Mlčenlivé ženy

Mlčenlivé ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401503/bmid_mlcenlive-zeny-XPt-401503.jpg 4 701 236

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Silent Wife , 2017

Danago
24.09.2019 5 z 5

Thriller to podle mě není. Je to spíš psychologický román. Ale za mě skvělý román. Knížka se velice dobře čte, má spád a napětí. I nějaké to tajemství, které překvapí.

Beruska18
20.09.2019 3 z 5

Neřekla bych, že jde o thriller, ale spíše o psychologický román o tyranovi, který klame své okolí galantním chováním a úsměvy a schován za touto maskou ubližuje svým nejbližším. Trvá to dlouho, ale přesto i na něho dojde jednoho dne řada ....

certik003
16.09.2019 4 z 5

Pokud od knížky čekáte strhující a mrazivý thriller, budete zklamaní. Pokud máte rádi psychologické romány, bude se vám knížka líbit. Jde o příběh dvou žen, které se přivdají do bohaté rodiny, do které se snaží zapadnout a hlavně se zavděčit tchýni, což je v tomto případě nemožné. Popisuje rodinné vztahy se spoustou přetvářky a mně se moc dobře četla.

monci6485
13.09.2019 5 z 5

Příjemný román ze života bohatých.

Kate653
09.09.2019 1 z 5

Je sice možné, že děj se v průběhu knihy rozvine a bude napínavý. To už jsem se ale nedozvěděla, protože jsem knihu už po pár stránkách odložila. Pro mě to bylo monotónní a dokonce mě dej trochu rozčiloval :D např: spoiler: jak se Maggie neustále snažila zavděčit Anně, která je neustále kontrolovala a hodnotila.

bábuška
30.08.2019 4 z 5

Ani jsem nečekala, že mě tato kniha tolik zaujme, taky jsem ji přečetla poměrně rychle. Kolik lží, přetvářky, hrané povýšenosti, se seskupí v jedné rodině, kolik pochyb a naprosto zbytečných obav je na straně druhé. A když všechny nepravosti vyplují na povrch, všechna pýcha se sesype jak domeček z karet. Láska a vztahy se nedají budovat na povýšenosti a lžích, to špatně končí v jakémkoliv příběhu, právě jako v tomto. Přečtení této knihy vřele doporučuji.

Luccyy98
27.08.2019 5 z 5

Tato kniha byla úžasná, hltala jsem každé slovo a nemohla se odtrhnout od čtení. Kniha přečtená za 2 dny, kniha Mlčenlivé ženy je napsána čtivě a napětí v knize určitě nechybělo. Těším se na další knihy od této autorky.

Januli
23.08.2019 3 z 5

Thriller? Tak to ne. Čekala jsem od anotace i obálky něco jiného. Kniha je psaná čtivě, ale pro mě bez gradace a bez pořádného děje. Emoce tam však určitě byly, a věřím, ze si kn8ha příznivce najde, ale ja to nejsem.

Magdyla.8
21.08.2019 3 z 5

Čekala jsem větší vzrůšo a napětí během příběhu. Stále vyprávění gradovalo, ale čekala jsem hold větší pecku a nějaké zvrácené odhalení v rodině Farinellů. Ale byl to takový průměr.

tereza8418
21.08.2019 4 z 5

Já nevím no, asi jsem čekala víc... Ale četla jsem na dovče a musím říct, že se kniha četla dobře.

martinka07
19.08.2019 4 z 5

Tak úplně nevím, co si o knize myslet. Ze začátku mě příběh moc nezaujal, později začal být zajímavý a nemohla jsem se odtrhnout, bohužel konec mi víc připomínal román než thriller. Celkově bych od thrilleru čekala víc napětí než tato kniha nabízí.

Matita310
18.08.2019 5 z 5

Jedno velké překvapení. Kniha je velice pěkně napsána, plno zápletek, kostlivců ve skříni, rodinná dramata. Moc hezká a čtivá knížka.

zdehan
14.08.2019 5 z 5

Ze začátku to bylo nezáživné ale pak se to rozjelo nakonec se mě kniha líbila.

L.Helena
06.08.2019 5 z 5

Ze začátku to bylo takové nijaké, ale postupně mě kniha začala vtahovat do děje a pak už se prostě nedala odložit. Pěkný příběh, dobře zpracovaný.
Autorka zmiňuje, že se jedná již o její čtvrtou knihu, tak jen doufám, že v češtině vyjdou i ty ostatní.

tanecnica
02.08.2019 4 z 5

Do třetiny mě kniha moc nebavila, vypadalo to na klasickou tuctovku, jakých je na trhu nespočet. Ale pak se děj rozjel, přidávaly se stále nové situace, začetla jsem se, nakonec jsem knihu sfoukla velmi rychle. A dobrý konec byla už jen třešnička :-)

pavlinka0250
30.07.2019 5 z 5

Od knížky jsem dostala přesně co jsem chtěla. Obálka slibuje sice něco jiného, ale to mi vůbec nevadilo.
Nemám žádnou výtku, snad jen jednu a to, že jsem na poslední stránce musela knihu zavřít.
K mým oblíbeným knihám na toto téma, mezi něž patří Sedmilhářky a Dámy z Grand Avenue, přibyly i Mlčenlivé ženy.
Za mě super a doporučuji.

kachis
27.07.2019 5 z 5

Pohodové letní čtení. :)

karoli77
27.07.2019 5 z 5

Perfektni pribeh, super zapletka, velmi dobre se mi cetlo.

Kerberos
24.07.2019 4 z 5

Jelikož knihy neškatulkuji na trilery a jiné tak nejsem zklamaná .Prostě příběh tyrana,který se dlouho skrývá za úsměv a na venek galantní chování a všichni mu to baští.

martina101
14.07.2019 2 z 5

Knihu bych označila spíše za romantiku.
Velká reklama = velké zklamání.