Jednou za život

Jednou za život
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/bmid_jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4 881 881

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Stopover , 2019

KláraH.
09.09.2021 4 z 5

Pobavila. U scény s kempováním jsem stála před družinou a řechtala se na celé kolo.
Jinak je to ano klišé, ano, zbytečně dlouhé, druhá polovina knihy už byla tak nějak navíc a po tom všem jsem Jayovi fakt nevěřila ten obrat o 180 stupňů na totálního božana, až bych řekla, že to bylo pod jeho úroveň. Tak hvězda dolů a hurá na Tristana.

anna7852
09.09.2021 5 z 5

No do prkýnko dubovýho
Dokonalost,luxux po deseti hodinách kniha přečtená,ted odvézt deti do skoly a jít si chrupnout:))
"Tútni na Alana"umirala jsem smíchy :D
Další skvělá lahůdka do sbirky

Alhlav
06.09.2021 5 z 5

Dávám pět hvězdiček, kdybych mohla - dám deset. Přečteno za dva dny. Knížka se čte sama. Ještě více knížek této autorky.

happy19
04.09.2021 5 z 5

Ženský!To mělo jiskru ☆
Po všech směrech!
I vtip..jak uslyším slovo stan,vždy si vzpomenu ;-D
Známe tyto klasické scénáře,ale ty se nám nikdy neočtou! ♡

„Najít lásku je dobré, ale nehledat a dostat je lepší.“

Zomy
28.08.2021 5 z 5

Aaaach... :-)

Na knížku jsem byla extrémně namotivovaná a zvědavá, jestli se zařadím ke všem těm nadšeným ohlasům tady. Jasně, že jo!

Je to klasické klišé o šéfovi nadsamci a chudé a hrdé "holce od vedle", ale tohle má neuvěřitelnou přidanou hodnotu. Taková romanťárna se nám do ruky nedostává až tak často. Je to skutečně romantické a skutečně vtipné.

Že má autorka nesporný talent, dokazuje mimo jiné to, že ačkoliv je kniha poměrně obsáhlá a téma velice jednoduché (od sebe - k sobě, od sebe - k sobě a tak pořád dokola), je to neskutečně čtivé a zábavné.

NikolaSkop
26.08.2021 4 z 5

Kniha neurazí, ale za mě rozhodně není na 5* … Jistě budu pokračovat v serii a dokonce se i těším na Tristana již teď mě zaujal víc než Jameson :) …

Žlababa
26.08.2021 3 z 5

Přiznám se, že ač série "Miles club" nepatří běžně k žánrům, které čtu, tak autorka si mě docela získala svým zpracováním a přístupem k námětu jinak typické "červené knihovny." Kniha mě bavila, je psána svěžím, čtivým jazykem. Určitě bych se ale obešla bez klišé výrazů opakujících se při popisu sexuálních scén mezi protagonisty - při opakovaném "prohýbání se v zádech," "ukotvených očích" apod. jsem posléze opakovaně otáčela oči v sloup a daleko víc mě bavily pasáže, kde o žádný sex nešlo. Chybou (mou, ovšem) také nejspíš bylo, že tento první díl série o neodolatelných bratrech Milesových se mi dostal do rukou až jako druhý v pořadí - poté, co jsem doslova zhltla ten druhý (Na druhý pokus) o Tristanovi a Claire, jehož zápletka i zpracování mě oslovily daleko víc. Což je vlastně asi dobré znamení - v tom smyslu, že se autorka očividně zlepšuje a u příběhů o Elliotovi a Christopherovi Milesovi se jistě ještě máme na co těšit. ;-)

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Typická sestava hlavních postav: bohatý,sexy,vtipný a single chlápek a obyčejná holka,kterou jeho peníze absolutně nezajímají…příběh byl ale strašně chytlavý,vášnivý a vtipný a četlo se to samo..když se Emily a Jameson setkali po roce znovu tak mi byl Jameson strašně protivný,choval se jak blbec a byla jsem strašně ráda,že Em nepatří mezi ty hrdinky,co si nechají hned rozvazovat a mluvit do života…oba si byli tak strašně povahově podobní a jejich slovní přestřelky mě hodně bavily ️chemie tady lítala ze všech stran a písmen líbilo se mi že si všechno říkali narovinu,i když teda Jay byl někdy urážlivý jak 5ti leté dítě

nina3905
24.08.2021 5 z 5

Kniha obsahuje okrem tradičného zamilovania, posteľových scén aj humorné časti (kempovanie "v prdelákově"). Niektoré pasáže knihy by som skrátila. Knihu hodnotím ako veľmi "čtivú". Autorku si určite zapamätám, pretože aj jej ďalšie knihy môžu byť pútavé.

jeny-v
24.08.2021 4 z 5

Jednou za čas „ujedu“ i na tomto žánru, přitom je to stále dokola, jen popravdě autorky se mění. První díl ze série Milesův klub je příběhem Emily Foresterové a Jamesona Granta Milese. Ředitel rodinného mediálního impéria, krásný, tajemný, přísný a nepřístupný šéf: “ Většina žen mi automaticky padá k nohám, zatímco ona mě vytrvale odmítá. Má talent mě vytočit jako nikdo jiný.“ Protipólem mu je nová zaměstnankyně extravertní Em, které spočívají v paměti vzpomínky na mezipřistání v Bostonu a seznámení s tajemným Jimem: „Muž, kterého jsem poznala v Bostonu, je zpět. Ten citlivý a vtipný muž se vrátil, zatímco protivný výkonný ředitel se ani neukázal. Sakra Emily, proč se vždycky zamiluješ do nesprávného chlapa?“ Kniha má spád, dobře se čte, některé pasáže byly fajn, u některých jsem skřípala zuby. Uvidíme, jak si povedou ostatní „božští“ bratři - Tristan, Elliot a Christopher….

