Myšlením k bohatství pro 21. století

Myšlením k bohatství pro 21. století

Tato kniha je prezentací amerických životních hodnot par exelence. Vychází z tezí A. Carnegieho o tom, jak dosáhnout pomocí sebeovládání úspěchu. Správné zvládnutí různých situací a svých emocí je základem, který vede k dosažení jakýchkoliv cílů. Autor s příznačným křestním jménem předává své zkušenosti s permanentním pozitivním myšlením i čtenářům, z nichž chce udělat sebevědomé osobnosti. Kniha je aktualizovaná a doplněná příklady pro 21. Století a je tak pro dnešního čtenáře ještě přístupnější než kdy dříve....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/284533/myslenim-k-bohatstvi-pro-21-stoleti-5BX-284533.jpg 3.65

Think and Grow Rich: The 21st-Century Edition: Revised and Updated

Vydáno:, Omega

antonin0999

Chcete se zdokonalit? Pak určitě sáhněte po této knize. Neříkám, že je dobré brát si něco ze všech kapitol, ačkoliv to autor doporučuje, ale myslím, že si díky této knize dokáže čtenář vybrat některé části a může se pokusit zlepšit své chování tak, že dosáhne větší šance, že zbohatne. Na duši i v dolarech.
Líbilo se mi přiblížení známých úspěšných osobností v krátkých medailoncích - konkrétní příklady jsou důležité a tento způsob se stal se pro mnoho dalších self-help/management publikací známou inspirací.

steewik
13.07.2017

Dozvedel som sa mnozstvo novych informacii. Komentare fajn doplnuju dane temy. Autor nabada titul a samotne kapitoly citat viackrat. Zaujimave i po psychologickej stranke, najviac posledna cast o mozgu, siestom zmysle a strachu.

mariva
22.11.2016

Známá kniha Napoleona Hilla doplněna komentáři zahrnujícími nové poznatky s cílem přiblížit knihu současné době. I když některé ty komentáře jsou zajímavé, poselství původní knihy to nijak nezvýšilo a původní myšlenky autora nepřekonají.