Milovaný nevlastný brat

Milovaný nevlastný brat https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368808/bmid_milovany-nevlastny-brat-Qz5-368808.jpg 4 708 130

Keď sa k nám v poslednom ročníku strednej nasťahoval môj nevlastný brat Elec, netušila som, že je až taký arogantný kretén. Štvalo ma, že si na mne vylieva zlosť pre otca. Štvalo ma, že si k nám vodí dievčatá. Ale najviac ma štvalo, že v jeho prítomnosti sa mi zakaždým rozbúšilo srdce. Spočiatku som to pripisovala jeho tetovaniam a príťažlivým črtám, ale v jednu noc nastal v našom vzťahu zlom. Potom sa Elec vrátil do Kalifornie a ja som ho nevidela celé roky. Keď našu rodinu postihla tragédia, osud nás opäť spojil. Z protivného tínedžera však vyrástol príťažlivý muž, čo ma privádzalo do šialenstva. Vedela som, že sa mu moje srdce neubráni.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Stepbrother Dearest , 2014

Kubikuli
26.08.2020 4 z 5

Penelope opět nezklamala :) námět je neotřelý, knížka svižně ubíhá, žádná nuda se nekoná, konec je předvídatelný, ale i tak krásný :) místy na můj vkus moc zamotané..být synem otce nevlastního bratra apod. I bez toho by to bylo pořád stejně dobré.

Renka931
07.08.2020 5 z 5

Uf! Přečteno za jedno odpoledne?! Penelope je vážně moje nejoblíbenější spisovatelka a tento Román to zase dokazuje! Děj naprosto pohlcující a dopadlo to tak jak sem si přála. ☺ u z se těším až si od ni přečtu další knihy

Kudík
11.07.2020 5 z 5

Opět přečteno na jeden zátah, protože jsem musela vědět, jak to dopadne. Greta se mi líbila, hlavně tím, že zabít svého nevlastního bratra svojí laskavostí, je opravdu hrdelní zločin. :) A Elec se někdy choval trošku přes čáru, ale poté, co jsem se dostala k jeho autobiografii se hodně věcí vyjasnilo. Dále si mi líbila Sully, i když dostala jen málo prostoru. Fascinovala mě zápletka ohledně čísla "22" a čekala jsem, kdy se objeví poslední čipky. Dočkala jsem se. :)

meda2007
08.07.2020 5 z 5

Bylo to jako jizda na horske draze. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a cetla a cetla. Skvele napsana kniha.

Jasomknihomolka
30.06.2020 5 z 5

Táto kniha sa po prečítaní dostala na môj piedestál medzi romantické knihy. Rozhodne sa k tejto knihe vrátim. Ďakujem veľmi autorke, že ju napísala.

Zuzana207
24.06.2020 5 z 5

Penelope opäť nesklamala! Tentoraz si vybrala nezvyčajne citlivú tému, ktorú dokázala ešte citlivejšie spracovať. Krásny príbeh, ktorý zanechá silný dojem.

Petriii
15.06.2020 5 z 5

Jo,tak tohle mě hodně bavilo! Od začátku do konce,city jak na houpačce,několikrát mi vhrkly slzy do očí. Prostě super,fakt že jo :)

Myška43
10.06.2020 5 z 5

Já vím, že se stále opakuju, ale knihu od této autorky přečtu vždy na jeden zátah. To byl tak překrásný příběh. Opět jsem si připadala, jak na horské dráze, smích, pláč, bolest, soucit, porozumění, stažený žaludek, děs, radost. Určitě doporučuji knihu přečíst, Penelope to prostě umí, je to skvělá spisovatelka!!!!!

Bet
25.04.2020 5 z 5

Bomba super počtení

Kameika
20.04.2020 5 z 5

Nejdřív mě Elec svým chováním štval, ale když pak četla Greta co napsal jeho pohledem, to mě dostalo. Nemohla jsem knížku odložit a doufala ve šťastný konec.

Aja39
14.04.2020 5 z 5

Kniha je moc krásně napsaná prostě zakázaná láska takže emoce nechyběli.Autorka to umí skvěle podat nemohla jsem přestat číst.

NikolaSkop
07.04.2020 4 z 5

Doporučuji, kniha mě moc bavila. :)

venacava
17.03.2020 3 z 5

Hodnotím z odstupem a chvíli jsem musela přemýšlet o čem kniha byla, takze průměr

petulkapeta
16.03.2020 4 z 5

vau,to byl teda přiběh..uplně mě pohltil a vtahl do sebe

aniger
15.02.2020 3 z 5

Knihu hodnotím s odstupem, četla jsem ji už dřív. Ale moc se mi příběh líbil a přečetla jsem ji jedním dechem.

jitka7
08.01.2020 3 z 5

Námět knihy byl super. I charakter postav mi vyhovoval. I to, jak to všechno mezi nimi začalo a po jedné noci zkončilo. Uvítala bych ale, kdyby byl větší popis jejich života, než až pak, když se znovu sešli. Trošku víc na přeskáčku, aby se člověk musel dost soustředit, aby se zorientoval. A to jejich setkání. Já nevím. Mě to nějak nesedlo. Ale to je pouze věc vkusu. Asi bych předpokládala větší drama. A pak trošku větší rozepis, když se dali dohromady.

Catyna
06.01.2020 5 z 5

Výborná kniha nemohla jsem se odtrhnout

2688
08.12.2019 5 z 5

Tohle téma prostě neomrzí.... za mě super

Jejunka
14.11.2019 5 z 5

Četla jsem hodně knih a tahle patří k mým třem top knihám. A komu jsem půjčila ten měl stejný názor. Prostě wow! Možná ptz jsem ještě nečetla žádný příběh typu nevlastní sourozenci. Tuhle jsem si užila a fakt jen tak nezapomenu, určitě budu číst znovu.

ardeas
09.06.2019 3 z 5

Ako oddychovka super, lahke, vtipne. Jedine minus, ze pasaz knihy v knihe bola väčšinou zrkadlova s tym co sme citali, to mi prislo trosku nedomyslene.

láska nevlastní sourozenci

Penelope Ward
americká, 1975
2019  87%Nesnáším tě
2019  85%Rebelský dědic
2019  84%Rebelské srdce
2020  84%Drzý bastard
2020  81%Hříšné dopisy

Kniha Milovaný nevlastný brat je v