Síla pozitivního jednání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Síla pozitivního jednání čerpá z četných publikací Napoleona Hilla, významného autora motivačních knih, které zájemcům předkládají principy chování a jednání vedoucí k úspěchu. Velký důraz se klade na samostatné myšlení, sebedůvěru, vytrvalost a připravenost jednat bez otálení. Současný komentář k těmto zásadám dodává Judith Williamson, ředitelka Celosvětového výukového centra Napoleona Hilla. POZITIVNÍ PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ JE ZÁRUKOU LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ! Lidé, kteří rádi jednají pozitivně, dosahují lepší výsledky, zakoušejí méně stresu, méně litují svých rozhodnutí, mají větší sebekázeň a dokážou být mnohem vytrvalejší. Tyto kvality přispívají k tomu, že se náš jedinečný svět stává lepším místem k životu. Svět kolem nás zlepšujeme prostě tím, že jednáme pozitivně. Jestliže se rozhodnete pro pozitivní čin, začnete okamžitě získávat prospěch. Dáváte signál své podvědomé mysli, že jste zaměřeni na činy a žádné výmluvy na vás neplatí. Kniha Síla pozitivního jednání vám k tomu poskytne vhodné nástroje. Pomůže vám: - přijmout pozitivní postoj - dosáhnout lepšího fyzického zdraví - najít harmonii ve vztazích - osvobodit se od strachu - vidět naději do budoucnosti - získat schopnost víry - vzbudit touhu podělit se s ostatními - udržet si otevřenou mysl - dosáhnout sebekázně - porozumět lidem Pokud se budete řídit kroky navrženými v této knize, začnete psát scénář svého života sami a budete tvořit své vlastní pokroky a úspěchy. Přečtěte si tuto knihu a začněte pozitivně jednat již dnes!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354213/big_sila-pozitivniho-jednani-nrw-354213.jpg 4.49
Žánr:
Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Omega
Originální název:

Napoleon Hill's Power of Positive Action (Official Publication of the Napoleon Hill Foundation), 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Síla pozitivního jednání

Lenndy
26.10.2021

Velmi nadčasové.Způsob myšlení má velký podíl na způsobu života.Četla jsem už podobné knížky a tato jen potvrzuje jak jsou pravdivé.

pegasusss
17.02.2021

Nerob to pre druhých, rob to pre dobro samo!


crazyslunicko
08.08.2019

Nejprve jsem si knihu přečetla a pak jsem se dostala na přebal stránky a zjistila jsem, že ji napsal člověk, který je již téměř 50 let po smrti. Celou dobu jsem si myslela, že ji napsal autor ze současnosti a mýlila jsem se. O to víc, si této knihy vážím, neboť ji napsal někdo, kdo žil v minulém století a myšlenky z ní se promítly do současnosti.
Kniha obsahuje několik zajímavých citátů od slavných autorů i od Napoleona Hilla. Určitě ji doporučuji přečíst každému, kdo potřebuje povzbudit nebo naučit se pozitivní jednání.

E_Lan
05.07.2018

Trochu zkratkovité, zpropadeně pozitivní, ale celkově velmi povedené, poučné a nabuzující k lepším výkonům. Kniha se trochu opakuje, ale to je u těchto motivačních knih správné, protože je třeba doručovanou zprávu pořádně zakořenit. Řekl bych, že pro leadery, kteří, chtějí dělat práci dobře je snad tato kniha povinností. Dodává jednu perspektivu potřebného jednání a přístupu.