Jet

Jet https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420682/bmid_jet-6CN-420682.jpg 4 374 61

Označení muži série

Jet Keller, frontman rockové kapely, je ve svých upnutých kožených kalhotách snem každé fanynky tvrdé rockové hudby. Jenže Ayden Crossová, studentka univerzity v Denveru, už udělala za svou divokou teenagerovskou minulostí tlustou čáru a brání se žáru Jetových tmavých očí. Má strach, že by se mohla od jisker, které z nich srší, vznítit, zvlášť když ví, že stačí pouhý jeho dotyk, aby ztratila všechny zábrany. Ale ani Jet to nemá lehké. Těžko odolává jižanské krásce s neskutečně dlouhýma nohama v kovbojských botách, která se staví na odpor všem jeho tužbám. Čím víc se mu zdá, že se mu podařilo k Ayden přiblížit, tím menší má jistotu, že ji zná. A přestože ho láká dostat se jí pod kůži a poznat ji do hloubky, z vlastní zkušenosti ví, co se stává dvěma lidem se zcela rozdílnými představami o vztahu mezi mužem a ženou. Změní se tedy žár ohně, který mezi nimi plane, v trvalou lásku, nebo jejich sny spálí a promění v popel?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Jet , 2013

Kristy.Seb
02.03.2021 4 z 5

Nikdo nejsme dokonalý. Všichni jsme něčím prošli a ještě projdeme, a to z nás dělá, co jsme.

V každé hře, v níž hraje roli láska nebo jakákoliv jiná emoce, vždy vítězí bezpečí.

Někdy je třeba věci změnit jednoduše proto, že není možné, aby zůstaly stejné.

Dlouho se zdá, že něco nemůže být jinak, než to je, ale pak se to změní, protože už to tak prostě dál nejde.

Jestliže se obetujete pro dobro člověka, kterého milujete, mělo by to ve vás vyvolat pocit nezištnosti a vnitřního klidu.

Láska, to není hledání dokonalosti. Je to těžká dřina a někdy dá víc námahy být zamilovaný než jednoduše utéct. Když budeš hledat dokonalost, propásneš, co je skutečné.

No, upnuty kalhoty nemusím. Ale Jeta bych v nich vidět chtěla. A musela být komedie, jak mu holky bodovaly ty jeho noční návštěvy. Před Ayden klobouk dolů, ta minulost byla síla.

malazluta
04.02.2021 3 z 5

Tak moc jsem chtěla, aby se mi tato kniha líbila, ale bohužel musím přiznat, že mě spíš hodně nudila...

E.vi.k
27.01.2021 5 z 5

Tohle mě moc bavilo, žádný složitý příběh, přesto velmi zajímavé čtení , přečteno za pár dní. Doporučuji

1moniccka
25.01.2021 4 z 5

Knizka nebyla spatna a ni zas dobra děj byl celkem dobry,trochu nekdy nekde zdlouhavy.prostredi je neco jineho nez je zvykem ale prvni dil mi přišel lepsi aĺe hold to tak byva ze se srovnává ted sup cist dalsi :-)

petraLI
21.01.2021 1 z 5

Je to škoda, ale bohužel styl této spisovatelky mě nezaujal. Jak Rule...tak Jet jsou napsány nudně a nepoutavě.

adela_02
12.01.2021 3 z 5

Kniha se mi sice líbila, ale podle mého názoru je první díl lepší. Bylo to poutavé a hezky čtené.
Doporučuji, ale upřímně ...znám lepší knihy.

seabook04
24.12.2020 2 z 5

Obrovské zklamání...

Tento druh sérií, tzn. každý díl jiný ústřední pár, ale prostředí a okruh postav víceméně stejný, miluji. Proč? Protože u této literatury naprosto vypnete. Tedy. Pokud je dobře napsaná a Jet bohužel do této skupiny nespadá.

Druhý díl jsem četla jako první knihu ze série, jelikož mě zaujalo prostředí rockových kapel. No a musím říci, že je to i to jediné, co mě zaujalo při i po dočtení. Ve zkratce řečeno: kniha je nemastná neslaná. Bez vášně, touhy, pointy,...

Ale kouzlem tohoto "druhu" literatury je to, že tahačem není děj - vlastně ani postavy a jejich osudy. Kouzlem je styl psaní, který vás chytne a je vám naprosto šumák kam. J. Crownover bohužel ale nabídla pouze kostrbatý příběh a chytnout si vás po celou dobu knihy nedokázala ani na minutku.

HODNOCENÍ: 1,5/5*

Damonka12
28.10.2020 4 z 5

4,5 příběh mě vtáhl a nemohla jsem se od něj odtrhnout, půlbodu dolů za typické klišé

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Za mna spokojnost :) pribeh sa mi pacil .. za dva vecere precitane

Dellphi
25.09.2020 3 z 5

Bavilo mě to, i když se musím přiznat, že některé části (ty milostné i ty myšlenkové) jsem občas přeskakovala. Ale jinak dobré, těším se na další díl. Snad vyjde i v elektronické podobě….Nevíte zda ano?

