Zkrocení bouřliváka

Zkrocení bouřliváka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248967/bmid_mighty-storm-zkroceni-bourlivaka-SOB-248967.jpg 4 301 55

Mighty Storm série

< 2. díl

Hudební recenzentce a novinářce Tru Bennettové se podařilo nemožné: ukořistila srdce Jakea Wetheringa, rockové hvězdy, která nenechala v klidu žádnou fanynku. Tru s Jakem plánují svatbu a snaží se najít správný směr jejich společného života ve Státech. Tru sice chybí Londýn a hlavně její přítelkyně Simone, ale vyhlídky na šťastné manželství s Jakem v L. A. jsou přece úžasné… Avšak ani slunná Kalifornie nedokáže vymazat nepříjemnosti a roztržky, kterým musí Tru s Jakem čelit. Nemilosrdní paparazzi a Jakeova bouřlivá minulost na ně číhají za každým rohem. A co víc, Tru se musí vypořádat s Jakeovým rozhodnutím, že děti do jeho života nepatří. Truina láska k Jakeovi je silná. Ale co když to tentokrát nebude stačit na to, aby svůj vztah zachránili?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Wethering the Storm , 2013

Ewwe
16.01.2020 4 z 5

Ač první kniha mne moc nenadchla, tenhle díl už byl o něco lepší. Mělo to spád, nebylo tam tolik "stejných" hádek a příběh plynul. Fajn zakončení série

oresvo
10.10.2019 4 z 5

První díl se mi líbil daleko víc.
Druhy díl byl skoro cely o tom jak si to spolu rozdávají, Jake byl svatoušek a Tru mě místy štvala. Jak se objevil problém zdrhla, prostě utekla .

Ale i přes to jsem si knížku přečetla. Taková spíš oddechovka.

markéta88
01.08.2019 5 z 5

Cetlo se to samo ????????Ano!!
Prijemna oddechovka...jen by me zajimalo jestli se vyda v cj i pokracovani serie?????????..chtela bych si precist, jak byl zkrocen Tom ;-)

Damonka12
17.06.2019 5 z 5

Úžasné jako první díl, pro ty kdo ho četli je nutností.

malazluta
04.06.2019 3 z 5

Při tomto pokračování jsem se poněkud nudila... míň je někdy víc.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Myslim, že je to velice podařené pokračování prvního dílu.
Jsem moc ráda, že se autorka v této knize neuchyluje k ohraným věcem jako je nevěra nebo něco podobného. Musím říct, že jsem si v tomhle díle Jakea oblíbila ještě víc.

Ráda se k této sérii znovu vrátím a rozhodně doporučuju.

Terez9119
28.10.2018 4 z 5

Lepší než jednička. Oba hlavní hrdinové trochu dospěli a už nejsou tak otravní, Jake je vlastně super, ale ani po tomhle dílu nemám hrdinku nijak zvlášť v lásce.

Laf
28.09.2018 5 z 5

Tenhle díl byl skvělý. Úplně mě to vtáhlo a hltala jsem jednu stránku za druhou. Krásné počtení, jak to všechno pokračovalo po skončení prvního dílu. Kniha mě fakt překvapila. Doporučuji :)

helenkan
02.09.2018 5 z 5

První díl jsem sice nečetla a tak nemůžu srovnávat. Tenhle jsem si ale vychutnala. Moc pěkná romantika se vším co k ní patří.

sd1992
16.07.2018 5 z 5

Skvělý, úžasný, nádherný. Fakt mě to moc bavilo. Ani nechápu proč to má celkem "nízké" hodnocení. Mně se moc líbily oba díly.. ;-) Vtipné, poutavé, napínavé, dramatické, romantické, erotické.. no prostě jedním slovem BOŽÍ :-D Už dlouho se mi nestalo, že bych si v příběhu zamilovala fakt všechny postavy. :-) Ale je jasný, že Jake a Tru vedou. Doporučuji 5*

ketvin
14.05.2018 4 z 5

Hezká série s mnoha dramaty... Hrdinové byli někdy na pěst, jindy k zulíbání. Jake se měnil, Tru sílila... Myslím, že oba díly jsou dobré, v tomto je happyend, tak proto asi více táhne :) Přiznám se, že ta nehoda mi hodně připomínala knihu Driven, bála jsem se, co si Tru odnese, ale nakonec si neodnesla žádné následky.
I vedlejší postavy byly krásně napsané - ať už Simone nebo Stuart...

Série stála za to ;)

MarKy95
24.03.2018 3 z 5

Tenhle díl se mi moc nelíbil..

Petra38
22.03.2018 5 z 5

Souhlasim s kaccabou, slza parkrat ukapla. Uz se tesim na pribeh Toma..:-)

kacaaba
25.02.2018 5 z 5

Tak tento díl mě totálně rozsekal. Brečela jsem jak malé dítě, bylo to hrozně dojemný. Určitě se k těmto knihám vrátím.

Evka3814
25.01.2018 5 z 5

Tak jako první díl, tak i tento nezklamal

TerezaMondeková
01.01.2018 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Stejně jako prví díl... něco dobré, něco nudné. Ze začátku jenom sex, sex, žárlení, sex, sex a pak přišlo těhotenství. Jake se k tomu nepostavil zrovna zodpovědně a být na místě Tru, tak udělám to samé. Ale když přišla ta autonehoda, tak slzy tekly proudem. Ale během knihy jsem se občas i zasmála. Byl tam humor, láska, překvapení, zvrat, krásný konec a epilog. Škoda, že nejsou další díly. Zajímají mě ostatní členové kapely.

Helena Lacková
05.10.2017 3 z 5

Video recenze :

V3runecka
22.07.2017 4 z 5

Lepší než první díl. Trocha humoru, dojemná část také nechyběla, slza ukápla. Postava Jacka na jedničku a Tru opět nezklamala i s jejím "kravským" chováním.

ardeas
06.06.2017 3 z 5

Hodnotím za 3 hviezdy, ale je to tak trocha na hrane. Do polky to bola desná nuda, samá cukrová vata, po nehode to už malo ako takú úroveň. Veľké plus, že to malo menší rozsah oproti jednotke, ale v rámci eskapád deja bola krivka veľmi obdobná tej prvej knihe. Opäť mi to prišlo nevyvážené, ale tak čo už. Chcela som mať uzavretú túto sériu, čo sa mi podarilo. Vracať sa ale k nej žiaľ nebudem :(

misulka680
21.12.2016 4 z 5

I druhý díl byl super. Jack se dal do kupy a v průběhu knihy se neskutečně změnil. Moc jsem mu fandila.

romantika

2014  81%Trable