Mé nejoblíbenější recepty

Všechny mé Nej recepty na jednom místě!

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305163/me-nejoblibenejsi-recepty-mx2-305163.jpg 52
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Foni book

Kniha Mé nejoblíbenější recepty

Rozarka69
07.02.2019

Dlouho jsem sháněla knihu, do které bych si mohla psát vlastní recepty. Až jsem narazila na tuto. Jsem nadmíru spokojená s jejím propracováním. Velmi se mi líbí barevnost a zároveň jednoduchost knihy. Velké plus má u mě za rozdělení do kategorií předkrmů, polévek, atd. Určitě doporučuji všem, bez ohledu na pohlaví nebo věk, kteří si chtějí zapsat své oblíbené recepty.

efka.saf
22.07.2018

Samozřejmě dávat u této knihy přečteno je trochu nadsázka, ale jinak musím uznat, že to je jeden z nejhezčích receptářů, na které jsem v poslední době narazila. Dostala jsem jej od mamky a úplně mi učaroval. Postupně do něj zapisuji naše rodinné recepty pro lepší uchování budoucím generacím a mám z toho velkou radost a věřím, že o tom to je :-). Akorát se do receptáře nedají zapsat složitější recepty, protože na to tam není prostor. Já ale preferuji jednoduchost, takže mi to nevadí a hodnotím nejvyšší možnou známkou a doporučuji všem, kdo se nebojí ještě napsat něco vlastní rukou.

Jídlo na prvním místě
Jídlo na prvním místě