Máte právo být bohatí - Osvědčený program Napoleona

Proslulá kniha Dr. Napoleona Hilla Myšlením k bohatství neomezuje pojem bohatství pouze na kritéria, jako jsou jmění a sláva. Vy máte právo být bohatí a zasloužíte si být bohatí v každém směru - nejen finančně, ale také, co se vašeho osobního a duševního života týče. Tato zdánlivě jednoduchá myšlenka dala vzniknout filozofii bohatství a úspěchu, jež od svého vzniku ovlivňuje všechny generace. Kniha Máte právo být bohatí obsahuje přepisy těch nejzásadnějších a nejdůležitějších přednášek a projevů Napoleona Hilla, přičemž tato nadčasová slova přináší v knižním vydání čtenářům vůbec poprvé. Přednášky, které najdete v této knize, byly ve spolupráci s Nadací Napoleona Hilla pečlivě vybrány a uspořádány pro současné publikum, aby jak novým, tak stávajícím fanouškům Napoleona Hilla poskytly spoustu čerstvých poznatků, které vám, jakmile je vstřebáte, mohou navždy změnit život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294305/mate-pravo-byt-bohati-osvedceny-pro-BKA-294305.jpg 3.73
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Pragma

janulka1310
12.03.2017

Klasická napoleonovská filosofie...většina myšlenek a principů je už několik desítek let stále stejná...některé se mění postupem času... v knize se hodně myšlenek opakuje, někdy jsem měla problém udržet pozornost.

Napoleon Hill

Napoleon Hill