Miluji tě, Jasone Thorne

Miluji tě, Jasone Thorne https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516622/bmid_miluji-te-jasone-thorne-ary-516622.jpg 4 285 285

Miluji a nenávidím série

Každá malá holka sní o princi na bílém koni. Některé touží po tom vzít si svého tatínka, ale Olive… malá Olive se zamilovala do Jasona Thorna, kamaráda svého bratra. Že se dětské sny nevyplní? A že dětská láska je pomíjivá a brzy odezní? Povídejte o tom něco Olive. Dospělá Olive, autorka nového bestselleru, by ráda věřila tomu, že Jason, ze kterého se stala filmová hvězda, jí už dávno je úplně ukradený. Kdo by ale kdy čekal, že je v dospělosti cesty osudu zase svedou dohromady? Když se zdá, že by se jí dětský sen přece jen mohl splnit, přizná si, že je do Jasona stále bezhlavě zamilovaná. Jsou ale její city k Jasonovi opětovány? Nebo ji Jason jen využívá? Napínavý příběh plný romantiky i vášnivého sexu. Kniha pro všechny, kteří stále ještě věří v pohádkové konce. A pokud na ten svůj stále čekáte, není nic lepšího, než vzít do ruky knihu a jeden pohádkový konec prožít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

To Love Jason Thorn , 2015

petulkapeta
13.01.2024 5 z 5

,,Ukradl jsi moje malé srdce jen jedním ďolíčkem,ty zlodějičku. Od té doby už se mi nikdy nepodařilo přestat tě milovat."
I ja jako Oliv by jsem se lehce zamilovala do kluka následně do muže s ďolíčkem. Libilo se mi když mu došlo,že ji miluje. A ještě tu byl někdo kdo stojí za zmínku a to je Lucy kámoška Oliv...ty její hlašky,no těším se na její příběh.

KajinaH722
12.01.2024 3 z 5

Jedoduchá a nenáročná oddechovka. Konec už byl zrychlený s celou zápletkou.

Leena87
10.01.2024 3 z 5

První polovina knihy byla skvělá, moc mě bavila ta chemie mezi Olivii a Jasonem. Ale jakmile se jejich vztah stal fyzickým příběh ztratil šmrnc. Jen samé popisy sexu a děj v pozadí nic moc. No a "problém" mezi nimi na konci knihy taky popsán a vyřešen šup šup, škoda.. Byla to zajímavá zápletka, která by zasloužila více prostoru.

Ála1968
07.01.2024 5 z 5

Já jsem se tedy moc bavila.Byla to skvělá oddychovka o lásce z dětství.Krásná romantika, erotika a moc hezký příběh.

mikika
02.01.2024 3 z 5

dokud bylo vše jen v platonické sféře, bylo to docela fajn a vtipné, ale jakmile se pustili do erotiky, všechno šlo ke dnu. ty divné popisy sexu to celé totálně zabily...

Matri
30.12.2023 4 z 5

Vtipný milý romantický príbeh, ktorý splnil moje očakávania. A teda - zabavila som sa, najmä vďaka bezprostrednej milučkej Olive, a to v jej detskej aj dospelej verzii (a v nemalej miere aj vďaka jej kamarátke Lucy).
Mám rada, keď autorka popracuje na charakteroch, a majú niečo "svoje" charakteristické, výrazne črty osobnosti, vďaka čomu si k nim vytváram aj blíži vzťah, sympatie respektíve antipatie. To sa podarilo v tomto prípade kúsok viac u Olive. Jashona som asi sem-tam nechápala a možno mu to aj trošku menej verila :)
Príbeh to bol pekný.. taká jednohubka s rozprávkovým nádychom Hollywoodu, ktorá vie zabaviť a dokonale odreagovať človeka.
Hodnotím 4,25 hviezdičkami.
Autorin štýl mi dosť sedí, takže sa už teším na pokračovanie - určite si ho prečítam :)

"Kdykoliv se mi se srdcem na dlani podívala do očí, propadl jsem jí o kousek víc. Jakkoliv to celé začalo jako nějaká šaráda, nevěděl jsem, jestli budu schopný nechat ji jít, až přijde čas."

