Jednou za život

Jednou za život
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/bmid_jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4 881 881

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Stopover , 2019

Kačí137
16.10.2021 5 z 5

Svižná, pěkná romantika. Rychlé čtení, pohoda, relax. Fantazie a krásné sny. Paráda.

prcek19
06.10.2021 4 z 5

Kniha přečtená za dva dny..hodně mě bavila, nedokázala sem ji moc odkládat, četla sem ve všech volných chvílích a fandila Emily s Jamesonem..nejvíc mě autorka dostala výletem pod stan, měla jsem, co dělat, abych nevyprskla smíchy..těším se na další knihy ze série, protože jen ukázka z pokračování, mě opět navnadila

EasyReads
03.10.2021 4 z 5

Audiokniha v angličtině:
Začátek byl vyloženě skvělý, a přestože příliš neholduji sexu na prvních stránkách knihy, tady mi to nevadilo, protože chemie mezi hlavními postavami byla evidentní, přitažlivost dobře popsaná a relativně uvěřitelná. Pokud si libujete v tzv. 'dirty talk', tak u téhle knihy budete chrochtat blahem. Oba hlavní hrdinové jsou v ložnici docela sprosťáci.

Obecně bych u této knihy vyzdvihla dvě věci: celkem solidní zápletku, jejíž maličko detektivní nádech mě bavil, a erotické scény, které byly už od začátku velmi pikantní.

Navzdory svým působivým výkonům v posteli, Jameson mě jako postava často vytáčel do ruda. Působí trochu jako Dr. Jekyll a pan Hyde a ve své druhé podobě je extrémě panovačný, hrubý a krutý. Emily je také celkem zvláštní, s jedním mužem se rozejde, protože je nezaměstnaný, druhému vyčítá jeho úspěch a bohatství a řekne mu, že by byla radši, kdyby byl chudý. Tak se sakra rozhodni, Emily!

Skvělá scéna byla kempování. Je vidět, že je Jameson rozmazlený fracek pocházející z movité rodiny, který je zvyklý na svůj luxus, pětihvězdičkové hotely a lety první třídou. Docela bych uvítala, kdyby autorka nahradila některé neustále se opakující scény z kanceláře právě něčím takhle zábavným a osvěžujícím.

Adele0511
02.10.2021

Jsem celkem na rozpacích. Ano kniha se mi líbila, hlavní hrdinové byli fajn, ale asi bych knihu zkrátila tak o třetinu. Když se po roce zase potkali, dali se dohromady tak to bylo asi sto stran pořád dokola, jak je jim dobře jak si to rozdávají atd. V podstatě uprostřed řešili dokola to samé. Což musím říct že už jsem přeskakovala, protože to byla nuda. No a konec už zase super ten jsem hltala...

knihomolkaL
02.10.2021 3 z 5

(SPOILER) Romantické oddechové čtení. Kniha se mi vesměs líbila, ale jsem docela překvapena tím hodně vysokým hodnocením tady. Já osobně bych dala tak 65-70%. Dost mi vadilo Jamesonovo chování, stále jak na houpačce - večer skvělý sex a přítulný, ráno chladný a odtažitý, hádka, usmiřovačka a zas dokola. Nic pro mě.
Délka knihy v tomto případě zbytečná, stačilo by klidně o 150 stran méně.
Také dost nelogičností - Hayden a Lara - vůbec se nevysvětlilo, proč prodávali články konkurenci, která ještě ke všemu Haydena vyhodila, proč, proboha, Lara prodala svůj počítač za dvě stovky, když si nakradli sedm milionů atd. atd.
Pochvala za občasné humorné situace - viz kempování.
Těším se na příběh Tristana, ten mi byl moc sympatický, snad nebudu zklamaná.

LiLinka
01.10.2021 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Miles mi byl první třetinu knihy nesympatický, pak si vylepšil reputaci a ke konci se mi zdál zase jako machr, který myslí jen na sebe. Emily byla Fajnová. Další díly si možná přečtu, ale kdy, to zatím netuším.

Zlatovlas
29.09.2021 3 z 5

Autorka vsadila na osvědčenou dvojici - sexy, prachatej vlastník prosperující společnosti a stejně tak sexy, ale chudá, zaměstnankyně.
Našlo se pár vtipných momentů, kdy jsem se zasmála, ale rádoby detektivní zápletka to úplně nezachránila a často to sklouzávalo k průměru, kdy hlavním tahákem byl sex, a to je prostě málo.
Kupodivu mi moc nesedla hlavní hrdinka, která měla neústále s tím svým chlapem problém, žádná pohodářka ta Emily :)
Nicméně, kdo má rád nenáročné erotické jednohubky, tak s chutí do toho :)

Nuttelka
27.09.2021 5 z 5

Ale jo, dávám plný počet :-) Kniha na dovolenou jako stvořená. Opět taková pohádka pro dospělé, ale s tím do těchto knih jdu. Oba dva se tedy chovají jako tvrdohlavé a hádavé děti, ale i jsem se opravdu pobavila, hlavně při jejich kempování :-))) Jen tedy rozuzlení, jakože "detektivní" zápletky, je opravdu přitažené za vlasy, to bylo až úsměvné. Každopádně kniha je velmi čtivá a už teď se těším na Tristana.

petraLI
24.09.2021 3 z 5

Přiznám se, že u scény s kempováním jsem se opravdu zasmála. Zbytek už tak dobrý nebyl.

