Miniencyklopedie přírodní léčby

Knížka chce být přehledným a stručným návodem, jak léčit některá častá onemocnění - stravou, úpravou stylu života, bylinkami a zeleninovými šťávami nebo u nás ještě málo známou vodoléčbou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182260/big_miniencyklopedie-prirodni-lecby-3Uk-182260.jpg 4.417

Kniha Miniencyklopedie přírodní léčby

medlovice
02.06.2019

Chodí ke mě do knihovny dva lidé a tyto knižky dávají zdarma. Oba jsou velmi milí a rádi poradí. Tuto knížku jsem přečetla v čekárně na registru vozidel, tam je fronta pořád a jsem v rozpacích . Jestli se špatně stravuju já nebo to tak vážně nebrat. Zcela jistě v dnešní době , kdy je cibule za 39,90 a brambory po 90 korunách za kilo, jídelníček upraví mnohý z nás.

harena
10.05.2018

Šikovná miniencyklopedie, kterou je dobré mít v knihovně, aby bylo v případě potřeby kde zalistovat. Autor ukazuje, že kromě tabletek a injekcí existuje možnost, jak se léčit i jiným způsobem.
"Věřte v síly přírody. Všechny moderní léky byly vyvinuty z látek pocházejících z přírody, hlavně z rostlinné říše.Můžete se rozhodnout pro kteroukoliv možnost. Vaše vědomosti a poznání vás však zavazují".
Četla jsem vydání z roku 1995, kde je pouhých 123 stran textu. Pro zájemce o přírodní medicínu určitě doporučuji.

intelektuálka
26.04.2018

Kniha je vcelku obsáhlá - má 220 stran.
Vedle seznamu diagnoz obsahuje i výživové doplňky pro ty, co nemají rádi chemické přípravky.

"Lékař budoucnosti nebude předepisovat pacientovi léky, ale bude ho motivovat k vlastní odpovědnosti za své zdraví a ukáže mu, jak se má mnoha chorobám vyhnout."
T. Edison

Kniha určitě stojí za přečtení.

Pichoval
05.05.2017

Cetla jsem novejsi vydani. Rady ohledne nemoci jsou pekne ucelene,kniha ma hlavu a patu. Vetsinu doporuceni a rad jsem jiz slysela,nicmene tady to je pekne na jednom miste.

adelinka
08.01.2014

priznám sa, že som aj zabudla na túto knihu, že ju mám,,,,tak teraz sa v nej hrabem a študujem,,,,,dobré rady pri chorobách, opis ako sa choroba prejavuje.....

anthea
27.01.2012

Dobré a jednoduché tipy jak se uzdravit z některých nemocí.

Proč spíme
Proč spíme