Miluji tě, Jasone Thorne

Miluji tě, Jasone Thorne https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516622/bmid_miluji-te-jasone-thorne-ary-516622.jpg 4 285 70

Miluji a nenávidím série

Každá malá holka sní o princi na bílém koni. Některé touží po tom vzít si svého tatínka, ale Olive… malá Olive se zamilovala do Jasona Thorna, kamaráda svého bratra. Že se dětské sny nevyplní? A že dětská láska je pomíjivá a brzy odezní? Povídejte o tom něco Olive. Dospělá Olive, autorka nového bestselleru, by ráda věřila tomu, že Jason, ze kterého se stala filmová hvězda, jí už dávno je úplně ukradený. Kdo by ale kdy čekal, že je v dospělosti cesty osudu zase svedou dohromady? Když se zdá, že by se jí dětský sen přece jen mohl splnit, přizná si, že je do Jasona stále bezhlavě zamilovaná. Jsou ale její city k Jasonovi opětovány? Nebo ji Jason jen využívá? Napínavý příběh plný romantiky i vášnivého sexu. Kniha pro všechny, kteří stále ještě věří v pohádkové konce. A pokud na ten svůj stále čekáte, není nic lepšího, než vzít do ruky knihu a jeden pohádkový konec prožít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

To Love Jason Thorn , 2015

Heaven001
22.09.2023 1 z 5

Těšila jsem se, ale tato kniha mě hrozně zklamala. Jako bych četla příběh z wattpadu nikoli knihu. Působilo to na mě, že autorka prostě nahodile napsala příběh, který nijak zpětně neupravila. Působilo to prostě absolutně amatérsky. A řekla bych že tento efekt ještě podpořil překlad.
Postavy nesympatické, absolutně neuvěřitelný děj, který byl spíše bizarní a k smíchu než aby vzbuzoval nějaké emoce. Všechno mi tam přišlo natlačené na sílu a jakmile přišla první zmíňka o falešném vztahu, věděla jsem, že je to totální hřebíček do rakve. Dál už jsem prostě nemohla předstírat, že to beru vážně. Do té doby to byla sice nuda, ale čekala jsem, že se to zlepší. Spoiler - nezlepšilo :(
Miluju příběhy s předstíranými vztahy, ale tento příběh je zdaleka nejhorší co jsem kdy četla a že toho mám (dle mého mínění) načteno opravdu dost.
Jinými slovy, zde bylo všechno špatně, kromě námětu. Jinak to byl sled náhodných událostí, které byly zcela nesmyslně pospojovány nudnými pasážemi s divně se chovajícími postavami, které byly všechno možné jen ne sympatické.
A to se ani nezmiňuju o sexuálních scénách, u kterých jsem se cítila fakt zhnuseně. Opět říkám, četla jsem toho dost, abych to měla s čím porovnávat.
Navíc chlapa, který svoji drahou polovičku neironicky oslovuje "maličká", mám chuť profackovat.
Chápu, že romantické příběhy jsou fikce, ale stále musí být za mě alespoň trochu uvěřitelné. Nebo mít sympatické postavy. Tato kniha toto bohužel nesplňuje. A já se na ní vážně VÁŽNĚ těšila! Ach jo.
Další díl číst rozhodně nebudu.

havrmoni
19.09.2023 5 z 5

Parádní romanticko erotický příběh. Pohodový děj krásně plynul. Docela se těším na další díl.

Jita160
19.09.2023 5 z 5

Jeden z nejčastějších ,předvídatelných,erotických příběhů, kterých jsem přečetla mraky.
Ale.......tento byl tak boží a mňamózní, prostě v něčem jiný.
Příběh vás blaženě vtáhne do dětské lásky ,která se samozřejmě rozhoří až v dospělosti.
Vtipné ,svižné, romantické a tak sexuchtivé čtení.
Rozhodně doporučuji moc jsem si tu knižku užila.

mischa5364
18.09.2023 4 z 5

Jako hlavní postavu tu máme Olivii, která napsala svou první knihu a ta měla tak velký úspěch, že jí chtějí zfilmoval. A tak se dostáváme do studia kde se mají probrat všechny detaily a vše okolo no a dokonce dorazí herec, který má hrát hlavní postavu. A samozřejmě to není nikdo jiný než její dětská láska Jason.

