Manželé odvedle

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329780/manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.82636

The Couple Next Door (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

jana1941
předevčírem

Jednoduché a rychlé čtení pro chvíle, kdy se člověku nechce moc přemýšlet ...

DabelSejk
předevčírem

Silný příběh s pachatelem, ze kterého se mi zvedal žaludek. Vzhledem k tomu, že jsem zabloudil do ženského oddílu literatury a stylu, jakým je to především jim podáváno, hodnotím tak, jak hodnotím :).

MaggieR

Celkom fajn jednoduchá kniha keď sa vám nechce nad tým premýšľať. Mňa veľmi bavila prečítala som ju rýchlo - bola som zvedavá ako to celé skončí. Odporúčam.

Vinnareva7

Mno, celkově je kniha celkem nenáročná, jednodušší. Nicméně vzhledem k tomu, že se ke čtení vracím po delší pauze, byla ideálním startem. Čte se snadno a rychle, je to celkem napínavé. Pod pojmem bestseller si ale představuji něco trochu víc. Je to taková ta nedělní TV detektivka.

Elisekelis

Příběh se mi celkově líbil, bylo to čtivé a napínavé. Jednu hvězdu ubírám za člověka, který v tom měl prsty. Do poslední chvile jsem nechtěla verit tomu, ze je toho schopny :(

zuzana4587

A mě se to líbilo a bavilo. Moc. Kniha byla napínavá od začátku do konce, uvěřitelná - což obzvlášť vítám - vše do sebe zapadalo a gaunera jsem tušila. Závěr mě hodně překvapil, ale neřekla bych, že bych v knize navíc. Jen do toho celého dlouhého příběhu lehce nezapadl. Za mě jednoznačně 5* :-)

ipkkk

Docela napínavé, nenáročné čtení, hezká obálka.

Terinka30

Za mě velmi dobrý příběh ze života. Knížka se dobře četla a byla napínavá. Smutné co je člověk všechno schopný udělat..

Luucie

Hodně dlouho se mi nestalo, že jsem se od knihy nedokázala otrhnout.
Skvělé, téměř do konce nevíte, kdo to má celé na svědomí, ačkoli jistou představu máte.
Poslední stránky bych vynechala, přišlo mi to zbytečné.

Zuzanka46

Skvělá knížka! I přes to, že bylo dlouho před konce patrné, kdo za únosem stojí, tak konec překvapil. "Někdo cizí v domě" mě moc nenadchlo, ale tohle byla paráda! Od této autorky to určitě nebyla moje poslední kniha.

Yogi

Díky týhle knize jsem se zase přesvědčila o tom, že dobrej příběh fakt nedělá všechno. Spisovatel musí taky umět trochu psát. A takovej pocit jsem z autorky teda neměla.
Možná je to jen překladem, ale první část mi přišla jako shluk nesmyslnejch dětskejch žvástů. Pak se to trochu zlepšilo, ale furt to byl takovej pubertální nepovedej slohovej blábol deváťáka ze základky. Fakt si stojim za tim, že jedno konkrétní jméno by se nemělo v nějakým krátkym odstavci vyskytovat ani dvakrát, natož třikrát a víckrát. Hned za sebou jdoucí věty typu "Anne sedí na pohoce. Anne chce zavolat mamince." - jo, a takový hlody tam vážně byly! - hrozně rušily a úplně mi zkazily požitek z celýho čtení. Žádný z postav jsem nefandila, všechny byly naprosto nezajímavý, plochý a daly by se popsat jediným slovem. I když čistě příběh mi nepřišel špatnej, přestože jsem oba aktéry odhadovala - stejně si ale myslím, že by se to dalo napsat daleko líp. Jakože DALEKO líp.
(A jen tak na okraj - marketing "světovejch bestsellerů" teda dělá divy, jen co je pravda.)

Sarrya

Knížka mě hrozně bavila, přečetla jsem to za pár hodin. Líbilo se mi, že je to od začátku do konce neskutečně napínavé a do poslední chvíle nemáte tušení co, kdo, jak a proč. Doslova jsem to hltala a přečetla jedním dechem. Opravdu se mi to moc líbilo a knihu doporučuji :)

Kokso

Velmi čtivá, přečtena jedním dechem..možná reálnost postav byla hůře uvěřitelná a některé zvraty byly příliš kostrbaté a zbytečné....

martina.culik

Začátek mě navnadil, ale bohužel po chvíli už to tak akční nebylo a nakonec jsem jen chtěla dočíst knihu, abych věděla, jak to tedy všechno je, aniž by mě nějak zvlášť bavila.