Knihomol_ka
19.12.2023 4 z 5

Velké díky patří převážně Vám, kteří jste mi knihu vřele doporučovali. Jak už víte, tak kniha Manželství pro jednoho, kterou jsem od autorky četla se mi opravdu líbila. Tak mi byla doporučena i tato kniha. A já byla nadšená. Hltala jsem ji a zároveň jsem si konečně po dlouhý době tak užila knihu. Měla jsem ji přesně za 3h a 30 minut přečtenou! Příběh na jeden zátah.

Zamilovala jsem se do obou hlavních postav. Olive je spisovatelka, která je od svých 7 let zamilovaná do bratrova nejlepšího kamaráda. Po 10 letech se spolu setkají a věci se dají do pohybu. Je to humorný a zároveň pěkně erotický.

Jasona jsem si zamilovala a panebože další fiktivní muž mi na seznamu přibyl. Děkuji všem za doporučení a kdo zatím nečetl, tak napravte.

terezaterka2000
14.12.2023 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Naprosto úžasná autorka. Doporučuji všemi deseti!

Books_by_Dee
13.12.2023 5 z 5

Jé, tohle byla ale milá oddechová romantika, která mě překvapila tím, že byla i docela spicy, spíše ke konci, ale přeci. Tenhle první díl série na mě čekal v knihovně nějaký ten pátek, ale konečně mi přišla pod ruku a sedla do noty.

V knize potkáváme malou Olive, která se zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra Jasona Thorne. Jason vzhledem k tomu, že byl starší její lásku neopětoval a bral ji spíše jako tu „maličkou“. Osud jejich cesty však rozdělí a Jason se stěhuje do Kalifornie. O několik let později je však stejný osud dá znovu dohromady. Olive je totiž úspěšnou autorkou romantické knihy, která čeká na své zfilmování, a právě Jason má hrát ve filmu hlavní roli. Začínají se spolu více vídat a přesto, že ji Jason stále říká „maličká“ začíná si uvědomovat, že už zas tak maličká vlastně není a začíná k ní něco cítit.

Jasona jsem si naprosto zamilovala, hlavně to jeho oslovení „maličká“ to mě přišlo děsně roztomilé. Kniha mě opravdu začala bavit ve chvilce, kdy se v ději objevil nápad s předstíraným vztahem. Tenhle trope já prostě miluju. A v knížce mě také bavila Lucy, kamarádka Olive (o té je příběh v druhé knize série).
Ale ano bylo tam pár klišé a některé dějové linky mě přišly zbytečné, proto knížka nemá plný počet hvězd , ale rozhodně bych knihu doporučila dál.

V listopadu vyšla u Mystery Press autorčina stand alonka Manželství pro jednoho, na kterou se také chystám. A v únoru nás čeká pokračování série – Nenávidím tě, Adame Connore.

lusitta05
11.12.2023 3 z 5

Aj mne trvalo dlhšie než som sa ponorila do príbehu,pripadalo mi to nudné a obyčajné,ale nakoniec to bolo celkom fajn.

aquaver
09.12.2023 4 z 5

Další fajn oddechovka. Jen že začátku mi trvalo, než jsem se do knížky začetla. Jinak se mi ale knížka líbila.

milito999
02.12.2023 3 z 5

Oddechová knížka klidně na jeden večer. Plná dětských snů, naděje, přání a erotiky. Čte se rychle a svižně. :)

Wajny
29.11.2023 4 z 5

Miluji tě Jasone Thorne bylo fakt povedené! Skvělá oddechovka, u které si odpočinete a budete z ní mít dobrou náladu! Jistě, nečekejte nic světoborného, ale i tak tady můžete čekat zajímavý příběh, dobře napsané erotické scény a vtipné pasáže. Jistě, je tu přemíra klišé, ale kdo by je občas neměl rád!?