Jason byl nejlepší přítel Oliveina bratra. Olivie do něj byla zamilovaná, dokud jedné noci nerozdrtil její srdce, aniž by o tom věděl. Poté, co jeho matka zemřela, on a jeho otec se přestěhují do Los Angeles. Teď je mu 26 a je hvězdou na filmovém plátně.Jason je zvyklý, že se na něj ženy vrhají a většinou dostane co chce.

A tak se ti dva po tolika letech znovu potkávají.Čím víc spolu tráví čas už v ni Jason nevidí jen tu malou segru svého kamaráda a Olivie? Ta Jasone nepřestala milovat nikdy. Takže když se ji Jason zeptá jestli mu pomůže a bude jeho fake manželka samozřejmě neřekne ne.

Jasný já vím, že zápletka byla použita mnohokrát, ale i tak se mi tento příběh velmi líbil. Miloval jsem tyhle dva spolu. Kniha se čte jedním dechem.
Také jsem milovala její kamarádku Lucy a nemůžu se dočkat, až si přečtu i její knihu.

Za recenzní výtisk moc děkuji @knihydobrovsky a @sberatelka.knih .

Lucie.285
16.09.2023 5 z 5

Tak tohle je jedno z největších překvapení letošního roku. Obálka i název se zdá, že se jedná o nějakou hloupoučkou romantiku. Tak to ani omylem! Jedná se o perfektní vtipnou romantiku s neskutečnou chemií mezi hlavními hrdiny. Kniha je psána z obou pohledů. Máme zde Olivii, která odjakživa miluje nejlepšího kamaráda svého bratra Jasona. Z něho se stane úspěšný herec, po několika letech se znovu setkávají a Jason zjišťuje, že Oliv už dávno není malá holka. Poslední třetina knihy byla tak žhavá, že mi z toho malém chytla kniha. Erotické scény napsány perfektně. Proč se o této knize všude nemluví? Protože je vážně skvělá romcom! Máme tu: dětská láska, domluvené manželství a to já rozhodně mohu. Vývoj postav byl napsán opravdu hezky. Další díl by měl být o kamarádce Lucy a dle hodnocení se rozhodně máme ještě na co těšit.

Lexie321
14.09.2023 5 z 5

Maximálne odporúčam! 10/10 Bola to naozaj dobrá kniha. Trochu som sa obávala, že to z nejakého dôvodu nesplní ten očakávania a bola nadhodnotená, ale nie, bolo to naozaj skvelé.

Bolo to dosť málo dramatické, veľmi krátky konflikt v 3. dejstve a príbeh mal celkovo dobrú a relaxačnú atmosféru. Bolo to pomalé stupňovanie s dobrou chémiou od začiatku a slušným okorenením v druhej polovici knihy. Olive a Jason boli veľmi sympatickí, dokonca roztomilý, a bolo osviežujúce vidieť, že mali silné pocity, keď vstupovali do falošného manželstva, namiesto toho, aby boli cudzí alebo sa navzájom nenávideli, ako to bolo v iných knihách. Zbožňovala som aj Lucy.

Celkovo je to úžasná kniha a úplne za ňu budem hlasovať na akomkoľvek zozname, ktorý nájdem a odporúčam ju milovníkom romantického žánru

barush_books
12.09.2023 5 z 5

Skvělá slaďárna, co Vás pohltí a nepustí. Jason a Olive jsou skvěle napsané postavy, které spolu ladí a i přesto, že máme oba pohledy, jasně cítíme tu chemii, co mezi nimi je.
Rozkošné části, přeslazené části, i sexuální části. Všechno dobře popsané, dokáže si udržet své čtenáře. Na malý moment jsem se obávala, aby završení knihy nebylo pouze o sexu, ale díkybohu se tak nestalo.
Kniha, ke které se ráda vrátím. Kniha, která bude v mé knihovně navždy a obstarávána. Kniha, kterou jsem jako teenager strašně chtěla, protože to je o herci. Kniha, co Vám ukáže temnou stránku Hollywoodu v komickém a romantickém podání. Něco, co za to stojí si přečíst.

