Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester

Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196032/bmid_manuela-1-romanticky-pribeh-dvou-se-Ho5-196032.jpg 4 9 5

Manuela série

První část z desetidílné knižní série "Manuela", napsané podle stejnojmenného TV seriálu, oblíbené telenovely pro ženy. Tato kdysi velice populární argentinsko - Italská telenovela, natočená počátkem devadesátých let, vypráví příběh o dvou sestrách Manuele a Isabele, které žijí odděleně a ani o sobě navzájem nevědí.

ijcro
02.02.2021 2 z 5

Je to k neuvěření, ale přečetl jsem celou sérii. V knize příběh dvou sester ubíhá mnohem rychleji než v televizi (samozřejmě, díval jsem se na to hlavně kvůli oduševnělé tváři hlavní dvojhrdinky - Grecia Colmenares je furt SUPEÉÉÉÉR); tam byly některé epizody natažené jako péra v rozbitém gauči, ač v knížce to zabralo jenom pár odstavců. A přitom je hlavní dějová linka tak přímočará! Dneska se mi některé dialogy zdají dost imbecilní (ještě že tam nejsou niterní promluvy popelníku, konvice nebo pohrabáče), ale to je asi dáno značným časovým odstupem, čtvrt století je prostě čtvrt století...

35medvidek35
15.03.2020 5 z 5

Krásná telenovela v knižní podobě nikdy jsem tuto telenovela celou neviděl tak si ji přečtu v knižní podobě vřele doporučuji všem přečíst prý je to krásná telenovela tak snad nezklame.

Elsa14
02.03.2017 5 z 5

První díl se mi velice líbil. Proto jsem si chtěla přečíst i další. Ale čím dál tím víc mě série bohužel přestávala bavit.

Lanisa1966
04.02.2017 5 z 5

Příběh plný emocí a nečekaných zvratů. Vřele doporučuji.

Illaa
07.10.2014

Celou sérii tohoto romantického příběhu máme doma. Pamatuji si, jak jsem po zhlédnutí celého seriálu v televizi, v knihách stále listovala a byla jsem uchvácená obrázky na obalech. Vždy jsem četla jen úryvky, nerada totiž čtu knihy, které jsem nejdříve viděla ve filmovém zpracování, ale k těmto knihám se někdy ráda vrátím a přečtu je celé.