Motýlek motýl

Motýlek motýl https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521270/bmid_motylek-motyl-64e23716159b0.png 4 25 3

Lucinčina zahrada je plná barevných tvorů, kteří bzučí, ševelí a poletují. Ale kde se schovává ten, kterého má ze všech nejraději? Nádherný, pestrobarevný motýl? Krásná kniha, ze které na konci vyletí opravdický motýl. Tedy, skoro. Ale úžas malých (i velkých) čtenářů je i tak zajištěn.

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Portál

Butterfly, Butterfly

ještěrka38
19.03.2024 4 z 5

Pěkná kniha pro nejmenší.

Ven_D
05.11.2023 5 z 5

Motýlek motýl nám i dětem ukazuje, jaké dobrodružství se dá najít na zahradě. Je to tak prosté. Všude je něco. Můžeme objevovat, radovat se, poznávat potkat housenky, berušky, pavouka a samozřejmě nesmí chybět motýl! Odkaz na kompletní hodnocení najdete v záložce "Recenze" - Vendi ZJihu

Litocha
21.10.2023 4 z 5

Příběh jako takový je nemastný, neslaný a moc mě neoslovil, chybí mi vtip a vypointování, které nacházím v některých dalších autorových knihách. Bohatě to ale vyrovnávají ilustrace a celkový vzhled. Prořezy v Horáčkových knihách mě moc baví, jsou perfektně vymyšlené. Jeho ilustrace mám ráda. A tentokrát bylo opravdu co zkoumat a prohlížet, protože se knížka soustředí na drobné a snadno přehlédnutelné zázraky kolem nás a je přínosná zase trochu jinak.
Docela mě mrzí, že syn už z Horáčkových knih vyrostl, ráda bych viděla reakci nějakého prťouska při otočení poslední stránky...

Kniha Motýlek motýl je v