Anita8
31.12.2018

Lahucke oddychove citanie. Neurazi, neprospeje. Pekna obalka .

helena8550
30.12.2018

Ztráta času. Dočetla jsem pouze kvůli tomu, že jsem čekala zajímavý závěr, vzhledem k tomu, že sám příběh není nijak originální a přitom má kniha vysoké. hodnocení. A ten se nedostavil. Ano, téměř do konce jsem netušila, kdo je pachatel. Ale ne kvůli tomu, že by příběh byl tak dobře napsaný. SPOILER: celou knihu pachatele téměř nezmínit, jeho motiv ani slůvkem nenaznačit, to snad odporuje základním pravidlům psaní detektivních příběhů, ne? A zamotat do toho sousedku, to už byla fakt jen trapná třešnička na dortu bez fantazie...

ladyka
29.12.2018

Vzhledem k PR humbuku ohledně knihy se mi do čtení moc nechtělo a byla jsem trochu skeptická. Naštěstí zbytečně, protože příběh mě pohltil a přečetla jsem ho za pár hodin. Svižné, zajímavé,žádná hluchá místa ani zbytečnosti. Odosobněný styl vyprávění mi nakonec nevadil, rychle jsem si na něj zvykla. Takže doporučuji těch, kdo hledají čtivý neotřelý psychothriller s vygradovaným koncem.

MiliKry
28.12.2018

Jednodušší thriller, ale dobře se četl, celkem napínavé a konec mě překvapil ????

LeSk
28.12.2018

Extrémně napínavý příběh, velmi záživný a poutavý. Napínavé do poslední stránky. Přečteno za jeden den jedním dechem. VELMI DOPORUČUJI.

Elisbooks
26.12.2018

Napínavá a čtivá knížka. Určitě doporučuji :)

Vakalik
25.12.2018

SPOILER
Sympatické dílo. Nemohla jsem se od něj odtrhnout. Hezky psané. Jen na to, kdy takže na někoho zabije jsem čekala od začátku. A na konci mi přišlo trochu nereálné, Že by toho chlapa vůbec nepotrestali a šel sedět jenom tchán. Ale jinak se mi kniha líbila.

adriana9101
21.12.2018

Hlavně mne zaujala obálka a název. Naprosto strhující a konec omračující. Rozhodně doporučuji.

Medunka041
15.12.2018

Mě se kniha líbila a určitě si přečtu další autorčiny počiny.

Devil-Ivet
13.12.2018

Na knihu jsem byla zvědavá už jen proto, abych věděla, jestli je opravdu tak dobrá, jak slibuje anotace a nálepka "Světový bestseller". Dostalo se mi nezáživného příběhu, který určitě chtěl víc promyslet a knihu bych neřadila mezi thrillery. Chybělo tam i to napětí…

Lenkakolar
07.12.2018

Myslím si, že tato kniha ma právo na titul bestseller, narozdíl od jiných udávaných bestsellerů. Kniha se mi četla velmi dobře, k žádné z postav jsem se sice nepřikláněla, ale to už tak někdy bývá, když nejste sám psychopat. Děj naprosto famózní, určitě doporučím dál.

JaKa1974
06.12.2018

Napínavá kniha opravdu až do konce. Velice dobře se čte.

veronika6268
02.12.2018

Dokonale napínavé, čtivé, svižné a se zajímavými zvraty v ději. O konci ani nemluvě. Mohu doporučit, pokud se chcete trochu bát, nechat srdce tlouci o něco rychleji a na pár hodin úplně zapomenout na svůj vlastní svět. Tohle vás pohltí.

Rou
01.12.2018

Kniha se skvěle četla, těšila jsem se, až zas budu mít chvilku na čtení. Jen ten úplný závěr už si autorka mohla odpustit.

veruptackova
01.12.2018

Nemohla jsem se zbavit dojmu, že knihu píše začátečník anebo se překlad fakt nepovedl ????‍♀️. Zápletka zajímavá, ale ten styl mi prostě nesedl.

Jirulka
30.11.2018