Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4988 1474

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

nereidka
28.11.2023 3 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny a fakt jsem se těšila, jak příběh bude pokračovat a jak se vyvrbi. Pak už jsem se začala trochu nudit, vadily mi opakující se pasáže a konec mi přišel úplně vycucany z prstu.

jefff
12.11.2023 4 z 5

Fakt mě to bavilo. Od začátku až do konce. Celý příběh byl promyšlený, zamotaný a i přes maličkosti vlastně uvěřitelný. Postavy byly propracované a práce s psychologií rovněž dobrá. Jasně, tématikou je to mířeno spíš na ženy, ale nemyslím si, že by to bylo určeno výhradně jim. Povedená kniha.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Výborná kniha , výborný dej.

Veľmi sa mi páčilo ako sa príbeh rozvíjal a ako má dokonalé miatol a keď už som si bola na sto percent istá bolo to inak a potom opäť a opäť a opäť . už som mala pocit, že možno za všetko môžem ja

Nie vážne táto kniha bola výborná a tým, že tam išlo malé dieťa tak som bola ako na ihlách celý dej od začiatku až do konca.

Ďakujem za knihu v štafete

Štafeta č. 54

HančaŠ
31.10.2023 5 z 5

Nikdy nevíte, kdo bydlí vedle vás. Nevíte, jací jsou lidé za zavřenými dveřmi. Někdy dokonce neznáte ani člověka, vedle kterého denně spíte. A právě o tom je tato kniha. Velmi dobře napsaná kniha, plná zvratů.
Moc se mi to líbilo, do poslední chvíle jsem netušila, kdo všechno má tajemství a jaké.

_Michelle_
26.10.2023 4 z 5

První cca polovina knihy mi přišla pomalá a příliš mě neupoutala. Potom se vše změnilo a já hltala každou stránku, přičemž jsem byla zvědavá, kam se případ posune. Jsem ráda, že jsem si knihu konečně přečetla. Měla jsem ji totiž v hledáčku několik let.

tereziehl
17.10.2023 4 z 5

Fajn odpočinkových thriller, za mě to nebylo až tak překvapivé, ale určitě lepší počin, čtivé. 3,5*

vikaa
12.10.2023 4 z 5

Napínavý příběh nejen o únosu malé holčičky, ale především o vztazích v široké rodině, kde má každý nějakého toho kostlivce ve skříni. Závěr byl alespoň pro mě překvapivý, i když ne nepochopitelný... Doporučuji a sama si od autorky určitě ještě něco ráda přečtu.

Kami.Hacken
24.09.2023 3 z 5

Náročné téma. Unesli malé děťátko!
Nebo snad neunesli?
Každý má své tajemství, vše vyvolává pochybnosti a další střípky a novému zamyšlení...
Za mě povedené, ale jelikož jsem dříve četla "čerstvější" díla, řekla bych, že se paní Lapena tímto slušně rozehřívála.

LuckaDea
10.09.2023 4 z 5

Skvělá a napínavá kniha, která se moc dobře četla. Příběh byl plný překvapení, vždycky když jsem si myslela, že vím, jak to celé bylo, tak přišel další zvrat a zase jsem si nebyla jistá. To mě nutilo číst pořád dál a byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Konec mě ale trochu zklamal. I tak knihu ale můžu určitě doporučit.

Astarothh
05.09.2023 5 z 5

Perfektní! Bez výhrad.

apq
19.08.2023 4 z 5

Kniha rozhodně není žádné velké veledílo, ale mě to bavilo. Téma bylo zajímavé a s vysvětlením jsem byla taky spokojená.

katka134
02.08.2023 2 z 5

Autorčina debutová kniha se mi nelíbila. Naštěstí jsem ji četla až po přečtení všech jejích následujících knih.
Jinak bych po nich pravděpodobně nesáhla.

Kira747
12.07.2023 1 z 5

(SPOILER) Tak a ted si prisla i o matku, Coro!
Alespon doufam.
Jezisi tohle bylo tak strasne spatny. Uz jen ten styl byl debilni, postavy priserny, nejvic me pobavilo, jak si uboha Anne myslela, ze ten kdo nema rad deti je snad nejakej zlocinec.
Ze ja tu Lapenu porad zkousim a pokazdy se spalim..

laeela
10.07.2023 2 z 5

Kniha se mi nelíbila, ani mě nebavila. Zvraty nelogické, čitelné dle vzorce - to, kolem čeho autorka krouží, to nebude. Bylo to schematické, postavy nebyly sympatické. Detektiv vždy vše věděl. Konec
off topic.

Ashlee7
02.07.2023 5 z 5

Napínavé až do konce.. I když pravda, takhle jsem si ten konec úplně nepředstavovala...

MatBla
19.06.2023 3 z 5

Napínavé, čtivé, jen ten konec se mi moc nelíbil.

Pletynka
17.06.2023 5 z 5

Za mě super čtivá kniha.

cat5
06.06.2023 3 z 5

Velmi čtivá jednohubka, ovšem v druhé polovině už těch zvratů a "kombinací" bylo až moc. Závěr se přiznám, že jsem nepochopila "proč"(nechci spoilerovat), neseděl mi tam... strašně mi přišlo, že autorka chtěla co nejvíc šokující závěr a za mě to tedy bylo mimo mísu...Na jedno počtení dobrý, čtivý, jednoduchý text, účel splnilo.

miša63
30.05.2023 5 z 5

Knihy od této autorky se mi líbí, čtení bylo napínavé.

adabraz
16.05.2023 3 z 5

Dobrá knížka, i když už jsem od autorky četla asi i lepší :). Nejvíce nabušený je konec. Prostředek knížky se docela dost táhl. Jinak ale doporučuji.