak ho má velkého už bylo vyloženě trapný :( No, o přečtení dalšího dílu ze serie budu hooooodně přemýšlet.

Schary
02.12.2022 4 z 5

Červená knihovna až to praští, ale bylo to pěkné!

barborelka
28.11.2022 4 z 5

Vtipná kniha, sympatická dvojce....oddychovka na večer,

New York pro ženy erotika lhaní, lži

2022  74%Můj klenot
2022  74%Pan O