Návod na přežití pro muže

V této knize jde o zdraví, protože stojí nad úspěchem: pokud nejste zdravý, úspěchu nemůžete dosáhnout ani ho prožívat.

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177306/navod-na-preziti-pro-muze-177306.jpg 4.518
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno:, AKV - ambulancia klinickej výživy

Návod na prežitie pre muža (2007)

Kniha Návod na přežití pro muže

Jack Bauer
04.08.2016

Pěkně ilustrovaná kniha se spoustou reklam a odkazů psána vtipnou formou se smajlíky, aby ironii pochopil i ten největší hlupák, kterému je ale stejně jedno jak se stravuje a po přečtení knihy ji ihned vypustí z hlavy. Ačkoliv se knihy o zdravém stravování neustále opakují dokola, kde pozorný čtenář najde spoustu rozporů patři tahle k jedněm z těch lepších a opakování je matka moudrosti. Hezky se čte, psáno po lopatě i pro ty čtenáře, které toto téma nezajímá by měla zaujmout.

pagac17
04.05.2015

Kniha obsahuje podrobně temata o našem životě v rámci zdraví. Je velmi obsažná a požaduje podrobné studium, což se mi nepodařilo. Pročetl j,sem ta temata, která mě nejvíce zajímala. Nedověděl jsem se bohužel nic podstatně nového, co již vím. I když tím nepodceňuji autora a jeho snahu zachytit zdravotní problémy mužů a návod, jak nazval svojí knihu-Návod přežití pro muže.

Barbastelle
03.09.2013

Oceňuji informační hodnotu knihy. Je to vše poměrně jednoduše podané, přitom srozumitelné a přesné. Velmi takovýto počin oceňuji. Na druhou stranu někdy bych raději i vážnější vyjadřování, ale třeba mi to jen úplně nesedlo do nálady. Kdo se chce něco dozvědět o zdravém životním stylu, je to pro něj úžasná příležitost - a myslím, že nejen pro muže.