michaelakoc
10.09.2023 4 z 5

Rovnou píši, že takto má vypadat dobře napsaná romantická kniha. Líbila se mi od první do poslední stránky a zařadí se velmi vysoko v mém letošním žebříčku. Tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo miluje romantické knihy. Navíc zde nechybí tak akorát pikantností, které autorka skvěle vykreslila. Postavy, Olive a Jason, jsou sympatické jak v dětství tak v dospělosti a nelze jim nefandit.

Kniha začíná v dětství - Olive 6 let, Dylan 10 let a Jason 11 let. Olive a Dylan jsou sourozenci a mají milující rodiče. K nim do ulice se nastěhuje nová rodina - Jason, máma alkoholička a závislá na lécích, táta nikdy nepřítomný. Jason se spřátelí s Dylanem, ale i Olive, a většinu svého času tráví u nich doma.

Olive je do Jasona od prvního dne zamilovaná. O 7 let později se stane něco, čím jí Jason zlomí srdce a do toho se stane něco dalšího a Jason se musí odstěhovat.

Pak tu máme skok o dalších 8 let. Během té doby se ani jednou neviděli, nebyli spolu nijak v kontaktu. Ale Olive nezapomněla. Olive je 21 let, Jasonovi je 26 let. Olive vydala svou první knihu a Jason je slavný herec. Jejich cesty je svedou dohromady a oni obnovují své přátelství. "Ahoj, maličká."

Jason pro Olive stále moc znamená, byl první, kterého milovala a první, který ji zlomil srdce. Pořád je pro ni ten pan dokonalý a její city ožívají. Začali dělat na společném projektu. Jason tu byl pořád pro ni. Měl ale pošramocenou pověst, sex a nevázaný život, a bylo potřeba, aby trochu uklidnil vody, k tomu jeho agentka potřebovala hodnou, nevinnou a klidnou Olive s dobrou pověstí.

Na knize se mi líbí, že vše funguje - příběh, chemie. Opravdu cítíte emoce hlavních hrdinů.

Jejich postupné sbližování je dokonalé a na konci jsou i nějaké nečekané zvraty, což v romantice tak často nebývá. Finále knihy je správně romantické a ve Vás po dočtení zůstane příjemný pocit.

Čím více teď o knize přemýšlím a vzpomínám na ni, tím více se mi líbí. Skvělá kniha.

"Miluji tě, Jasone Thorne."
"Miluji tě, maličká."

vera5841
10.09.2023 5 z 5

Ona je spisovatelka... On slavný herec.. Trošku klišé, že? Jenomže Olive a Jason se znají už od dětství - Jason je Oliviina první velká láska a první muž, který ji zlomil srdce. Je snad jejich znovushledání osud?
"Dětská" Olive mi docela lezla na nervy, ale jakmile se přehoupla přes dvacítku, nabral příběh pohodové a příjemné tempo.
Ovšem POZOR - poslední třetina je velmi HOT a pokud nejste příznivci erotických románů, nebude ani tahle nic pro vás. Pokud vám ovšem peprné scény nevadí, tak zde si jich užijete dosyta!
Moc se mi líbil vztah Olive a Lucy, ta chemie mezi kamarádkami.

Ešína
08.09.2023 4 z 5

Tak tohle byla slaďárnička. Příběh byl hezký a už od začátku je jasné, jak kniha dopadne. Ale i tak mi tam nepatrně něco chybělo. Ovšem celkově dobrý dojem.

"Ukradl jsi moje malé srdce jen jedním ďolíčkem, ty zlodějíčku."

herci romance spisovatelky

Ella Maise