Milovaný nevlastní bratr

Milovaný nevlastní bratr https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473528/bmid_milovany-nevlastni-bratr-t63-473528.jpg 4 708 130

Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval, když jsem byla v posledním ročníku na střední, a já jsem absolutně nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube. Zuřila jsem, že si svoji zlost vybíjel na mně, protože tu s námi nechtěl být. Zuřila jsem, že si do svého pokoje vodil holky ze střední. Ale nejvíc jsem zuřila kvůli tomu, jak na něj reagovalo moje tělo, zcela proti mé vůli. Zpočátku jsem si myslela, že za pozornost stojí jenom jeho zevnějšek: potetované břišáky a ostře řezané rysy v obličeji. Pak se to mezi námi začalo měnit a jedné noci to vyvrcholilo. Stejně rychle, jako vstoupil do mého života, se však vrátil zpátky do Kalifornie. Trvalo dalších několik let, než jsem Eleca znovu uviděla. Když naši rodinu zasáhla tragédie, musela jsem se s ním znovu střetnout. A z puberťáka, který mě tenkrát dokázal pobláznit, se teď stal chlap, který mě doháněl k šílenství. Měla jsem strach, že mi znovu zlomí srdce.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stepbrother Dearest , 2014

Michelleee
16.11.2022 4 z 5

Přečteno během jednoho dne. Zase hezká oddechovka od Penelope. Greta a Elec jsou nevlastními sourozenci, ale stejného rodiče stejně nemají. Jejich první setkání nevypadá dobře, ale kamarádce se svěřuje, že její bratr je zatraceně sexy. Greta poznává co se skrývá pod tou maskou. Chudák Elec, to chování s jeho otcem bylo drsné. Super nápad s napsáním knihy, kde odhalí své pocity.

B.Garden
05.10.2022 4 z 5

Páni...od první poloviny knihy jsem se nemohla odtrhout a přečetla jsem ji za noc. Moc se mi libili zpětný pohled Eleca napsanej v knize. Konec byl maličko uspěchachy mohla klidne mohl byt malinko delší. Elec mě bavil jak se Gretu snažil od sebe držet dál a přitom byl do ni zamilovany od prvni chvile. Kniha se krásně a rychle četla, moc doporucuji. Líbila se mi víc něž pokračování.

MAU256
04.10.2022 5 z 5

Krásně čtivé, zhltla jsem to za den. Nejvíc se mi líbila kniha, kterou Elec napsal a poslal ji Grace na přečtení. Neměl to vůbec jednoduché, jeho příběh mě dostal. Musela jsem se smát, kde všude nechával její kalhotky.
Musela jsem číst dál, abych se dostala ke konci, protože jsem Grace přála lásku, kterou by si zasloužila. Naštěstí mě romantická knížka opět nezklamala, mohu jen doporučit.

Marci_Vaj
24.09.2022 4 z 5

Zajímavý příběh. Četl se dobře. Doporučuji tuto knihu přečíst PŘED knihou “Milovaný soused”. I když je to volné pokračování, čtěte nejdřív tento. Mohli byste při čtení v opačném pořadí pak na tento příběh změnit názor, resp. na některé osoby a to by byla škoda… mě se tento jako první líbil :)

Nermal
29.08.2022 4 z 5

Kniha se četla sama a strašně rychle. Na rozdíl od některých komentářů zde si myslím, že pasáž, kdy Greta četla Elecovu knihu, měla zásadní význam, a taky mi v této části ubíhalo čtení nejrychleji.
Některé postavy v Elecově rodině mi přišly trochu přitažené za vlasy, protože zbytečně komplikovaly děj, ale jinak jsem si příběh skvěle užil. Někdy jsem měl sto chutí s Elecem zatřást, aby se už konečně probudil!

TheMelorry
26.08.2022 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře a snadno, to se musí nechat. Stejně tak téma bylo super. Ale celkové zpracování mi přišlo takové neúplné, nedopracované. Hlavní hrdinové byli fajn, ačkoliv se ne vždy chovali na svůj věk, bavilo mě výrazné jiskření mezi nimi a jejich pošťuchování. Od začátku jsem jim přála, ať vše dobře dopadne, ale hlubší emoce ve mě nevyvolali. Co mě zklamalo je závěr. Na můj vkus až moc sladký a klišé. Trošku bych ubrala.
Přesto jsem si ale čtení užila a knihu hodnotím kladně

KláraH.
15.08.2022 odpad!

