Manželky

Manželky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17503/bmid_manzelky-DcN-17503.jpg 4 317 91

Iva, Diana, Michaela a Martina sú nerozlučné priateľky zo školských lavíc, ktoré okrem spoločných zážitkov spájajú problémy mnohých súčasných žien okolo tridsiatky: partnerské vzťahy, deti, práca, nenaplnené sny a nádeje, neočakávané životné situácie, s ktorými sa musí každý vyrovnať po svojom. Iva po skončení materskej dovolenky úporne hľadá plnohodnotné uplatnenie v živote, Michaela uprednostnila kariéru pred rodinou a svoj omyl pochopí až po tragickej strate. Diana v mnohodetnej rodine stráca pôdu pod nohami v každodennom stereotype a krásna, stále slobodná Martina sa rozhodne rázne skoncovať so samotou, ale čoskoro zistí, že ani jej nevychádza všetko tak, akosi naplánovala...... celý text

PetraBery
28.10.2015 4 z 5

Čtivá kniha o obyčejných kamarádkách a jejich obyčejných starostech a radostech. Je důležité uvědomit si včas, co je důležité. Příjemná odpočinková četba.

Petule5
29.09.2015 5 z 5

Knížka se mi četla pěkně a mužů jen doporučit.

R.E.M.
25.09.2015 5 z 5

Kniha Manželky pulsuje skutečným "obyčejným" životem. Nahlížíme do radostí i starostí čtyř mladých žen: Ivy, Diany, Martiny a Michaely, jejichž cesta životem jeden den vede měkkým voňavým mechem a druhý bodláčím, jeden měsíc růžovým sadem a druhý - vyprahlou pouští. Vnímáme zážitky a životní situace hlavních hrdinek, mnohé z nich známe z vlastní zkušeností, vidíme je u rodiny, kamarádky nebo kolegyně.

Val
08.09.2015 5 z 5

U knih této mé oblíbené autorky si vždycky oddechnu, že nejsem za idiota doma jenom já. Vasilkovou bych doporučila jako povinnou četbu pro dívky středních škol, aby věděly, do čeho jdou :-)

lopinka
03.09.2015

Nádherná kniha, opravdu čtivá, nemohla jsem se odtrhnout.....prostě ze života. Žádná červená knihovna, tleskám Táňo :-)

Christienne
31.07.2015 4 z 5

Oddychovka.

bookcase
22.06.2015 5 z 5

Veselé, smutné, hořké....prostě ze života

Hřibče
11.06.2015 5 z 5

Kniha se čte jedním dechem, místy jsem si i poplakala. Velmi mě zasáhl osud Michaely, její postava byla nesmírně zajímavá. Všechny hrdinky však měly cosi do sebe a byly mi sympatické. Myslím si, že se v nich alespoň částečně najde každá žena. Za mě teda maximální spokojenost. :)

alnahu
20.05.2015 5 z 5

Tuto knihu doporučuji přečíst ,je opravdu výborná ,příběhy ze života,tak jak mám ráda.

luciefeix
16.05.2015 4 z 5

skveli román ze zivota

Martakuba
03.05.2015 4 z 5

Velmi čtivá knížka, která se mi moc líbila. Příběhy čtyř kamarádek ze střední školy ze současnosti. Kniha popisuje celou řadu situací, které řešíme my samy nebo se kterými se setkáváme ve svém okolí.

Kopretina_aku
07.04.2015 3 z 5

Příběhy obyčejných žen ze života. Každá čtenářka tam asi najde i nějaké situace, s jakými se setkala sama, obzvlášť matky na mateřské. Ale možná proto, že se jedná o běžné životní příběhy, tak mi nepřišla kniha nijak zajímavá.

Lindina1
07.04.2015 4 z 5

Příběhy 4 žen jsou celkem zajímavé a čtivé stejně jako ostatní knihy od této autorky. Není zde ale jeden velký příběh a to jako jediné mi tu chybí.

Jajina555
23.03.2015 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, velmi čtivé, ze života

weberda
11.03.2015 5 z 5

Klasická Keleová-Vasilková, čtivý příběh jako vždy.

Pavouček2
04.03.2015 5 z 5

Pěkné, ze života, jak to mám ráda. Ty chlapi jsou fakt skoro všichni stejný :-D

Kočičáci
02.03.2015 4 z 5

Opravdu hezká kniha ze života. Věřím tomu, že každá žena tam najde situaci, se kterou se ztotožní sama, nebo ji alespoň bude znát ze svého okolí. Já můžu říct snad jen zaplaťpánbůh, že jsem se ještě v podobných situací neocitla. Za to si po přečtení ještě více cením svého muže :-D

margita3764
16.02.2015

Knih od této autorky mě zklamala, přečetla jsem její všechny knihy, ale tato byla nejslabší.

evarec
06.02.2015 5 z 5

Moje první knížka od autorky. Měla jsem ji přečtenou za tři večery, moc se mi líbila. Příběhy čtyř kamarádek mě zaujaly, že jsem se nemohla dočkat, jak to všechno dopadne. (A to jsem doteď nebyla fanda těchto ženských příběhů. Asi si budu muset poopravit názor.)

ina77
01.02.2015 5 z 5

Supr jako vždy,já si u jejich knih hezky odpočinu a zjistím,že jsem normální
Její knihy jsou o životě,jsou parádní dny a dny blbec!

ženy pro ženy

2011  82%Dva životy