Krevní pouto

Krevní pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30739/bmid_krevni-pouto-7ej-30739.jpg 5 974 87

Mercedes Thompsonová série

Druhá kniha s Mercedes Thompsonovou v hlavní roli. V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan…Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech – a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů.Ale tento upír není obyčejný – a stejně tak démon, který v něm přebývá…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Blood Bound , 2007

JupiterFire
28.10.2016 5 z 5

Po prvním díle musím říct, že se autorka o moc zlepšila. Líbí se mi kombinace fantasy romantické tak trochu detektivky. Moc pěkné. Mercy opět nezklamala, je nespoutaná, drzá a správně praštěná. I Adam je mi čím dál sympatičtější. Určitě doporučuju :)

Mellisek
11.10.2016 3 z 5

Kniha nebyla špatná trochu delší, ale ke komplikovanému ději to i trochu patří. Hlavní hrdinka mi přijde maličko ohraná a to jen protože no co si budeme povídat neustále jí někdo podceňuje ale i tak je to ONA kdo vždy vše vyřeší :D tak uvidíme jak si knižní sága povede dál :)

Katie46
04.09.2016 3 z 5

Kniha mi přišla delší a místo dost protahovaná až zbytečně. Konec byl nakonec na pár kapitol. Přesto příběh pěkný, poutavý a na oddychové čtení jako stvořený. Rozhodně budu v sérii pokračovat.

Lenka40
21.08.2016 4 z 5

Tak další díl s Mercedes je za mnou a opět mě nezklamal. Opět příjemné oddychové čtení . Takže šup na další díl . =)

Raven11
31.07.2016 5 z 5

Stejně jako po předchozím díle jsem prostě nadšená! Rozepsala bych se víc, proč je tato série super, ale myslím, že kdo četl už ví a já musím rychle na třetí díl :D

Evule114
02.05.2016 5 z 5

Druhý díl pro mě ještě víc napínavý než ten první a přečetla jsem jej jedním dechem. Výborný děj, moc se mi to líbilo. Každopádně jsem si ale myslela, že tam bude alespoň nějaký sex, ale děj to naprosto vynahrazuje, tak se nechám překvapit, co přinesou další díly.

Luke_Br
25.02.2016 4 z 5

Začátek knihy se mi zdál poněkud utahaný a mdlý, ale posléze se to rozjelo a bylo to poutavé a napínavé čtení. K dalšímu dílu se asi časem propracuji, jelikož mě bude zajímat další osud Mercedes

Allie16
17.02.2016 5 z 5

Tento druhý ,,upíří" díl byl snad ještě lepší než první. Pořád ale nevím, jestli fandím Samovi, Adamovi či Steffanovi... ale ne, vlastně to vím. Samuel je nejlepší :-). Jdu hned na díl třetí. A všem Mercy a její příběhy doporučuji. Děj vás naprosto pohltí a na chvíli zapomenete na svět kolem sebe.

Eneo
11.08.2015 4 z 5

Mercedes Thompson se mi zdá jako Anita Blake v počátečních dílech. Jen doufám, že nebude stejně tak ochuzená o děj.

julliette
05.04.2015 5 z 5

Je to super kniha. Je tam akce, romantika a velmi mě zaujal milostný čtyřúhelník. Jak to ta Mercedes dělá, že mám kolem sebe tolik chlapů? :D

alzbet
22.02.2015 4 z 5

Pro mě byl tento díl lepší než první, docela jsem se pobavila. Knížka je docela krátká, má spád, dostatek akce a v podstatě neobsahuje moc hluchých momentů. Jediné co, tak na můj vkus se do děje příliš začíná vmíchávat milostný trojúhelník - nedejbože čtyřúhelník, uvidíme, kam to autorka dovede v dalších dílech. Příjemná oddechovka.

Laf
09.12.2014 4 z 5

Tato série se mi začíná líbit stále víc a víc. Její postavy jsem si velmi oblíbila a těším se na pokračování:)

jana5962
09.12.2014 5 z 5

Díky téhle sérii jsem pochytila spoustu dobrých i špatných zlozvyků. např. nemluvila jsem po dobu čtení sprostě. Zee je prostě správnej pán :D. Moc jsem si tuhle sérii užila. Příjemná od-dechovka ke které se ráda vracím.

Nelly
21.11.2014 4 z 5

Kniha měla sice pomalejší rozjezd, ale konec vše vynahradil. Pořád Ti fandím, Mercy!

Sarlan
19.11.2014 4 z 5

Po první knize sice trochu slabší a není to úplně můj styl, přesto jsem knihu hltal od začátku do konce.

angelbooks
30.06.2014 5 z 5

Jednička se mi zdála lepší, ale druhý díl měl taky co do sebe :).
Ze začátku se mi do toho moc nechtělo... Ale po chvíli jsem změnila názor :).
Určitě se pustím do dalších dílů :).
Vřele doporučuji :).

MisuleB
22.06.2014 5 z 5

Jednička se mi sice líbila trochu víc, ale tento díl je taky skvělý...
Když ti nejmocnější zmizí, proč tam nenastrčit kojota, že? :´)

renefer
25.05.2014 5 z 5

Tentokrát bojuje Marcy s upíry a celkem se ji daří. Kde selže vlkodlak, pomůže kojot :-)

kacaaba
25.04.2014 5 z 5

Zase napínavý příběh. Už jen aby to s těma chlapama rozsekla.

Samira
16.03.2014 5 z 5

Zápletka prvního dílu byla trošku krkolomná, ale druhý díl neměl žádnou chybu. Zápletka skvělá, velice napínavé a dobré čtení. Mercedes si mě získala a je tam i něco navíc, něco nad rámec jednotlivého dílu, co žene ke čtení dalších dílů.

magie vlkodlaci městská (urban) fantasy kožoměnci

Patricia Briggs
americká, 1965