(SPOILER) Tak tohle opravdu ne! Asi tak pětkrát jsem chtěla knihu odložit, ale nějaký podivný masochismus mě hnal, abych ji dočetla. Moje chyba. Každou další stranou to bylo horší a horší. Výrazivo, které normální člověk prostě nepoužije (to ale může být chyba překladu, neumím posoudit) U pohřbu jsem si říkala, že to je jako u té hádanky s psychopatkou, v čemž jsem se v podstatě utvrdila, když to pokračovalo do kasina s rádoby nadpřirozenou zápletkou, u čtení "knihy" zase, že autorka potřebovala dohnat stránky a tak prostě zopakovala první část knihy. Jako proč?!? Konec úplný klišé, prostě trapas.
Tohle bylo opravdu velký zklamání a s autorkou bohužel končím, protože prostě není pro mě.

evik2710
09.08.2022 3 z 5

Dalo se to cist

sona2716
08.07.2022 5 z 5

Úžasný příběh,člověka vezmou za ️srdce

Siwan
29.06.2022 4 z 5

Romanťárna jak noha...moc se mi to líbilo, krásný rozvíjení příběhu, postav, všeho. Je asi úplně jedno, jestli člověk čte první tohle nebo Milovaný soused...asi je lepší si první přečíst tohle, ale já jsem to taky četla opačně a vůbec to nevadí.
Naprosto jsem tomu, co prožíval Elec rozumněla...milovat někoho můžete...ale neznamená to, že je to ten...Ten...Jediný.
Jednu hvězdičku ubírám za překlad, kde mě rušil přebytek "dosud" a "ač"....fakt tak někdo mluví?
Jinak paráda.

biki
22.05.2022 3 z 5

Tak tady jsem v knihovně při výběru knihy šlápla vedle, opravdu nejsem cílová skupina a středoškolské problémy jsou mi již poněkud vzdálené. Vlastní témata v knize ale nejsou úplně špatná - zamotané rodinné vztahy, psychické týrání a reakce na ně, způsoby, jak se se situací do budoucna vypořádat ... Zpracování mi ale nesedlo a v některých chvílích jsem se do četby musela nutit. K dalším knihám autorky budu tedy přistupovat velmi obezřetně.

Kabi_jban
16.05.2022 4 z 5

(SPOILER) Upřímně je tato kniha jednou z mála, u kterých jsem si chvíli doopravdy myslela, a možná i trochu doufala, ve smutný konec. Ano, Elec ji miloval, miloval ji tak moc, jak nikdo jiný, ale už dva roky žil s Chelsea - to, co k ní cítil muselo být stejně tak obrovské. Za 24 hodin se mu to sice mohlo rozležet v hlavě, ale když znovu uviděl Chelsea, něco se taky změnilo.
Ale samozřejmě jsem hrozně ráda za happyend, protože se pak ke knížce mnohem lépe vrací!

moudivlacek
24.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Milostný románek dvou lidí, kteří byli od začátku pro sebe víc, než splnění sexuální touhy. Rebel Elec je nucen strávit nějaký čas u otcovy druhé rodiny. Zde se mimo jiné setkává s otcovou nevlastní dcerou Gretou. A i když Greta jako první nabídne ruku k přátelství, Elec dělá vše pro to, aby jediného člověka v domě rozzlobil a urazil. A Greta má problém - sice je to "kretén", ale ona cítí, že to je jen slupka chránící jeho pravé já. Příběh vypráví o sbližování dvou duší, jejich rozdělení a opětovné shledání. Greta nikdy nezapomněla, on také ne. Ale přesto se zdá, že jejich společná budoucnost není a nikdy nebude v růžových barvách. Příběh lidí, který mi opět připomněl, jak je láska krásná, ale i komplikovaná a nezapomenutelná.

DeKo1996
15.03.2022 5 z 5

Kniha, která mě neskutečně bavila a pořád jsem musela číst dál a dál abych věděla, jak to s hlavními hrdiny dopadne a jestli tenhle příběh skončí happyendem.
Od knihy se nešlo odtrhnout. Určitě si od autorky přečtu i další její knihy.

Market116
05.02.2022 3 z 5

Už podle obrázku na knize, bylo jasné, že to bude trochu víc romantický...teda spíš erotický, než by člověk chtěl...
Každopádně nemůžu se zbavit dojmu, že to byl příběh o ničem. Nebyl vyloženě špatný, jen to nebylo nic extra...
Trochu mi leze na nervy, když někdo dělá úplně něco jiného než říká a tady Gréta v tom byla odbornice...ale co už...s Elecem se k sobě hodili a bylo jasný jak to skončí...
Takže hodnotím jako takový průměr.

Áža707
01.02.2022 4 z 5

Upřímně čekala jsem, že kniha bude naprostá jednoduchá erotika a musím přiznat, že jsem se doopravdy hodně spletla.

Příběh se četl velmi dobře a kdybych se nemusela připravovat na zkoušku a nevstavala bych do práce brzy ráno, tak bych ji dočetla na jeden zátah.

