Byla jedna holčička

Byla jedna holčička https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24855/byla-jedna-holcicka-24855.jpg 4 51 5

Matthew Hope série

Matthew Hope leží v bezvědomí na oddělení intenzivní péče v nemocnici U dobrých Samaritánů, kam byl dopraven s těžkým střelným poraněním. Jeho partner Frank, soukromý detektiv Warren Chambers, policie i úřad státního zástupce se usilovně snaží vypátrat, co dělal v pochybné čtvrti. Postupně vychází najevo, že se jednalo o pozemky pro cirkusovou společnost, ale také o tragicky zesnulou trpasličí hvězdu manéže, o krotitele šelem a o neznámá temná fakta, skrytá v minulosti. Zatímco Matthew na nemocničním lůžku bojuje o život, jeho přátelé se snaží postupovat v jeho šlépějích a vypátrat, co vlastně v uplynulém týdnu dělal. Jeden z lidí, s nimiž hovořil, se ho totiž pokusil zabít.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

There Was a Little Girl , 1994

ArwenAragorn
23.11.2022 3 z 5

60%
"Co vám řekl, Marie?"
"Že by za ní nejraději zašel do vozu a uškrtil ji."
"Kdy to řekl?"
"Když jsme spolu seděli u stolu. Když se tak vztekal, protože jsem šla spát domů. "
"Domů," opakoval Matthew. "K mámě." Zmínila jste se o tom ve výpovědi před koronerem?
"Ne."
"Proč ne?"
"Protože to nebyla opravdová hrozba. Jenom se snažil být... sexy. Aspoň myslím."
___________________________________________________________________________________________________________
Tentokrát budu hodnotit trošku níž. Konec byl na mě nějak moc komplikovaný a dělalo mi problém se vyznat v prolínání minulosti se současností, ale zase se mi líbilo cirkusácké prostředí.

konicekbily
23.05.2019 3 z 5

Autor se pokusil o revoluční čin: hlavního hrdinu těžce zranil v první větě knihy a jako následek je potom prolínání děje v minulosti - v myšlenkách zraněného a osob v jeho okolí - s dějem současným. Dělalo mi problém se v tom vyznat. Je to průměrná detektivka.

koki.veru
29.09.2018 4 z 5

Oddechovka,neurazila ani neprekvapila.

SilvieSisinka
13.08.2018 4 z 5

Oddechove cteni.Opet slusne zamotana zapletka ;-)

lump23
15.04.2017 3 z 5

Pěkné,ale moc krátké čtení.

Matthew Hope

Ed McBain
americká, 1926 - 2005
2014  76%Tváří v tvář
2006  73%Nenávist
1969  83%Zabiják
2006  84%Brokovnice
2007  83%Postrach

Kniha Byla jedna holčička je v