Mé nejoblíbenější recepty

Mé nejoblíbenější recepty https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305163/bmid_me-nejoblibenejsi-recepty-mx2-305163.jpg 5 2 2

Rozarka69
07.02.2019 5 z 5

Dlouho jsem sháněla knihu, do které bych si mohla psát vlastní recepty. Až jsem narazila na tuto. Jsem nadmíru spokojená s jejím propracováním. Velmi se mi líbí barevnost a zároveň jednoduchost knihy. Velké plus má u mě za rozdělení do kategorií předkrmů, polévek, atd. Určitě doporučuji všem, bez ohledu na pohlaví nebo věk, kteří si chtějí zapsat své oblíbené recepty.

efka.saf
22.07.2018 5 z 5

Samozřejmě dávat u této knihy přečteno je trochu nadsázka, ale jinak musím uznat, že to je jeden z nejhezčích receptářů, na které jsem v poslední době narazila. Dostala jsem jej od mamky a úplně mi učaroval. Postupně do něj zapisuji naše rodinné recepty pro lepší uchování budoucím generacím a mám z toho velkou radost a věřím, že o tom to je :-). Akorát se do receptáře nedají zapsat složitější recepty, protože na to tam není prostor. Já ale preferuji jednoduchost, takže mi to nevadí a hodnotím nejvyšší možnou známkou a doporučuji všem, kdo se nebojí ještě napsat něco vlastní rukou.