Hned to bude

Hned to bude https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151376/bmid_hned-to-bude-151376.peg 4 10 2

Proč další kuchařka? Protože většinu těch ostatních můžete použít jen o víkendu nebo na sestavení vykrmovací diety. Tohle je však kniha receptů, kterou můžete použít hlavně tehdy, když je den příliš krátký a rychlý nebo jste příliš unavení.

Literatura slovenská Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Hneď to bude , 2007

whack
31.05.2017

V prvom rade kniha obsahuje prehľadný výpis základných ingrediencií, ktoré treba mať vždy po ruke. Je ich tam 117 a ku každej je popis a napísaná výživová hodnota. Ďalej nasledujú recepty. Musím hneď k tomu napísať, že hoci takmer všetky ingrediencie sú vegánske, pri asi 64 receptoch z celkových 159 sú použité nevegánske ingrediencie (syry, jogurty, vajcia). Recepty sú na všelijaké polievky, šaláty, nátierky, hlavné jedlá, omáčky a dezerty. Každý recept je na jednu stranu, k drvivej väčšine z nich nie je fotka, ale je to napísané prehľadne a je tam aj čas prípravy, čo mi vyhovuje. Vadili mi v knihe reklamy na rôzne výrobky a obchody, čo nemajú s jedlom nič spoločné, ale nebolo ich veľa.

mgraja
27.05.2013

úžasne napísaná. doporučujem, jednoduché, ale nápadité recepty :) hravým štýlom ku zdraviu