Mokrá louka

Mokrá louka https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63081/mokra-louka-Tlo-63081.jpg 4 510 31

Terezu a Lucii, sestry, co právě společně oslavily šestnácté narozeniny, čekají dva nejsladší měsíce v roce a vlastně jim vůbec nevadí, že je mají strávit doma - a ještě ke všemu pracovně. Zatímco Lucka prodává zmrzlinu, Terka, průbojnější a odvážnější z dvojčat, se při práci v recepci chatové osady Mokrá louka seznamuje se spoustou lidí více či méně zajímavých, normálních i těch druhých, takže o prázdninové zážitky není nouze - a když se v nedalekém tábořišti Na Žabáku usadí parta trampů, nechybí ani letní láska. A protože za dočasně nepřítomné rodiče přebírá vládu v domě i dozor nad dvojčaty trošku potrhlá dvojice moderní babičky a výstřední pratetičky, Terka se rozhodně nenudí: musí zvládnout zamilovanou sestru, akční stařenky i svou vlastní letní bouřku citů a sympatií věnovaných Tomovi, jednomu z trampů. Léto teprve začíná a příběh prázdninových lásek se rozvíjí víc než slibně…... celý text

pavlinkaa
25.01.2015 3 z 5

Další kniha od Lenky Lanczové ke které jsem se vrátila po letech a opět se mi líbila i když jak už tu jednou bylo psáno, po letech mám také jiný názor na hrdinku než jsem měla v době, kdy jsem knihu četla poprvé. Ale vtipné, napínavé ..... Já jsem prostě spokojená :)

Zlodějka knih
07.09.2014 4 z 5

Příběh sester a ještě k tomu dvojčat mě pobavil a odreagoval. Chvíle na zamyšlení a chvíle plné vtipu stály opět za to. Lenka Lanczová nezklamala. :)

kacaaba
16.06.2014 4 z 5

U téhle knihy jsem se fakt pobavila. Takovou babičku s tetičkou bych fakt mít nechtěla :D Lanczová zase vtipem nešetřila. Příjemné čtení...po letech jsem po ní ráda šáhla.

Simona99
29.05.2014 5 z 5

Čtení této knížky jsem si moc užila. Úplně jsem se dokázala vžít do dějě!:) Doporučuju!!

andrejs
21.09.2013 4 z 5

V pubertě to byla jedna z mých nejoblíbenějších "Lanczovek". Prázdniny, prostředí kempu s rybníkem, 16. narozeniny, sluníčko a letní lásky...Teď jsem si Mokrou louku přečetla asi po 15ti letech znovu a sice na ni mám úplně jiný názor než tehdy, když mi bylo 15 let, ale co se nemění je fakt, že je to velmi čtivé a oddychové.

Musela jsem se ale pousmát nad svým vlastním dojmem z hlavní hrdinky. V patnácti to pro mě byla fajn holka, zábavná, společenská, skoro můj vzor! Dneska si o Tereze, hlavní představitelce, myslím, že je to povrchní přelétavá koketa, co nezná nejzákladnější díla české poezie :-) V patnácti má prostě člověk úplně jiné vnímání a priority a jinak asi vnímá i tenhle druh literatury.

K přečtění ale Mokrou louku určitě doporučuji! Je to typický dívčí román, který nad všechny ostatní vyniká (jako všechny "Lanczovky") úžasnou čtivostí. V tomhle žánru prostě Lenka Lanczová umí :-)

Marčullkas
23.07.2013 4 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes sahám po jiné literatuře :)

tatruszka
14.04.2013 3 z 5

Pěkný příběh pro mladé dívky

Movie33
05.03.2013 5 z 5

Moje první Lanczovka! Super prázdninové čtení.

Sinn
21.08.2012 3 z 5

Vcelku zábavné zavzpomínat si na pubertu, kdy jsem knížky od této autorky hltala jedním dechem :)

Monisek.B
07.04.2012 5 z 5

Velice zábavné čtení pro mladé holky... A nejen pro ně :-)

Layss
19.02.2012 3 z 5

Celkem zábavný dívčí románek, kde hlavní roli hrají dvojčata. Už jen to slibuje jisté zábavné situace...

Kniha Mokrá louka je v

Přečtených1 227x