Kniha začíná v momentě, kdy naší hlavní hrdinové jsou na střední škole. Greta zjistí, že má nevlastního bratra, který se k nim má nastěhovat. I když se snaží sebevíc, aby s ním dobře vycházela, tak Elec se chová jako osina v zadku a nenechá si ujít příležitost, aby něco Gretě provedl. Tahle čas je jak na vlnách, chvilku to vypadá, že k sobě najdou cestu a hned na to jsou opět na ostří nože. Jejich špičkování jsem si užívala. Občas jsem se velmi pobavila.

Velký šok přišel s druhou částí a časovým posunem, který byl celých 7 let. Tohle jsem nečekala! A co osud nechtěl cesty našich hrdinů se zase protnou. No a jak to vše dopadne? To už si budete muset přečíst sami.

Strašně moc se mi líbil zasazený pohled ze strany Eleca, který tam byl zasazený formou části knih, co Elec napsal. Velmi mi to tam sedělo a přišlo mi, že to příběhu dodalo správnou šťávu. Postupem času odhalujeme minulost Eleca a zjišťujeme, že to vážně neměl jednoduché.

Za mě doopravdy plusové body za to, že se nejednalo pouze o přímou linku, která by skončila množstvím sexuálních scén. Ne, tohle doopravdy bylo velmi hezký napsané a já jsem si celý příběh užila. Doporučila bych všem milovníkům romantiky s kapkou erotiky.

⭐ 4.5/5

TerryDee
30.01.2022 5 z 5

Zpočátku jsem si nebyla jistá, zda to bude kniha pro mě, neboť téma láska mezi nevlastními sourozenci není zrovna to, co bych vyhledávala. Nicméně můžu říct, že se mi takhle knížka nakonec líbila. Oblíbila jsem si jak Grétu (bože, jen to její jméno), tak i Eleca. prožívala jsem jejich příběh předtím i po sedmi letech. Měli to jako na houpačce, ale věděla jsem, že není všem dnům konec. Nicméně pak se na scéně objevila Chelsea a já nevěděla, co si mám myslet, protože ta holka působila velmi mile. Ale i tak jsem stále doufala v happyend pro Grétu ,s kterou jsem vše prožívala.
Knihu jsem si užila, četla se skoro sama. Jen bych asi víc rozvinula konec, přišlo mi to moc rychlé a uspěchané. Ale i tak se mi to líbilo.

Vknihách
14.01.2022 5 z 5

Prvé stretnutie s tvorbou tejto autorky dopadlo nadmieru dobre… knihu som prečítala za dva večery a vďaka nej som našla stratenú chuť k čítaniu

Príbeh Grety a Eleca sa začína v deň, keď je Elec donútený okolnosťami presťahovať sa k otcovi a jeho novej žene (a nevlastnej sestre). Zdanlivá nevraživosť medzi nimi je zábavná. Také tie klasické knižné doťahovačky a žiarlivostné scénky 17-18 ročných tínedžerov...bolo to veľmi fajn,bavila som sa, štýl autorky je ľahký a čtivý. Od začiatku bolo jasné (aj z obálky), že zahoria láskou alebo aspoň vášnivým okamihom. Bola som zvedavá ako to celé autorka pojme, pretože dej odsýpal celkom rýchlo. Pred polovicou sa to stalo! Ostala som v šoku a so slzou v oku...a zrazu? Bum! Presunuli sme sa v čase o 7 rokov. Postavy boli dospelé,aj ich správanie. Čiže kniha je určená širšiemu publiku, čo sa často v knihách tohto žánru nevidí. Od začiatku ma mrzelo, že kniha nemá kapitoly z Elecovho pohľadu. Ale to by asi nebola Ward,keby ma milo neprekvapí. Pred koncom formou knihy, ktorú Elec napísal a poslal Grete,sme mohli prežiť celý jeho život. Od malého chlapca,po stretnutie s Gretou,ich (ne)vzťah a život po tom,ako sa ich cesty rozdelili a opätovné stretnutie. Jeho knižný príbeh končí otvorene a asi tušíte prečo. Za mňa veľmi krásny príbeh, premyslený, možno tu-tam s nejakým klišé,ale to už k týmto knihám (aspoň pre mňa) neodmysliteľne patrí.

Vevy
03.01.2022 5 z 5

Kniha naprosto suprová. Přečetla jsem ji za den. Je pravda, že druhá polovina mohla být lepší... protože jsem od toho čekala víc "waw" ale naprosto doporučuji ! Skvělá !

dooky
03.01.2022 4 z 5

Líbilo se, ale bez wau efektu. U některých knih se culím jak blbeček a když je zaklapnu úsměv uspokojeného knižního závisláka ještě chvíli trvá. Tady bohužel ne, nicméně nemůžu říct, že se to nečetlo samo.

láska nevlastní sourozenci

Penelope Ward
americká, 1975
2019  87%Nesnáším tě
2019  85%Rebelský dědic
2019  84%Rebelské srdce
2020  84%Drzý bastard
2020  81%Hříšné dopisy

Kniha Milovaný nevlastní bratr je v