Miluj svůj život

Miluj svůj život obálka knihy
Mé hodnocení:

Autorka bestsellerů UZDRAV SVÉ TĚLO a MILUJTE SVÉ TĚLO je mezinárodně uznávaná představitelka hnutí New Age. Jejím základním poselstvím je: Jsme-li na sobě ochotni mentálně pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc. Autorka se zabývá příčinami nemocí a její léčebná metoda, zdokonalená dlouhodobou praxí s pacienty, představuje souhrn konkrétních kroků, jak tyto příčiny nemocí odstranit. Její zkušenost je zároveň osobní: usilovnou mentální prací se jí podařilo vyléčit si rakovinu. Svůj život zasvětila pomoci druhým při objevování a využívání jejich potenciálu tvůrčích schopností. Učí nás odstraňovat překážky, které nám brání žít naplno a dosáhnout toho, po čem toužíme. Páté vydání. Dotisk r. 2009 (s jinou obálkou)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294127/miluj-svuj-zivot-yVI-294127.png 4.2659
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika, Zdraví
Vydáno, Pragma

You Can Heal Your Life, 1984

Kniha Miluj svůj život

Stoklaska

Kniha mě spíše zklamala. Zpočátku se mi zdál toporný styl psaní, druhá půlka knihy už se četla lépe. Některé kapitoly jsou použitelné do života, některé jsou těžko uvěřitelné. Např. přehled nemocí a jak je vyřešit afirmacemi. Ke knize už se nejspíš v budoucnu vracet nebudu.

PietroGrencik

Ospevovaný bestseller ma nijak zvlášť nepremenil.

Asi nie som cieľová skupina, ajkeď nič zlé som tam nenašiel ;)

ziriant

Co dělá knihu dobrou knihou? Jednak kniha sama, druhak okamžik, v němž se nám kniha dostane do rukou. Za mě ani jedna podmínka nebyla zcela naplněna, na druhou stranu musím říci, že ještě pár let (možná měsíců) zpět bych knihu nejspíš ohodnotila jako brak. Nyní mi jistě sedla více; ovšem to nemá co dělat s formou a provedením, které které by dle mého mohly být logičtěji strukturované, propracovanější, lépe vyjádřené. A dále možná i více podložené. Na druhou stranu je jasné, že je to hodně o vkusu a o tom, čemu člověk zrovna věří. Já někde věřila, jinde ne. Celkově bych ale knihu nezavrhovala, jelikož mi přeci jen něco přinesla. A kdoví, zda se k ní někdy ještě nevrátím...

josska

Knihu jsem poslouchala a líbila se mě moc,,některé věty se opakovaly,myslenky,slova,,a konec mě o životě autorky překvapil,,,

Pája89

K této úžasné kníže se vracím v průběhu života několikrát. Doporučuji všem, co chtějí mít život ve vlastních rukách.

painthers
12.12.2020

Téměř každý, koho znám, má větší či menší problémy se sebejistotou a sebepřijetím. Ovlivňuje to všechny sféry našich životů, vztahy, pravděpodobně i fyzické zdraví. Tato kniha se tomuto aspektu věnuje a dává různé návody, jak se začít mít rád, jak přijmout celou svoji osobnost, jak si ji uvědomovat, a i z čeho konkrétně mohou plynout různá fyzická onemocnění.

Kniha na mě působila poměrně brakovitě, ač v principu s některými myšlenkami souhlasím a mělo by o nich být ve společnosti širší povědomí. Byla čtivá. Pokud někdo nechce na dané téma číst něco moc filosofického nebo zabihajícího do hloubky (a méně sluníčkovou formou), pak by mohla přijít vhod.

Lucieenka
10.12.2020

Kniha, která pohladí po srdci. Každý člověk si utváří svůj život sám. Každá myšlenka, která nás napadne, utváří naší budoucnost. I přes to, že si neseme nějakou minulost, tak můžeme žít krásný život. Viz. autorčin příběh. Tato kniha přinesla do mého života denodenní pozitivní afirmace, odpuštění a pochopení druhých lidí.

knihomolka27
27.11.2020

Samozřejmě všichni chceme věřit tomu, že všechno v knize je pravda.......a podle ní se pak můžeme řídit. Jenže nějaké části připomínají tak trochu pohádku. Každopádně si myslím, že kniha nese správné poselství a to zní.....užívejte si svého života. Pomůže vám zamyslet se, co vám vlastně v životě chybí, abyste mohli být štastní. Už jenom tím, že se tím začnete zabývat, si myslím, že můžete přijít na něco...co vám ve výsledku může pomoct.