Důvod, proč nepřestal bojovat

Důvod, proč nepřestal bojovat https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524021/bmid_duvod-proc-neprestal-bojovat-65244db9da86f.jpg 5 10 2

Moje hrdinská akademie série

Po delším období relativního klidu se opět vynořili Nómu a pustoší celé město. Na odpor se jim postaví Endeavor, novopečený superhrdina č. 1 a otec Todorokiho, který si o něj dělá starost. Prokáže Endeavor, že si zaslouží svůj titul a důvěru obyčejných lidí?

Bettybook
17.03.2024 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů vůbec. Akorát bych si přála víc informací z rodiny Todoroki.

fvalek
01.12.2023 5 z 5

Čert vem Endeavora, který je stejně jen chvilku na začátku, ale to ve škole to má zase grády! Ne... Endeavor si samozřejmě zaslouží svou kapitolu, ať už svým hrdinským chováním a mocí, tak uvědoměním si svých chyb a napravováním vztahu s rodinou. Popravdě mi je docela sympatický. No ale co škola... Po dlouhé době se tam taky děje něco zajímavého a začínají souboje čtyři na čtyři v průmyslové zóně, kde se stanou opravdu zajímavé věci. Ostatně už první dva souboje jsou super podívaná. Vrací se i Shinso, který mi nebyl a ani nadále není sympatický, ale má zajímavý příběh. na jednu stranu napínavé souboje, jsou vlastně v mnoha případech docela vtipné. Třeba pobožná Shiozaki tam dělá pořád nějaké srandy. Navíc je hodně zajímavá celá třída 1-B, kterou jsme tak jako lehce naťukli během dosavadního příběhu, ale nikdy se jim moc nevěnujeme. Takže jsem zvědavý na jejich schopnosti a využití. Těším se na další díl! :3