Kaduri
23.09.2021 2 z 5

(SPOILER) Pôjdem proti prúdu, ale mne sa to nepáčilo.
Po scénu s kempovaním by som knižku hodnotila 4-mi hviezdičkami, ale potom sa to celé pokazilo. Hlavný hrdina totálny schizofrenik, chvíľu áno, chvíľu nie, budeme spolu, nebudeme spolu, blá blá blá...
BTW, autorka v minulosti pracovala v nadácií pre pomoc ľuďom so schizofréniou:).
Ku koncu som už len preskakovala stránky.
V porovnaní s knižkami, ktoré podľa mňa posúvajú tento žáner na vyššiu úroveň (Letní sázka, Hořím pro tebe, Na vlásku), bol toto krok späť. Za mňa sklamanie.

ZapisnikTerky
21.09.2021 4 z 5

Povedené, dokonce velmi. V rámci žánru je tahle kniha vysoko na mém žebříčku... Víc v mojí recenzi :).

tittanie
21.09.2021

Obecně si myslím, že tento druh knih by neměl mít víc jak 280 stran, jinak se do toho autor zamotá a vymýšlí kraviny, jak hlavní dvojici oddělit a přijde mi, že většinou je to úplná blbost.
Ale tady je to něco jiného. Líbilo se mi, jak autorka zapojila do děje i firmu, ve které Jameson a Emily pracují.
Taky je pravda, že mi kniha připomněla z mého života, takže se mi ke konci četla trochu hůře, ale už mám z knihovny půjčený další díl a těším se na něj.

Zuzana207
19.09.2021 5 z 5

Už pri pohľade na obálku knihy je síce jasné, čo od príbehu očakávať... ale aj tak ma autorka milo prekvapila. Klišé scenár dokázala fantasticky spracovať. Knihu len ťažko pustiť z ruky, je to dokonale namiešaný kokteil vášne, humoru, napätia, sĺz a lásky.
"Tútni na Alana" a stanovačka boli pre mňa top momenty knihy. Už sa teším na ďalšie knihy od tejto autorky. :-)

Toledo
17.09.2021 4 z 5

Knihu bych hodnotila jako lepší průměr. Určitě měla zábavné pasáže a jiskru a postava Emily byla dobře napsaná.
Přečetla jsem si nakonec i nástřel druhého dílu a obávám se, aby to všechno nebylo jak přes kopírák. Jeden z bratrů Milesů v honbě za ženskou, která si jim dovolila oponovat a nepadla jim k nohám....no uvidíme.

havrmoni
16.09.2021 4 z 5

Zasmála jsem se. Em sice na můj vkus byla víc furie než by mi bylo milé, ale jinak to bylo svižné čtení. Bavili mě oba, vypadá to na dobrou serii.

Hanyma
12.09.2021 5 z 5

Po knize jsem sáhla na odreagováni po přečtení série drsných detektivek. A nezklamala! Prečetla jsem jí na jeden zátah . Příjemná erotická oddechovka protkaná humorem. Za mě plný počet hvězdiček a jdu na další díl

Lofda
11.09.2021 5 z 5

Asi mám poslední dobou štěstí při výběru knih, opět hodnotím vysoko. Není to úplně Top, ale plný počet si nakonec zaslouží.. Na to kolik měla knížka stránek, ubíhaly samy. Možná bych měla výtku k uvěřitelnosti "detektivní" zápletky (to jako fakt tak dlouho trvalo všechno vyřešit v takové společnosti kde peníze "tečou proudem"? Nechci prozrazovat, už mlčím.. ) Ale co, pohádka pro velký holky a když k tomu tak budete přistupovat, rozhodně se pobavíte. Já četla na dovolené a bylo to prima. Těším se na další díly!

Raislin
11.09.2021 4 z 5

Taková oddechovka na krásné prosluněné dny. Příběh je milý a kniha se čte sama. Úplně top pro mě není. Na zasnění a úprk od všedních dnů úplně ideální.

lucie3944
11.09.2021 4 z 5

Téměř 100%. Téměř. Moc se mi to líbilo, ale ještě to není úplně top. Těším se na další díl.

Maruš.D
10.09.2021 3 z 5

Mně osobně moc nesedí styl psaní. Občas mi přišlo, že jedna postava začne mluvit o jablku, druhá o hrušce a vznikne z toho hroznové víno. Také tam bylo zbytečně moc dějů, které se nerozvíjeli tak, jak by mohli. Postavy byly velké klišé, což mi většinou nevadí u tohoto žánru, ale v tomto podání mi to nějak nesedělo. Jediné velké plus u mě Emily má za to, že se jen tak nedala a trochu si stála za svým. Chci si přečíst i o dalších bratrech, a třeba se to zlepší. Zbytek si však přečtu v angličtině a třeba zjistím, že je to tím překladem.

láska erotika vztahy ředitelé vášeň

T. L. Swan
australská