Mozaika lží

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co když se člověk, o němž si myslíte, že ho dobře znáte, ukáže být někým, o kom nevíte vůbec nic?Andrea je přesvědčená, že svou matku Lauru dobře zná. Ví, že celý svůj život strávila v pobřežním městečku Belle Isle, že vždy toužila po klidu a rodinné pohodě a nikdy neskrývala žádná tajemství. Vše se ale změní, když spolu vyrazí do restaurace a oslava Andreiných narozenin se zvrtne v horor. Při nečekané střelbě většina hostů propadne panice, ale Laura zachová klid – nejenže dceru chrání, ale bez zaváhání útočníka zabije. Andrea najednou vidí matku z jiné stránky – je to skutečně ta žena, která jí před spaním četla pohádky? Jakou minulost před ní tají? Laura se však zatvrdila a nemluví s nikým – ani s policií, ani se svou dcerou. Andree tedy nezbývá nic jiného než pátrat po stopách matčiny minulosti sama. Chce znát pravdu, ale netuší, na jak těžkou a riskantní cestu se vydává… Dokud ale neodhalí matčino tajemství a neposkládá si střípky jejích lží do mozaiky, neexistuje pro ně žádná budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392451/mozaika-lzi-VIp-392451.jpg 3.577
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, HarperCollins Polska
Orig. název

Pieces of Her, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Mozaika lží

Přidat komentář
bigben
01.12.2020

Pro mě neuvěřitelný příběh i rozuzlení...nenadchlo

Awča
29.10.2020

Zajímavě vystavěný příběh, cílený spíše na ženy. Bavilo mě sledovat obě linky příběhu, tu minulou i tu přítomnou. Místy měla kniha slabší chvilky a poslední kapitola byla úplně zbytečná.


evynn
29.12.2019

Súhlas s komentom PetK. Mozaika superhrdiniek komiksového typu. Karin Slaughter ešte dám šancu;)

Kami33
08.12.2019

Docela čtivé, ale určitě se mi série s Willem Trentem líbila mnohem víc.

princesse
22.07.2019

Tak nějak zvláštní ... naprosto neskutečné a neuvěřitelné jak jsou lidé snadno zmanipulovatelní. Připadá mi to až přehnané a ono asi i je. Dějí se různé věci a pokud by se něco takového skutečně stát nemohlo, tak přinejmenším něco tomu hodně podobné určitě ano. Lidé dokáží být brutální, zlí a bezohlední, o tom žádná ... Bohužel.

PetK
08.06.2019

Po dlouhém váhání jsem dala tři hvězdičky, ovšem nad dvěma převážil pouze fakt, že Slaughter mám spojenou s velmi dobrými sériemi Grand County a Will Trent. Nevím, jestli je to tím, že už jsem je četla dávno a od té doby se "vyčetla" a jsem náročnější, ale tohle mi připadalo jednoduše průměrné. Zase tady máme "holky Terminátorky", které překonají několikero protřelých zločinců. K plusům počítám, že prolínání časových rovin nebylo od začátku úplně čitelné a od autorky bylo záměrně matoucí, což zvyšovalo napětí. A pak konec... tam pro mě řetěz spadl zase úplně dolů. Chjo. Je mi to líto, ale tohle si asi prostě pamatovat nebudu.

Nickyheat
08.06.2019

Skvělá kniha, kde nikdo není takový, jak se staví na odiv. Naprosto skvělé čtení

zdendula31
23.05.2019

Napínavá kniha,kde nic není jak se zdá...a to mám ráda

1