Myška43
22.08.2021 5 z 5

,, Člověk někdy už předem tuší, že něco nemá udělat. Výsledek je totiž dopředu jasný a nemá smysl se do toho pouštět. Jenže co když si člověk nemůže pomoct?"

Cítím v kostech, že to bude moje další oblíbená série. Pro mě naprosto super, nemám co vytknout. Opravdu jsem se bavila a dost nasmála. Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Romantiku s hromadou klišé, zajímavou zápletku, spoustu erotických scén a epilog s dobrým koncem. Takže kdo holduje tomuto žánru, dejte se do čtení.
Autorku si dávám do oblíbených a těším se na další díl.

,,Jsou okamžiky, kdy člověk ví, že si je bude vždy pamatovat. Určité bolestné situace, které nás formují."

Jenny46
22.08.2021 5 z 5

Kniha mi spravila náladu, skvělé čtení, úsměvné, i když předvídatelné, ale super .o))

Kiwicatko
20.08.2021 5 z 5

Jameson byl schizofrenik, jine vysvetleni totiz pro jeho chovani nemam. Vzdyt s nim to bylo jak na houpacce. Keden den tak druhy den onak. Se divim, ze z toho Emily nepreskocilo. A jeste mu rikat tremi ruznymi jmeny. Na palici.

Takze diky keho schizofrenimu chovani jsem sla spat ve ctyri rano, protoze jsem proste musela vedet, co mi zase rupne ve skebli.

Akorat jsem doufala, ze Claudie to tam trosku vice zamota. Jeji postava tam mohla udela poradnej vitr, tohle bylo sotva fouknuti.

Ale i tak jsem si to paradne uzila a tesim se ma dalsi “silene” bratry :)

evineckY
20.08.2021 4 z 5

Byl to úlet :-)
Ten Jameson mně fakt štval ! Jako puberťák, který se nemůže rozhodnout.
Emily sice byla o deset let mladší, ale určitě rozumnější.
Bylo to předvídatelné, ale líbilo se mi to.

ElikaS
20.08.2021 5 z 5

Na první pohled už podle anotace knížka působí jako typická nijak se nevymykající knížka v rámci žánru, prostě klasické romantické kliše. A do jisté míry to tak opravdu je. Ale i přesto se mi knížka hrozně moc líbila. Hltala jsem každou stránku, byla zvědavá, jak to bude dál a užila jsem si ji. Chytla mě od první stránky a pustila až úplně na konci. A to ještě tak na půl protože se už moc těším na pokračování.
Obecně mám knížky, kde je velmi tenká hranice mezi láskou a nenávistí a kde se páry hodně hádají. Pro mě ty knížky mají spád a pořád se v nich něco děje. Tady to navíc bylo umocněno tím, že autorka moc dobře propracovala charaktery postav a jejich chování dávalo smysl.
Kromě toho jsem se u knížky opravdu pobavila. Prostě paráda'

astra3
20.08.2021 5 z 5

To se mi líbilo. Už se těším na další díly. Velmi povedené.

luccys194
10.08.2021 5 z 5

Nemám slov. Od začátku do konce Vás kniha pohltí a nepustí. Člověk by si řekl, že děj bude stejné klišé jako v ostatních knihách, ale opak je pravdou.
Miles je nemilosrdný a Emily žena, která si jde pevně za svým i přes mrtvoly. Děj je plný zvratů, žhavých scén, divokého sexu... prostě všechno, co nesmí opravdovému erotickému románu chybět!

Za mě jedna z nejlepších knih poslední doby/roku... a to jich mám načteno dost. Přečteno za jeden den! :D Rozhodně doporučuji!

Miška935
05.08.2021 5 z 5

Chytlava, ctiva od začátku až do konce. Velice nadherna kniha. Sice příběh je takový klasicky, ale i přesto nádherný :)

Danal
04.08.2021

Z tohoto žánru je to jedna z nejlepších knih co jsem četla. Můžu doporučit.

ivetapl
29.07.2021 5 z 5

Tak toto byla slušná jízda!
Nevím proč, ale knihy jsem se bála. Četla jsem na ni několik špatných recenzí, tak asi proto. No, teď si ji budu muset pořídit i jako pevnou vazbu.

Tenhle pár se šíleně hádal! Kvůli každé kravině. Někomu to bude určitě vadit, ale mě to k nim prostě sedělo. Bez toho by to nebyli Emily a Jay.
Vůbec se Emily nedivím, že se chovala jako fúrie. Byla bych na tom stejně, ne-li hůř. Na konci bych mu to dala pořádně sežrat.

Ten příběh strašně utíkal. Hltala jsem každou stránku. Kniha je vtipná, čtivá, ale ukápla mi i slza. Je tam si myslím dost sexu, takže kdo na to není, knize se vyhněte.
Doporučuji! Teď v létě je to hodně hot!

Těším se na další díl, který bude o Tristianovi - bratr Jamesona. Podle první kapitoly v knize to bude taky pecka.

láska erotika vztahy ředitelé vášeň

T. L. Swan
australská