Jen mezi námi

Jen mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520326/bmid_jen-mezi-nami-fN2-520326.jpg 4 430 92

Jsem bohatý, mocný a schopný získat jakoukoli ženu, na kterou si ukážu. Tak proč se uvnitř cítím tak prázdný? S cílem najít své pravé já si beru dovolenou a mizím ze svého privilegovaného života. Jeden rok putování s batohem na zádech po Evropě: nová identita, žádné kontakty a žádné peníze. To není špatný plán. To jsem si aspoň myslel. Dokud jsem se neocitl tady. V přeplněném pokoji hostelu, plném tělesného zápachu a čpějícího alkoholu. Ani nedokážu popsat tu pekelnou díru, do které jsem se propadl. Uprostřed toho chaosu ale potkávám svou novou spolubydlící Hayden Whitmoreovou. Spí na posteli naproti mně a já otevřeně přiznávám, že na ni zírám častěji, než je zdrávo. Krásná, nevinná a chytrá. Není to můj obvyklý typ, ale mně se zdá dokonalá. S božskou slečnou Hayden mám ale jeden drobný problém. Můj šarm na ni vůbec nepůsobí. Nic na ni nezabírá, a navíc si ze mě udělala nejlepšího kamaráda. No chápete to? Fajn. Přistoupím na její hru. Budu ten nejlepší kamarád, jakého kdy měla, budu ji držet za ruku, budu ji bavit a lísat se k ní v posteli. Ďábelský plán, na který jsem vážně pyšný. Jenže tím jaksi vznikl další problém. Hayden se mi dostává pod kůži a já si uvědomuju, že mi možná přátelství s výhodami nestačí. Jenže co se stane, až zjistí, kdo skutečně jsem?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Do-Over , 2022

miloslava3256
01.10.2023 3 z 5

Poslední díl mně trošku zklamal. Předchozí se mi líbili mnohem víc, tady mi to prostě nesedlo. Myšlenka, jak se poznaly, jak se k tomu bodu dostaly velmi zajímavá, jen ta realizace no ... Neseděly mi časové skoky, ačkoliv chápu, že bylo potřeba ten čas vměstnat do knihy. Prostě mi to přišlo takové nemastné/ neslané ... chyběla mi reakce Eddiho na prostudí kam se dostal, nebo nějaké spojení s venkovním světem jako třeba jejich kamarádi a ne jen tunelové vidění těch dvou.

sd1992
01.10.2023 5 z 5

@grada_cz @nakladatelstvimetafora
Diky za zaslani posledniho Milese k recenzi :) #spoluprace

Christopher Miles zije ve stinu svych bratru.. karierne neni o nic mene uspesny nez oni.. ale co se tyce osobniho zivota, tak se zasekl na urovni emocne nevyspeleho adolescenta.. ackoliv to jeho okoli vidi a celkem “netaktne jej na to upozornuji, Christopher si pripada v pohode.. nadale si uziva hyreni financi a bohate si doprava i po milostne strance.. Dokud jednoho dne jeho bratri neprestreli a nezadupou jeho ego. Urazeny jednanim svych nejblizsich se Christopher vydava na rocni vylet.. odhodlan obejit bez bratru, kteri nad nim drzi ochranou ruku, bez luxusu, bez financi, bez predem daneho planu. Sam nevi, co od teto cesty ceka.. chce si dokazat, ze nema problem navazovat vztahy a nebo si dokazat, ze zadne vztahy a lasku nepotrebuje? Jeho cesta zacina ve Spanelsku a uz tam dostane lekci, ktera nejen ovlivni jeho nastavajici rok, ale budoucnost vseobecne.

Jsem rozpolcena :(( S touto serii se mi strasne tezko louci!! Zvladla bych jeste 10 dalsich bratru Milesu <3 Autorka muzske charaktery opravdu umi 3:) jejich bozi smysl pro humor je jen dalsi pridanou hodnotou k uz tak dokonalemu Bohovi :D Neni to nejlepsi dil serie, ale presto pro me byl naprosto plnohodnotny a nic mi v nem nechybelo :) Zamilovala jsem si i Hayden a Eddieho a vlastne celou silenou partu batuzkaru :D romanticka linka je uzasna, preslazeny konec autorce odpoustim, protoze ona to umi.. a ze mi sem tam kapla slza dojeti, to kazda autorka neumi.. ale!!! Tech slz smichu, bylo vyrazne vic! a to nejvic ocenuji, protoze tento druh humoru je mi blizky a nikdy, nikdy mi neprisel trapny!!.. s tim mivam casto v knize problem..
miluju.. zase.. a naporad <3

