Jednou za život

Jednou za život
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/bmid_jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4 883 883

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Stopover , 2019

Gabriela143
07.01.2022 4 z 5

Pekné čítanie, aj keď sa Jameson chvíľkami choval ako kretén. A Tristan je zlatíčko.

evik2710
25.12.2021 4 z 5

Moc hezky se to četlo už se těším na další

moma08
19.12.2021 5 z 5

Tohle se četlo samo,ani mi nepřišlo, že to má tolik stran. Kniha se mi moc líbila.

cerna7151
12.12.2021 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Nebylo to špatné, ale zdálo se mi to zbytečně zdlouhavé, místy mě to nebavilo až nudilo.

johana3160
05.12.2021 3 z 5

Nemuzu souhlasit s vysokym hodnocenim knihy. I kdyz je to priznavam hodne subjektivni. On byl vetsinu casu kreten a ona nebyla o moc lepsi. On se choval jak slecinka a ona byla naivni. Dlouho jsem nepotkala tak nesympatickou dvojici. Pribeh samotny mel sice dobry napad ale hrozne veci mi tam nesedelo a bylo pritazenych za vlasy, pripadne nebyly vysvetlene. Zachranoval to autorcit ctivy styl a sem tam i humor. Jednou mi stacilo…

bezzink
04.12.2021 4 z 5

Tak po dlouhe dobe celkem dobra romatarna. Ustredni dvojice me bavila. Bylo to vtipne, s pribehem, uveritelne emoce, sex klasika, tam se neda nic moc dalsiho vymyslet, ale celkove opravdu hodne ctive. Doporucuji. :)

Ren95
28.11.2021 5 z 5

Vtipný, osvěžující příběh, který velmi rychle plynul a najednou byl konec. Ráda se k němu vrátím.

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Veľmi zaujímavý príbeh, ktorý sa veľmi dobre čítal. Nechýbala romantika, humor, ale občas som musela aj zatínať zuby, pretože sa našli chvíľky, kedy som to chcela vzdať. Rozhodne sa však teším na pokračovanie série

lihate
23.11.2021 5 z 5

"Historie ke mně bude laskavá, protože jí hodlám psát sám."

"Dnes jsem se něčemu naučila - láska na sebe bere mnoho podob a velikostí."

Já jsem se trochu bála, že při počtu stran se budu u knihy nudit, ale panebože! Tohle bylo prostě vážně úžasný! Děj rychle plynul, strašně skvěle se to četlo.
Já jsem prostě hrozně nadšená, z celé téhle knihy!
Emily byla sympatická, chytrá, inteligentní a neuvěřitelně milá.
Jameson byl neuvěřitelný. Občas jsem na něho byla naštvaná a nechápala o co mu jde, ale většinou jsem si užívala, jejich rozhovory, hašteření a sarkasmus.
Kniha mě chytla hned od první strany a v některých scénách jsem se smála jako dlouho ne.
Celý příběh začal vtipně, romanticky, náhodně a originálně.
Skvělý je taky styl autorčina psaní, kdy vlastně není čas na nějaké proklady a mezery a dej hrozně rychle běží a úžasné se čte. Vážně celá kniha hrozně rychle uběhla.

Nakonec jsem jen chtěla říct, že jestli Jameson vypadá jako ten fešák na obálce, tak se vůbec Emily nedivím, že nemohla odolat. :D
A jelikož jsem si v tomhle příběhu totálně zamilovala Tristana, hned jsem si doběhla pro druhý díl.

"Jsou okamžiky, kdy člověk ví, že si je bude vždy pamatovat. Určité bolestné situace, které nás formují."

"Být zamilovaný je jako být na pustém ostrově, Jamesone. Zajímá tě jenom ten druhý a uděláš všechno pro to, aby se s tebou cítil dobře.“

" Není to buď – anebo, jak si myslíš."

suzanne1997
23.11.2021 3 z 5

Já nevím, od téhle knížky jsem asi čekala moc. Ne, že by nebyla dobrá. Ne, že by se dobře nečetla. A ne, že by se mi postavy nelíbily. Jenže některé rozhovory byly prostě plytké a bez nápadu. V mnoha situacích bylo chování postav jak přitažené za vlasy a plejáda sexu bez ladu a skladu, často bez významu a někdy prostě mimo kontext, můj dojem z příběhu fakt nezachránila. Kniha se dobře čte, je celkem přesvědčivá, ale něco mi na ní prostě vadí. Jako by ani autorka nevěděla, jak si se zápletkou a postavami poradit. Jednou sex, podruhé emoce, scéna s kempováním - mimochodem u té jsem se jako u jediné pořádně zasmála - potom rozchod, pak se dají znovu dohromady, mezi tím si ona hraje na detektiva a celé tohle spojuje žurnalistika. A přitom ani jedno není rozpracované a dotažené do konce. Vždycky jen pár stran a honem pryč. Prostředí téměř nevykreslila a ani mě nestrhla s sebou. A emoce nebo přitažlivost? Podle mě to mezi hlavními postavami ani pořádně nejiskřilo. Emoce tam sice byly, avšak že by tryskaly ze stran a čtenáře nějakým způsobem ochromily, to ne. Je mi to líto, ale já jsem se prostě nezačetla. Samostatnou kapitolou je pak těch téměř pět set stran, které knize moc nepřidají. Situace se opakují a chvílemi jsme si připadla jako na horské dráze. Kdyby autorka knihu ztenčila, vynechala pár scén a trošku rozpracovala již existující, možná by udělala lépe a příběh by i vyzněl jinak. Za mě průměrná kniha, kterou jsem si ráda přečetla. Příběh Emily a Jamesona byl stoprocentně zajímavý. Spoustu čtenářů potěší a najdou v něm, co očekávají. Já však nemám potřebu se k němu nějak extra vracet. Co si však přečtu je druhý díl, zajímá mě, jestli se autorka v psaní posunula a jak příběh druhého bratra pojala.

