Myšlením k bohatství pro 21. století

Tato kniha je prezentací amerických životních hodnot par exelence. Vychází z tezí A. Carnegieho o tom, jak dosáhnout pomocí sebeovládání úspěchu. Správné zvládnutí různých situací a svých emocí je základem, který vede k dosažení jakýchkoliv cílů. Autor s příznačným křestním jménem předává své zkušenosti s permanentním pozitivním myšlením i čtenářům, z nichž chce udělat sebevědomé osobnosti. Kniha je aktualizovaná a doplněná příklady pro 21. Století a je tak pro dnešního čtenáře ještě přístupnější než kdy dříve....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284533/myslenim-k-bohatstvi-pro-21-stoleti-5BX-284533.jpg 4.211
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Omega

Think and Grow Rich: The 21st-Century Edition: Revised and Updated

Kniha Myšlením k bohatství pro 21. století

pegasusss

Lepší ako ten bez komentára, pretoze človek môže ľahko zle interpretovat spomenuté veci, kniha je veľmi praktická a nesmie chýbať v žiadnej knižnici podnikatelov

Prince_of_book
22.03.2020

Dobrá kniha ve které si určitě každý najde něco, co si z ní odnese, nebo v čem se chtěl zlepšit. Líbili se mi Hillovi příklady známých osobností a jejich postoje a příběhy. Naopak mě sem tam štval onen dodatek od editorů, Většinou to sice bylo fajn, protože jsem se něco dozvěděl, ale bylo jich tam zkrátka moc.

Za mě 9/10 a myslím, že kniha by měla být jedním ze základních stavebních kamenů knihovny všech lidí co touží po osobním rozvoji.

stastnyctenar
15.08.2019

Je to vylepšená verze klasiky "Myšlením k bohatství". Vylepšená v tom smyslu, že je v ní vysvětleno co chtěl autor sdělit do dnešní mluvy. Nebyla by chybět v knihovně nikomu, kdo se chce vzdělávat a mít se lépe a zlepšit život jak sobě, tak i ostatnim lidem.

antonin0999
05.06.2018

Chcete se zdokonalit? Pak určitě sáhněte po této knize. Neříkám, že je dobré brát si něco ze všech kapitol, ačkoliv to autor doporučuje, ale myslím, že si díky této knize dokáže čtenář vybrat některé části a může se pokusit zlepšit své chování tak, že dosáhne větší šance, že zbohatne. Na duši i v dolarech.
Líbilo se mi přiblížení známých úspěšných osobností v krátkých medailoncích - konkrétní příklady jsou důležité a tento způsob se stal se pro mnoho dalších self-help/management publikací známou inspirací.

steewik
13.07.2017

Dozvedel som sa mnozstvo novych informacii. Komentare fajn doplnuju dane temy. Autor nabada titul a samotne kapitoly citat viackrat. Zaujimave i po psychologickej stranke, najviac posledna cast o mozgu, siestom zmysle a strachu.

mariva
22.11.2016

Známá kniha Napoleona Hilla doplněna komentáři zahrnujícími nové poznatky s cílem přiblížit knihu současné době. I když některé ty komentáře jsou zajímavé, poselství původní knihy to nijak nezvýšilo a původní myšlenky autora nepřekonají.