ivetapl
29.09.2023 2 z 5

Tohle bude těžké a následující slova mě i mrzíale. Jak jsem nechtěla u předchozích dílů aby skončily, tak tady jsem za konec byla opravdu ráda.
,,Mám povinnosti u Milles Media.
,,A co tvoje povinnost vůči mně? zařve. ,,Já pracuju na venkově.
,,Vědu společnost s miliardovým obratem, Hayden. Já pendluju mezi Londýnem a New Yorkem. Nemůžu bydlet v nějaké prdeli světa, kde si ty hraješ s kravami.
Chybělo mi tu něco, co bylo v předchozích dílech. Chemie, vtip, jiskra Nebylo to ono. Chris je namyšlený blbeček. Možná je nemocný, ale to bych úplně neřekla. To jak se choval, mě opravdu štvalo. Hlavně jednou něco řekne a pak to je úplně jinak, viz to, že ať budou kdekoliv budou spolu. Prd
Hayden mi bylo líto, protože takové chování si nezasloužila. Ona pro nej něco zkusila, nebyla šťastná a on ji za to ještě div nesežere zaživa. Dlouho jí lhal a mohl mít nějaké pochopení a ne se zachovat jako debil.
Líbil se mi Eddie. Tím si pak u mě Chris nahrál nějaké body. Ke konci knihy jsem mela v hlavě dva scénáře, které by mohl udělat - jeden z nich se opravdu stal. Prdel světa. Na jednu stranu si u mě opět šplhnul, na druhou jsem doufala v ten druhý scénář.
Když to sečtusérii jako celek doporučuji. První tři díly jsou opravdu top, takže tento vynahradí. Jsem rada, že tohle nebyl díl někde ze začátku série.

astra3
26.09.2023 5 z 5

Autorka píše moc hezky. Pořád u mě vede Tristan, ale tohle bylo taky dobré.

Lofda
24.09.2023 5 z 5

Hotovo, přečteno.. Upřímně, tento díl za předchozími asi trochu zaostává, ale jen o malinko. Vlastně jsem mile překvapená, jak jiné to zase bylo! Někdo psal, že děj byl zbytečně natahovaný, ale to bych neřekla, jen se toho prostě hodně událo a autorka nepoužila zajetý vzorec (rozuměj oťukávání, láska jak trám, problém, usmíření..). Tihle dva (+ Eddie) toho měli k řešení přece jen o trochu víc ;-) Koukala jsem, že autorka vydala ještě pokračování - dočkáme se ho i u nás?? Já budu doufat, že ano, protože knížky téhle autorky jsou pro mě sázkou na jistotu.

KatieKuli
21.09.2023 4 z 5

No páni, tak tohle bych nečekala. Dočetla jsem do 7. kapitoly, tam jsem se zasekla a na 3 týdny knížku odložila, protože mě vůbec nelákalo číst dál. Christo(pher) mi přišel jako rozmazlený, arogantní kretén a Hayden mi s tou jízdou na traktoru taky nepřišla zrovna zajímavá.
Ale to pitomé (naštěstí) šimrání na mozku z nedočtené knihy, mě nakonec donutilo pokračovat (skoro bych řekla proti mé vůli :-)). A světe div se, dál se to rozjelo! Byla to legrace, romantika, drama i milé pohlazení (Eddie). Určitě to pak za 4* stálo.

Eva P.
20.09.2023 3 z 5

Dlouho mě žádná anotace, tak nezaujala a příběh posledního z bratrů Milesových jsem si musela přečíst ihned po vydání. Obzvlášť během první třetiny knihy jsem se královsky bavila, ale bohužel i tento příběh byl hrozně natahovaný a měla jsem co dělat, abych dočetla. Naštěstí to ale vynahradil dojemný závěr a tento díl je tak můj nejoblíbenější z celé série.

babystar
20.09.2023 4 z 5

Příběh čtvrtého bratra Milesových Christophera. Tento příběh měl opět šmrnc. Nešlo jen o erotiku, ale i o lidský příběh na motivy Popelky. Hayden byla podle mého gusta a Christo byl nafoukaný idiot, který postupně zkrotl a zmoudřel. Jen ty rodinné vztahy Milesových mi vadily. Zatímco poměry v rodině Hayden mi přišly uvěřitelné, Christovým rodičům jsem nevěřila ani slovo. V normálním životě by se Christova matka s Hayden vůbec nebavila. Christo by si vzal ženu ze své vrstvy a venkovanka Hayden by tak nanejvýš zůstala jeho milenkou. V pohádkách přece zlé macechy bývají...

kacenka6144
19.09.2023 4 z 5

Po přečtení prvních třech dílů už jsme byla celá žhavá do příběhu čtvrtého z bratrů. Ale už to nebyla taková pecká jako předešlé knížky. A trošku mi tady chyběl nějaký epilog. Těšila jsem se na "setkání po 10 letech" na pláži v Braceloně. Ale pro romantické duše odpovídající čtení.

