Geniálny experiment

Geniálny experiment https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419254/bmid_maxi-einsteinova-genialny-experimen-3FH-419254.jpg 5 10 2

Svetoznámy americký spisovateľ James Patterson prichádza tentoraz so sériou kníh pre deti. Hlavná hrdinka s príznačným menom Maxi Einsteinová je sirota. No nie obyčajná. Dvanásťročná Maxi je geniálna. Chce študovať Newyorskej univerzitye, a tak sa nabúra do jej počítačového systému. Má naporúdzi vynálezy, ktorými pomáha kamošom bezdomovcom, hráva rýchlošach v parku a užíva si život. Až kým si ju jedného dňa nenajme záhadná organizácia s ušľachtilým cieľom, pre ktorú pracujú malí géniovia zblízka aj zďaleka. Organizácia, ktorá sa pomocou vedy snaží vyriešiť najpálčivejšie problémy sveta. Je to však naozaj jej pravý cieľ?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Genius Experiment , 2018

šárofka
15.08.2023 5 z 5

Moc super kniha, přečetla jsem během chvíle.

Broukodrak
28.09.2022 5 z 5

Ach jo... Tyhle knížky nejsou dobré na večer, protože pak dočtu, kouknu se na hodiny a - páni, to už je 00:09 !? :)
Dobře se mi četlo, jelikož příběh se netáhl, šlo se z jedné akce do druhé a všem hlavním postavám je kolem dvanácti. Obsahuje boží ilustrace.

Kniha Geniálny experiment je v