Světla na pobřeží

Světla na pobřeží https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216501/mid_svetla-na-pobrezi-216501.jpg 4 217 51

Michal Dabert série

Čtyřicátník Michael Dabert, někdejší příslušník francouzské Cizinecké legie, ale též nájemný žoldák a bezpečnostní expert, se už poněkolikáté pokouší odstřihnout od své minulosti. Tentokrát si při útěku před vlastní identitou zvolí Kalifornii, ale brzy zjišťuje, že svého předchozího života se...

martas79
20.04.2017 3 z 5

Monsieur Dabert se trochu přejedl pláží v Karibiku a tak si sbalil kufry a nasedl na první letadlo kamkoliv. Tentokrát to kamkoliv bylo L.A..
Tak se spojnicí náhodných náhod dostane až k Joan, která je jak na potvoru epesrádes nejen krásná, ale i pohádkově bohatá a slavná.
Nečekaně ale lítá v maléru. No a nebyl by to náš drsňák, aby jí nepomohl, že... K tomu je celou dobu ďábelsky vtipný a neotesaným způsobem šarmantní.
Nebavilo mě to číst...

Daku
28.12.2016 5 z 5

Velmi čtivá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem.

boris2
07.07.2016 5 z 5

Výborná česká "Chandlerovka" !! Byl jsem moc mile překvapen.

limetka2008
10.12.2015 3 z 5

Pokud nečekáte precizně vykalkulovaný příběh s velmi zapletenými zápletkami, ale akční svižnou detektivku, kde hlavní hrdina je sice samozřejmě nesmrtelný a vždy má navrch, ale naštěstí se nebere smrtelně vážně, pokud se občas chcete zasmát, je to kniha právě pro vás. Dobrá oddechovka, líbila se mi.

klokan.1905
23.10.2015 5 z 5

Tak těch mrtvol je za Michaelem Dabertem po třech dílech už pořádná hromada :-) nezbývá, než sáhnout po čtvrtém dílu, který právě vyšel ;-)

bbara155
07.12.2014 4 z 5

Velmi příjemné a nenáročné čtení. Docela napínavá oddychovka, určitě si ráda přečtu další! Fandím autorovi, že dokáže s přehledem konkurovat americkým knihám tohoto žánru.

Centurion
19.09.2014 4 z 5

Opravdu povedený román, děj vás chytne a nutí číst až do konce. Doporučuji.

čef
23.07.2014 5 z 5

Čtivý a opravdu napínavý thriller s drobnou lekcí mořeplavby a ochrany známých osobností. Super kniha pro letní dovolenou. Zmlsanci, kteří čtou tak stovku podobných knih ročně, by možná uvítali trochu barevnější charaktery a méně jednoznačné zápletky, ale to bychom tu měli spisovatele nejvyšší světové třídy.

Macek58
16.04.2014 5 z 5

Po přečtení dvou knih s M.Dabertem jsem netrpělivě čekal na tuto třetí. A nesklamala.

keduler
07.04.2014 5 z 5

Tak tuto cirka 340ti stránkovou knihu jsem zhtl za jediný víkend a opravdu se mi moc líbila. Pan Niedl si u mě opět zlepšil reputaci, protože jeho vypravěčské umění je mi velice blízké. Po přečtení této knihy jsem se dokonce rozhodl, že zkusím i některý z jeho historických románů, přestože to není přímo můj šálek čaje.

evasamankova
06.04.2014 4 z 5

Velmi čtivá a napínavá kniha. Akce střídá akci a hlavní hrdina je při nebezpečných situacích, místo aby se mu rozklepala kolena, navíc ještě velice vtipný. Nešetří černým humorem a ironií, nasmála jsem se opravdu hodně. Spokojenost, kniha mě bavila.