Domča153
18.09.2023 3 z 5

Nějak se mi nedařilo dostat do děje neproběhlo tam to vtáhnuti kdy žiju s postavou.
Hayden mi jednoduše z nějakého důvodu nesedla a Chris byl fajn ale moje oblíbená postava se z nej rozhodne nestane.

Příběh mi přišel takový neucelený, rozházený.. neslaný nemastný

Severka.G
18.09.2023 5 z 5

Trefila jsem na ni náhodou, dobře se čte skvělý příběh..

JanickaP
17.09.2023 5 z 5

Zboznuju bratry Milesovi. Kazdy díl jsem hltala,neslo prestat cist a posledni dil byl jen tresnickou na dortu. Opravdu se udrzela latka nejvys u vsech dilu a moc me mrzi,ze neni jeste nejaky braska :D. Chrise jsem si zamilovala od zacatku a Hayden byla taky skvělá. Krasne čtení.

AnnaNes
16.09.2023 4 z 5

Tak jsem přečetla všechny čtyři díly a za mě jednoznačně vyhrává díl druhý. Tristan a děti, to bylo něco. Spisovatelce se série moc povedla a udržela laťku během všech čtyř knih, což se moc často nestává. Doporučuji.

LenkaNovotna32
14.09.2023 5 z 5

Malo kedy davam 5 hviezd, ale cela seria je proste uzasna, spisovatelka vie co píše. Perfektne zakončenie, uz dlho som sa tolko nenasmiala pri knihe. Je tam všetko co dobra kniha ma mat,pre mna top autorka. Odporucam, stoji to za prečítanie od jednotky az po štvorku.

Gabriela143
14.09.2023 5 z 5

Za mňa krásne zakončenie celej série. Oceňujem prostredie, kde sa odohráva väčšia časť príbehu. Christopher je presne taký, ako som si ho predstavovala z predošlých dielov. Aj keď je podľa mňa príbeh Tristana najlepší, dávam 5 hviezdičiek.
Len škoda, že bratia Milesovci sú len štyria.

Banni37
10.09.2023 5 z 5

Tahle série je bezpochyby jednou z mých nejoblíbenějších, je to dokonalá souhra těch šestadvaceti písmen, kterým autorka věnuje každou knihu. :) Doufám, že si od autorky přečteme i něco dalšího. Nejlépe třeba o Tristanových dětech! :D

Saimoon
03.09.2023 3 z 5

Musím se přiklonit k tomu, že tento díl je z celé série nejslabší a Christopher Miles můj nejmíň oblíbený bratr. Vždyť on se 90% knihy choval jako dítě, vyjma pár světlých momentů. A velký dojem na mě neudělala ani Hayden. Nechci být zlá, ale ona opravdu byla průměrná. Mě si ničím nezískala a ani neuchvátila. Co jsem ale ocenila, bylo prostředí, ve kterém se většina knihy odehrávala. A ta jejich parta batůžkářů byla taky správně trhlá. Je tu pár momentů, kdy se zasmějete, ale celkově mi přišla kniha táhlá. Knihu zachraňoval Eddie, to byl miláček. I když jsem se na knihu moc těšila, musím hodnotit jako průměr.

Terka18
03.09.2023 5 z 5

Smála jsem se, brečela jsem, snila jsem o takovém muži i v normálním světě, tak báječným a milujícím. Nemám co vytknout, snad jen, že ten konec nemusel být tak hrrr, ale co už. Na kráse příběhu mi to nic nepokazilo. Opět skvělé.

Wewe111
01.09.2023 5 z 5

Netrpělivě jsem vyhlížela v knihkupectví tento poslední díl a Bože:))) Jako za mě je toto moje The best of série erotických románů.

Christopher (nejmladší v pokolení) byl přesně takový, jak sem ho potkávala v prvních dílech. Rozmazlený miliardář, proutník, zábavný a totálně sexy:)) Ovšem jeho povaha mě bavila, chudák vůbec nevěděl co má ve vztahu dělat, jak se vyjadřovat, jak volit vhodná slova. I přesto ho budete milovat.

Nejde dát 5/5 i přesto, že druhý díl s Tristanem to nepředčilo :) Opravdu doporučuju přečíst všechny díly Je mi smutno z toho, že těch sexy bratrů není aspoň deset :-D

Zomy
01.09.2023 5 z 5

Přidávám se k těm, pro které je Christopherův příběh z celé série nejslabší. V půlce knihy to trochu ztrácelo šťávu, ale pořád je to naprostá bomba, takhle autorka zkrátka válí!
Chris mi ze všech bratrů nejmíň imponoval, byl poměrně nevýrazný. Ale to pouto mezi ním a Hayden,to, jak se v hostelu k sobě po nocích tulili, jak spolu souznili, to jsem jim věřila, to bylo krásné. Stejně jako dojemný závěr.
Upřímně doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih.

přátelství láska vztahy spolubydlící

T. L. Swan