Misshell1
21.11.2021 5 z 5

Knihu jsem si zakoupila na základě hodnocení tady. Neprohloupila jsem. Mělo to příběh, napětí, lásku, sex a vše když se skloubi, tak vítejte v Milesove klubu. Těším se na další 3 díly. A doporučuji.

wielka
18.11.2021 4 z 5

Pekny pribeh. Sympaticke postavy, napatie medzi nimi a aj ta detektivna zapletka tomu dodala smrnc. Tesim sa na ten Tristanov.

musivila
09.11.2021 4 z 5

Když se Emily náhodně seznámí v letadle s neznámým fešákem Jimem a stráví s ním jednu nezávaznou žhavou noc v domnění, že už se nikdy neuvidí. Netuší, že za rok všemu bude jinak …
Ukazuje se, že Jim není Jim, ale Jameson Miles, přísný výkonný ředitel rodinného impéria Miles Media, kde Emily získává svou práci snů. Rozhodně jiskra, která mezi nimi před rokem přeskočila, ještě neuhasla. Jenže Jameson má svoji hlavu, Emily také a tak jim chvilku trvá než najdou společnou řeč a utřídí si priority.

„Takový většinou nejsem, Em. Jim je pouze velmi malou částí mé osobnosti.“
„Ale já chci právě tuhle malou část,“ vydechnu.

„Když se ti někdo otevře … můžeš mu věřit.“

Když už jsem začínala mít strach, že se celá kniha bude točit jen kolem sexu, přišlo společné kempování, které rozhodně knihu oživilo. Uvítala jsem i zpestření děje zápletkou kolem Miles Média. Musím říct, že některé slovní hlášky, přestřelky a situace neměli chybu a jindy jsem zas nad něčím trochu skřípala zuby. To ovšem nemění nic na faktu, že kniha se dobře četla. A už jsem zvědavá na Tristana, protože v tomto díle si rozhodně získal mé sympatie :)

Jita160
06.11.2021 5 z 5

Tento žánr mám v knížkách velmi ráda.Bohatej snob, šéf a jeho úžasná, chytrá a samozřejmě krásná zaměstnankyně. To prostě neomrzí.
Tady, ale musím ocenit ,že jí nechybí vtip a detektivní zápletka,která dala knížce tu pravou čtivost.
Emili jsem velmi fandila a moc mě bavilo jak ke konci dala svému šéfovi pořádně zabrat....
Příjemný erotikou nabitý příběh,který jsem zhltla za jen den.
Věřím ,že i další bratři Milesovi nám ukážou ,že když se objeví ta správná žena jsou ochotni pro ni i hory přenášet :-D:-D:-D

jinbr
05.11.2021 4 z 5

Hodnocení mě přimělo si knihu přečíst. Pravdou je, že jsem ji četla v angličtině (na Amazonu je k dostání včetně audioverze asi za 130 kč). Souhlasím, že mohla být o něco kratší, někde v druhé třetina bych ji klidně zredukovala. Možná místo toho mohla autorka víc rozvést rozuzlení s prodáváním článků.
Jinak mi kniha přijde celkem povedená. Ta detektivní zápletka mohla být výraznější.

BrokenDreamer
01.11.2021 5 z 5

Musím ocenit originální začátek, jinak se však kniha moc nelišila od jiných románů tohoto druhu, které byly i lépe zpracovány, napsány a nebylo to jen čtení, kdy už se za těch 150 stran něco stane. Přesto dávám vysoké hodnocení knize, přeci jen je to klasický erotický romantický příběh se zápletkou a kdybych nečetla tolik knih od lepších autorů, bavila by mě více.

alzbeta4340
30.10.2021 5 z 5

Poněkud lechtivý románek k odpočinku, oceňuji hlavně na tento žánr dobře propracovaný příběh. Všechny postavy mi byly sympatické, a kniha se mi tím pádem dobře četla.
Konec, jako obvykle trochu přeslazený, ale tak to asi musí být :-).
4,5 hvězdičky

lenka7679
28.10.2021 2 z 5

Autorce této knihy bych doporučila odtučňovací kůru, tak o 200 stran zhruba a bylo by to super, mělo by to děj, napětí a spád. Takhle to bylo jen ucourané. Manžel se mě vtipně zeptal, kdo byl vrahem, obratem jsem odvětila, že autorka.
Tohle prodloužené utrpení jsem dočetla jen proto, že poslední čtyři knihy, se kterými jsem měla to neštěstí byly o hodně větší průšvih, než tato.
Jdu bohužel na druhý díl a doslova se modlím, aby alespoň o kočičí chlup lepší, když už ho mám.

CleopatraKatli
23.10.2021 3 z 5

Pekne, dobre se cetlo, postavy se chovaly uveritelne, jen bych to trochu zkratila nekde uprostred, treba i o 100stranek

haWranka
21.10.2021 2 z 5

Začalo to dobře - vtipné, svěží, oddechovka. Bohužel pak to šlo z kopce. Neoriginální zápletku vem čert, ale neustále se opakující dialogy o ničem, semetrika hádavá hlavní hrdinka a nesympaticky buzerující hlavní hrdina, to bylo moc. A ani ty sexuální scény po nějaké době nebavily, od půlky knihy už jsem je přeskakovala. Tenhle typ knih mám jednou za čas ráda, ale upřímně v tomto případě zdejší hodnocení nechápu.

láska erotika vztahy ředitelé vášeň

T. L. Swan
australská