Město ztracených duší

Město ztracených duší https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216514/mid_mesto-ztracenych-dusi-216514.jpg 4 1747 148

Démonka Lilith byla zničena a Jace unikl z jejího zajetí. Ale když jej lovci stínů přijdou zachránit, najdou jen krev a rozbité sklo. A zmizel nejen chlapec, kterého Clary miluje – ale zmizel i ten, kterého nenávidí, Sebastian, syn jejího otce Valentina: syn, který je odhodlaný uspět tam, kde jeho otec selhal, a srazit lovce stínů na kolena. Clary se vydává úplně sama do srdce temnoty a hraje nebezpečnou hru, v níž sází nejen vlastní život, ale také Jaceovu duši. Je ochotná pro Jace udělat cokoli, ale může mu vůbec pořád důvěřovat? Nebo je skutečně ztracen? Jaká cena je příliš vysoká, dokonce i pro lásku?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

City of Lost Souls , 2012

hurikan123
01.01.2019 5 z 5

4.5*
ze začátku to bylo trochu nudné, ale pak se to rozjelo

AnnaNes
01.12.2018 5 z 5

Mně se prostě líbí každý díl. Nemam co dodat. Těším se na finále.

Ivka14
11.11.2018 5 z 5

Wow tak tohle bylo o hodně lepší než předchozí díl. Propojení Sebastiana a jace bylo napínavé až do konce. Určitě je tohle jeden ze nejlepších dílů

zinon
16.08.2018 4 z 5

Za mě asi nejhorší díl ze série...moc mě nenadchl :( Ale i tak dávám 4 hvězdy, protože svět lovců stínů mám ráda a nemůžu jinak a ten konec ušel :)

Nikkiproch
14.07.2018 5 z 5

Tuhle ságu já prostě miluju. Dokázala bych hltat tisíce stran a pořád bych neměla dost. Příběh čtenáře drží v napětí a nepustí ho do poslední stránky. Jsem moc zvědavá na zakončení a velmi se na něj těším!

dancav28
06.07.2018 5 z 5

Kniha mě velice nadchla, byl to zatím snad nejlepší díl. Celé propojení Sebastiana a Jace mě ze začatku docela štvalo, ale potom ten konec no prostě super. Hned se jdu vrhnout na další díl

Julinka679
17.06.2018 4 z 5

Obsahuje SPOILERY!
Další skvělý díl! I když musím říct, že většinu času byli Sebastián a (ne)Jace na facku. Clary byla velmi statečná když se k nim "připojila" aby mohla zachránit jejího Jace až jsem si říkala jestli se už vážně nezbláznila :D
Vztahu Aleka s Magnusem je velká škoda, proto doufám, že v posledním díle se všechno vrátí do normálu a zase budou spolu. Isabele se Simonem bych také přála aby už konečně byli spolu a nechodili kolem sebe "po špičkách"!
Konec jsem tak trochu čekala, čekala jsem, že Jonathan/Sebastián pošle dopis s tím, že už přichází (protože to se od něj dalo už od začátku čekat) a jen doufám, že dostane to, co si zaslouží! :-)

Ludy1990
13.06.2018 5 z 5

Kniha byla zajímavá a podle mého mnohem lepší než předchozí 4 díly.Také mě zaujalo že se spisovatelka zmínila i o Praze,což se moc v zahraničních knihách nestává.Ke konci mi docela vyhrkly slzy kvůli Jaceiovy.

petrulka
11.06.2018 5 z 5

Nejlepší. Propojení Jace se Sebastianem perfektní.

Laughtubbe
22.05.2018 5 z 5

Jace. Můj oblíbenec zmizel. To byl celkem šok. Nikdo nevěděl kde je. Jen Clary se povedlo dostat k němu. Sebastián je strašný zmetek. Byl to ale moc krásný díl. Plný akce a různých zvratů. Vztah Sebastiána a Jace, Jace a Clary nebo Clary a Sebastiána. Díl se mi zase trefil do noty. Nádhera. Smekám před Cassandrou Clare. Miluju tuto sérii.

andrejci
19.05.2018 5 z 5

Já tu sérii miluji. Pátý díl byl rozhodně lepší jak čtvrtý. Okamžitě se vrhám na další díl. Zajímalo by mne co budu dělat až to doctu. Celý jejich svět mi totiž přirostli k srdci. Moc se mi líbilo ,že cestovali a objevili se i v Praze.

katerina2660
04.04.2018 5 z 5

Super díl, stejně jako předchozí ! Jsem fakt zvědavá, jak toto celé skončí.... :-)

Peťule115
20.03.2018 5 z 5

bomba ... velmi povedený díl ... teším se na další

sd1992
28.02.2018 5 z 5

Naprosto boží díl.. :-) Město ze skla a Město ztracených duší jsou pro mě zatím TOP! Jsem hrozně zvědavá na Aleka s Magnusem a na Isabelu se Simonem.. :D Jsou nejlepší... :-D Jsem hrozně ráda, že v těchto dílech je už více děje i o jiným postavách, než jen o Clary a Jaceovi, protože jsou všichni boží... :-) A taky je příjemným překvapením, že část děje se odehrává v Praze :) Akorát už prosím NIKDY nechci slyšet slovní spojení "Démon Mirek" :D :D :D Kill me, děs.. :D
SUPER 5*****

CrazyTyna
26.02.2018

Musím říct že jsem měla období kdy mě čtení nebavilo a já se asi v půlce knihy sekla, ale hned kdy jsem se odhodlala ji dočíst mě to doalova vtáhlo do děje, kniha se mi líbila i v tom že děj byl docela nepředvídatelný

rosalindaaa
23.02.2018 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl :)

Lucik100
22.02.2018 5 z 5

Neuvěřitelné pokračování. Další skvělá nová zápletka s Jacem a Sebastiánem.

EllSeifert
02.02.2018 5 z 5

Pokračování jsem se bála, to bude možná jeden z důvodů, proč jsem si po čtvrtém dílu dala dlouhou pauzu. Dalším důvodem je to, že se nechci ze světa lovců stínů dostat pryč tím, že dočtu sérii. S dalším dílem už ale určitě váhat nebudu. O tom mě přesvědčila poslední strana. Skvělý díl, ve kterém mi určitě chyběl sarkastický Jace, který je sám sebou. Nicméně děj byl nepředvídatelný, emotivní... Nejvíc se mnou pohnula poslední kapitola a epilog.

verca65
11.12.2017 4 z 5

Nejvíc mě překvapilo, že se kniha zmínila o Praze. První nečeská kniha, která se zmínila o Praze. A s tím Alekem jsem to nepochopila. Buď jsem nezaregistrovala, nebo to prostě nechápu.

juni
22.11.2017 5 z 5

Další úžasný díl série. Překvapil mě děj, který se přesouval z jednoho města do druhého (hlavně Praha). Těším se na poslední díl.