Jen mezi námi

Jen mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520326/bmid_jen-mezi-nami-fN2-520326.jpg 4 430 92

Jsem bohatý, mocný a schopný získat jakoukoli ženu, na kterou si ukážu. Tak proč se uvnitř cítím tak prázdný? S cílem najít své pravé já si beru dovolenou a mizím ze svého privilegovaného života. Jeden rok putování s batohem na zádech po Evropě: nová identita, žádné kontakty a žádné peníze. To není špatný plán. To jsem si aspoň myslel. Dokud jsem se neocitl tady. V přeplněném pokoji hostelu, plném tělesného zápachu a čpějícího alkoholu. Ani nedokážu popsat tu pekelnou díru, do které jsem se propadl. Uprostřed toho chaosu ale potkávám svou novou spolubydlící Hayden Whitmoreovou. Spí na posteli naproti mně a já otevřeně přiznávám, že na ni zírám častěji, než je zdrávo. Krásná, nevinná a chytrá. Není to můj obvyklý typ, ale mně se zdá dokonalá. S božskou slečnou Hayden mám ale jeden drobný problém. Můj šarm na ni vůbec nepůsobí. Nic na ni nezabírá, a navíc si ze mě udělala nejlepšího kamaráda. No chápete to? Fajn. Přistoupím na její hru. Budu ten nejlepší kamarád, jakého kdy měla, budu ji držet za ruku, budu ji bavit a lísat se k ní v posteli. Ďábelský plán, na který jsem vážně pyšný. Jenže tím jaksi vznikl další problém. Hayden se mi dostává pod kůži a já si uvědomuju, že mi možná přátelství s výhodami nestačí. Jenže co se stane, až zjistí, kdo skutečně jsem?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Do-Over , 2022

LilluLong
17.08.2023 5 z 5

Celá séria je skvele napísané a príbehy vedia zaujať či už humorom,erotikou,romantikou a kde tu vás donúti sa hlbšie zamyslieť nad charakterom hlavných hrdinov.Za mňa aj táto posledná časť zo série má 5*

Hatshepsut
16.08.2023 5 z 5

Na poslední díl jsem se moc těšila a byl skvělý. Tato autorka rozhodně umí napsat romantický příběh plný humorných hlášek, které vás jednoznačně pobaví. Poslední z bratrů se nám zamiloval a série s bratry Milesovými tím skončila. Velká škoda! Tak snad nás autorka brzy překvapí svými dalšími příběhy, já si je rozhodně ráda přečtu! Celou sérii velmi doporučuji, je to úžasné oddechové romantické čtení!

nina3905
16.08.2023 5 z 5

Normálne nahlas ochkám, pretože kniha je pohladením pře každu romanticku dušu. Autorka ani v tento časti nesklamala a vytvorila dokonalú sériu. Milesovci sú jednoznacne TOP!!! Priznávam sa, že moje tiché čitanie bolo sprevadzané hlasnými - miestami hurónskymi záchvatmi smiechu. Christa som miestami chcela ovaliť panvicou, aby konečně vystrčil hlavu zo zadku, ale Hayden si to postupne ochočila. Jednoznačne doťahovanie medzi bratmi ako vždy stálo zato. Celá séria je nezabudnuteľná, perfektná, no milujem ju. Nebolo by od veci, ak by vznikla novelka resp. ďalšia kniha, ktorá by riešila potomstvo. Asi sa budem opakovať, ale táto séria, by malá byť povinnou jazdou pre milovničky romantikuš knižnice. Udeľujem 100 bodové hodnotenie - určite po knihe siahnite-:) !!! PS: Ale aj tak Tristan zostal mojim milacikom :-)

havrmoni
15.08.2023 5 z 5

Samozřejmě, že jsem si přečetla od začátku celou sérii, to bych nebyla já. Tohle se mi sice trochu táhlo a říkala jsem si o čem to ještě bude, ale všechno mělo svůj čas a smysl. Dozvěděli jsme se i co se děje v rodinách ostatních bratrů, což je ze mě velké plus. Těšila jsem se sice na nějaký obsáhlejší epilog a nic, ale co už. Celá série je úžasná a jen doufám, že bude více knih od této autorky.

Jenny46
13.08.2023 5 z 5

Nejenom tady ten díl, ale celá série mi přirostla k srdci takovým způsobem, že je těžké se rozloučit...
Krásně napsané, čtivé a vím , že když budu potřebovat knihy na zlepšení nálady tohle je úžasná volba!!!!
Vřele doporučuji TOP NEJLEPŠÍ ROMANTICKÁ SÉRIE

PetraN17
10.08.2023 5 z 5

Naprosto fantastická romantická série :)))

evineckY

Absolutně nejlepšejšíííí !!!
Musím se omluvit Christopherovi, že jsem mu chtěla nakopat 3/4 knihy.
Zlatičko Eddie, při jeho příběhu jsem polykala slzy.
Hayden je osůbka, která si zaslouží svou pohádku.
Tak vidím, že T.L.Swan je naprosto úžasná spisovatelka,
která píše originálně a co kniha, to lepší a lepší příběh.
Rozhodně doporučuji.

zuzak82
10.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Na začátku mi to připomínalo stylem vyprávění a humorem díl s Tristanem. Potom se to trošku zklidnilo, ale popichování mezi Hayden a Christopherem mě bavilo. Potom mi to najednou přišlo nic moc a vše se změnilo trochu ke konci. Přiznávám, že mi několikrát přišel Christo pěkně egoistický a to, co přišlo Hayden vtipné nebo normální, mě přišlo docela mimo. Někdy se choval fakt jak puberťák. Celkově bych hodnotila teda spiš 70%.
Musím však říct, že jako celek je tato série opravdu velmi povedená a příběhy všech bratrů jsou zajímavé. Nejlepší je podle mě druhý díl s Tristanem.

Kristýna530
10.08.2023 5 z 5

Kriste pane, slzim,placu, rvu jak maly dite.Po téhle knize mam obrovskou chut sbalit si batoh a odletet do Barcelony. Tuhle celou serii naprosto zbožňuji a cetla jsem ji momentalne asi po šesté, miluju brachy Milesovi a nevim jak se s nimi rozloučit

mysanda20
10.08.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda.Myslela jsem že druhý díl nic nepřekoná a tohle bylo ještě lepší
Doufám že u nás vyjde více knih od autorky

terikus
09.08.2023 5 z 5

Moc jsem se nasmála, taky jsem si pobrečela a taky je to jedna z těch knížek, po jejichž přečtení nevím co si počít se životem. Tuhle sérii miluju a určitě se k ní vrátím.

milst
08.08.2023 5 z 5

Celá série je úžasná, jednoduše ji miluju.
Milesovi chlapi jsou skvělí a jejich ženy jim nezůstávají nic dlužny.

Tenhle díl byl opět dokonalý, myslím, že nejlepší ze všech.

Jsem zvyklá číst sérii od začátku, tentokrát jsem to neudělala a mrzí mě to, prostě jsem nemohla odolat, ale hned to napravím.
Doufám, že knih od autorky vyjde víc.

přátelství láska vztahy spolubydlící

T. L. Swan