Začátek knihy byl skvělý, líbilo se mi propojení s minulostí, vazby na rodinu a trocha ztřeštěnosti ze strany Olive. Postupně to už má takovou tu klasickou notu, místy až moc přeslazenou. Na knize se mi líbí, že se nejedná o plytký příběh, ale jsou tu i hezké momenty na zamyšlení.

Jen mi prosím vás prozraďte, proč je vždy na konci nějaké drama? Proč vždy pár stránek před koncem jim chtějí autoři zavařit? Ještě když skoro vždy je to totální kravina, která by se dala vyřešit pár větami. Přece je všem jasné, že to dopadne dobře.jo bylo by fakt překvapující, kdyby to prostě ti dva nezvládli, tak by alespoň ty divnodrama byly opodstatněné

Mezi Olive a Jason je dokonalá chemie! Je tu hodně originálních scén a rozhovorů. A i když tu nechybí jedno obří klišé, tak je velmi dobře zpracované.

Já si čtení opravdu užila a už se těším na další autorčiny knížky.

Instagram - Nikmakbooks

Andrejka91
07.11.2023 5 z 5

Nechápu ty hejty, ale jak se říká sto lidí, sto chutí. Já jsem od knihy očekávala tuctovou oddechovku ale kniha naprosto předčila moje očekávání.
Naprosto jsem si oba hlavní hrdiny zamilovala, bylo to vtipné, erotické a skvěle napsané.
Ano je to oddechovka, nad kterou nemusíte přemýšlet ale přijde mi, že tato kniha vyčnívá nad ostatními oddechovkami, co jsem četla a není tak "plýtká".
A když jsem se dozvěděla, že bude další díl... Tak honem sem s ním, chci ho držet v ruce.

Holubka
04.11.2023 3 z 5

Vlastně já ani nevím. Knížka mě ze začátku bavila, překvapil mě příběh, tam jsem čekala trošku něco jinýho. Pak se to dostalo do takovýho průměru a konec už jsem četla spíš z donucení. To "drama" byla taková blbost, že to mi knížku úplně zkazilo. Jako kdyby si autorka 20 stránek před koncem uvědomila, že se tam vlastně musí něco stát aby to ohrozilo ten jejich vztah.

Ewe291
30.10.2023 3 z 5

Nebolo to zle, ale prosim Vas ta obalka bez tvari????? Za dalsie troska zmetocne vsetko a sem-tam nasilu a ked sa to konecne ako-tak rozkyvalo bol koniec. Detska laska a to okolo fajn ale potom to akosy slo dolu vodou a ked to zadalo mat smrnc tak bol koniec knihy

Aja39
27.10.2023 5 z 5

Kniha je super, hned jsem se vrátila do dětství kde snad každý měl svou první lásku někoho koho jste zbožňovali a on o vás ani nevěděl.Moc pěkný příběh.

michaela5515
27.10.2023 4 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Nenáročné čtení. Oba hlavní hrdinové mi sedli. Olive je sladká a Jason nikdy nebyl záporák. Kniha nepostrádá vtip a spicy scény jsou napsány velice dobře :)

alzbeta2843
25.10.2023 3 z 5

Ktorá z nás nemala svoju detskú lásku? Malá Olivka sa v detských rokoch zamilovala do najlepšieho kamaráta svojho brata. Cesty sa im rozišli, aby sa o niekoľko rokov znovu uvideli. Dve tretiny knihy som sa neskutočne bavila a bolo to naozaj veľmi milé rozprávanie, ale posledná tretina mi prišla už zbytočne presladená. Aspoň som sa utvrdila v tom, že by som rozhodne nechcela byť slávna a všetkým na očiach.

Celkovo je kniha milá a usmievavá, pri ktorej si krásne oddýchnete.

adela2230
25.10.2023 4 z 5

Zajímavý příběh, možná by to chtělo trochu víc propracovat, ale jinak dobrá oddechovka.

herci romance spisovatelky

Ella Maise