Elize
23.09.2020 2 z 5

(SPOILER) Stejné jako předchozí díl, ne horší, ale bohužel ani lepší. Hlavní postavy opět nejsou nijak zajímavé, i když popravdě mi Ayden seděla trochu lépe než Jude. Opět sálodlouhé opakující se odstavce, tak akorát na přeskákání. Znovu špatně zvládnuté střídavé vyprávění, kdy je muž stejně psaný jako žena. Navíc mi v tomto díle vadily alogismy (např. Jet je jedním z nejúspěšnějších hudebníků ve Státech, má vlastní nahrávací studio, skládá a nahrává písně jiným kapelám, plánuje si založit vlastní nahrávací společnost, ale když mu vykradou studio, tak nemá peníze na nové nástroje?) Vztah hlavních postav špatně rozvedený, oba po sobě touží, pak se spolu asi dvakrát vyspí, dál se skoro celou knihu spolu nebaví a na závěr, když má Ayden krizi, tak Jet skočí do letadla, přeletí půl zeměkoule a požádá ji o ruku? Lehké, oddechové čtivo, kdy čtenář nesmí očekávat nic kvalitního.

domina
04.09.2020 2 z 5

Většinou knihy jsem četla jen přímou řeč a těšila jsem se na konec. Nezaujala mně

Kešu1981
04.09.2020 3 z 5

3/4 knihy je emoční balast: můžu / nemůžu, chci / nechci, coby / kdyby. Přitom příběh by to byl fakt super. Takže mě čtení spíš štvalo a ty vnitřní monology sem pak už jen přeskakovala, abych se dobrala konce. Škoda

Jejunka
29.07.2020 5 z 5

moc jsem se těšila a jsem spokojená! Těším se na další díl.

2688
26.05.2020 5 z 5

Myslela jsem si že prvni část s názvem Rule je jedinečná ale Jet tak to je teprve jízda. Na jednu stranu se bojím i těším na další část Rome

Myška43
11.05.2020 5 z 5

Své rodinné příslušníky ani to odkud pocházíme, si vybrat nemůžeme, ale můžeme si vybrat, kým se chceme stát. Další úžasný díl nabitý emocemi. Jet Keller je přesně chlap podle mého gusta. Metalista se srdcem na správném místě. Spolu s Ayden tvoří skvělý pár. Rula mám moc ráda, ale Jeta miluju. Už se těším na další knihy od autorky. Nedá mi to, ale po přečtení komentářů, že Jet je na metalistu dost měkej, musím dodat, že sama poslouchám metal a jednoho metalistu mám za manžela. I metalisti mohou být romantické duše, co touží po věčné lásce a chtějí svoji ženu nosit na rukou.

Katka313
24.04.2020 2 z 5

Jak já se na Jeta těšila... ale tohle jsem prostě nedala. V půlce jsem musela knihu odložit, protože už jsem to nedávala. Po měsíci jsem ji dala opět šanci ale výsledek stejný. Takže to dopadlo tak že jsem přeskakoval jak jen to šlo, hlavně pasáže Ayden, abych se dozvěděla aspoň jak to celé skončilo. Pasáže Ayden mě vytáčely. Hodná Ayden-špatná Ayden a pořád dokola, problémy s bratrem a její přístup k tomu, a to ani nemluvím o důvodu rozchodu. Zato Jet byl prostě fajn kluk. Ten kdo měl rozum, jeho láska k hudbě a jak fungoval ve studiu, přístup k životu a k Ayd za to dávám ty 2 hvězdy. Po Rulovi obrovské zklamání. Ani nevím jestli se pustím do další knížky, jestli bude někdy vydána :-(.

Chvilkasnění
30.03.2020 3 z 5

Ani dobré a ani hrozné. Je to kniha kterou si přečtěte, když nemáte nic jiného. V tomhle případě se mi více líbil první díl a nemyslím, že se k tomuhle někdy vrátím. :/

Příběh je zajímavý, ale myšlenkové pochody postav jsou moc zdlouhavé. Některé pasáže jsem musela přeskočit, protože o tom uvažovali moc dlouho a nakonec jste se podstatu problému dozvěděli z poslední věty.

janina66
28.03.2020 4 z 5

Z počátku jsem se nemohla začíst, až jsem to chtěla vzdát. Ale vydržela jsem a nelituji. Nakonec se mi kniha líbila, ale Rule se mi líbila o 1* víc.

astra3
02.03.2020 5 z 5

Rodinu si nikdo nevybírá. Velmi pěkná série. Doporučuji a těším se na další příběh.

sex

Jay Crownover