Návod na přežití pro ženu

Návod na přežití pro ženu https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236866/bmid_navod-na-preziti-pro-zenu-236866.jpg 5 38 14

Dr. Igor Bukovský napsal a vydává v češtině očekávaný titul „ Návod na přežití pro ženu“. I v této knize, která má multimediální charakter, jde hlavně o zdraví, protože s ním jsou všechny krásné maličkosti světa ještě hezčí a vzácnější. Vtipně, ale pokorně a s úctou k zdravému rozumu vás inspiruje k pozitivním životním změnám.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: ,

Návod na prežitie pre ženu , 2013

Opatov
06.02.2021 5 z 5

Naprosto skvělá kniha se spoustou zajímavých informací. Doporučuji!

Ess.
31.10.2020 4 z 5

Knížka je sama o sobě skvělá, nabitá informacemi, přehledná, většinou vtipně (pro mě místy trošku trapně) psaná a určitě bych její přečtení doporučila ženám všech věkových kategorií. Líbí se mi, že autor dokáže v pár větách vysvětlit mnohdy složité pochody lidského těla tak, že jsou srozumitelné pro všechny a dávají smysl. Asi je to první knížka o zdraví, kterou jsem si přečetla celou a ke které se budu vracet.

Hvězdičku jsem strhla za ten už zmíněný styl psaní, který mi - ale opravdu jen výjimečně - nesedl, taky mi chybí kapitola o menstruaci (autor píše o PMS a menopauze, ale menstruace jako taková v knize vystupuje pouze jako "to" - přitom co je víc spojeno se zdravím ženy než její cyklus?) a trochu mě zarazilo zdůraznění, že zdravý je láskyplný HETEROsex. Být lesbička, asi bych se cítila trochu uraženě:-)

Ashi
07.07.2020 5 z 5

Pěkně psaná přehledné kniha. V době kdy jsem ji četla jsem jich na téma zdravého životního stylu četla několik a každý autor má jiné názory, což čtenáře pak mate a neví co si vybrat. Každopádně tato kniha ve mě zanechala příjemný pocit.

TaJiná
02.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha hodící se pro všechny ženy od 20 let nahoru. Jen se pořád nemůžu zbavit dojmu, že některé informace vyznívaly lehce rýpavým tónem. Snad proto, že autorem je muž. A ten nikdy nedokáže pochopit ženskou duši, tělo, mysl. V knize mi ještě chyběla nějaká zmínka o menstruaci. Sice jich existuje dost (i když na českém trhu ne tolik), ale k ženám patří jako dortu ona pomyslná třešnička.

intelektuálka
04.09.2018 5 z 5

Kniha pro ženy všech věkových kategorií.

Část vaše tělo zahrnuje informace o složení těla a chorobách,
část váš den doporučení, jak si den zpříjemnit.

Napsáno srozumitelně a s vtipnými komenty.

harena
22.08.2018 5 z 5

Původně jsem si myslela, že v knize budou známé věci a že ji jenom prolistuju a vrátím do knihovny. Také jsem tak začala, pak zpomalila a nakonec pečlivě přečetla s tím, že tuto knihu si musím koupit. Je to čtivé, vtipné, zajímavé a hlavně pozitivní. Zatím asi nejlepší kniha o zdravém životním stylu. Doporučuji.

Petruš999
26.06.2018 5 z 5

Jsem ráda, že mám tuto knihu ve své knihovně.

buccaneerka
27.08.2017 5 z 5

Zatím jediná kniha týkající se zdraví, kterou jsem si s chutí přečetla.

MarkétaZah
13.07.2017

Velmi kvalitní kniha o zdraví, stárnutí, výživě, hubnutí.. Žádné výmysly nějakého samozvaného odborníka na výživu, ale opravdu pravdivé informace o tom, jak to vlastně je a napsané velmi pozitivně a čtivě. Vřele všem doporučuji!!

ladydelicat
21.06.2016

Vyborna kniha! Je dobre mit ji po ruce. A pro jistotu partnerovi poridit v opacne verzi. Bukovsky vse podava s humorem a zajimave.

Černákočka
04.02.2016 5 z 5

Poučné a přitom zábavné čtení. Výborná kniha o zdravém životním stylu.

petvet
24.01.2016 4 z 5

Zajímavá kniha,která seznamuje čtenářku o spoustě důležitých věcech.
Dala bych plný počet hvězdiček,ale některé údaje nejsou 100% a v dietních plánech jsou menší chyby.
Ale naučné počtení ;)

tornadolue
31.01.2014 4 z 5

Dnes mi ju kuriér priniesol, okamžite som sa začítala a hneď môžem napísať prvé dojmy. Najskôr plusy: 1. obsahuje množstvo informácií, ktoré sa týkajú zdravia žien, správneho stravovania a životného štýlu 2. kniha je prehľadná, sú mi sympatické odrážky, zdôrazňovanie slov tučným písmom, farebné tabuľky 3. autor sa kriticky vyjadruje aj k mnohým mýtom, bludom a polopravdám, ktoré kolujú internetom. No a mínusy: 1. reklama, všade samá reklama, reklama v každej kapitole - väčšinou na potraviny (mimochodom z mojej obľúbenej siete predajní, ale v knihe mi to poriadne vadí), ale nájdete tam aj reklamu na vysávač 2. blbé smajlíky na konci mnohých viet, neviem, či sa autor bál, že nepochopíme vtip a pre istotu si to takto poistil 3. výber autorovej obľúbenej hudby, na mňa to pôsobí narcisticky a práve preto, že Bukovský u mnohých ľudí vyvoláva takýto dojem, dopredu nad ním mávnu rukou a jeho rady ich už nezaujímajú. Dala by som do mínusov aj tie knižné hostky, ale úspešne sa mi darilo pri čítaní si ich slová nevšímať, takže pre mňa akoby tam neboli. Plusy však jednoznačne vedú a knihu môžem len odporúčať.

danuska
08.11.2013 5 z 5

Perfektná kniha, vhodná pre každú ženu. Je napísaná pútavo a vtipne.Jednoznačne odporúčam.

Igor Bukovský
slovenská, 1966
2014  92%Návod na přežití pro ženu
2010  85%Návod na přežití pro muže
2000  77%Recepty na fajn časy
2009  82%Hubnutí bez blbnutí -- pravdy a lži o dietách a detoxikaci
2009  80%Hned to bude

Kniha Návod na přežití pro ženu je v