Manuál zrelej ženy

Manuál zrelej ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376568/bmid_manual-zrelej-zeny-2dl-376568.jpg 4 117 32

Manuál zrelej ženy je kniha s poviedkami krátkymi, dlhšími aj dlhými, napísanými pre ženy, ktoré sa dennodenne riešia rôzne životné skúšky. A je úplne jedno, koľko majú rokov!

_Michelle_
19.04.2024 3 z 5

Tvorbu paní Haliny Pawlowské mám obecně velice ráda. Člověk se totiž povětšinou zasměje a zažene případné chmury. Část knihy nazvaná "Jak to všechno mohlo být aneb Kdy je láska hřích?" mě však vůbec nebavila. Četba ostatních částí už byla fajn. S ohledem na rozsah části, která mě nudila, příště sáhnu po jiném titulu.

Marcik7
12.02.2024 4 z 5

Typický humor této autorky nezklame své obdivovatele, smála jsem se i nahlas.

az007
20.10.2023 5 z 5

Pro toho, kdo má rád Halinu Pawlowskou, to bude další z vtipních, zábavných a humorných "životních" eskapád. Její povídky nemají chybu. Opravdu jsem se bavila. Takže.. Díky, Halino! Opět jste mi pobavila.

whiolet
10.06.2023 3 z 5

Ačkoliv to paní Pawlowská se slovíčky opravdu umí a dokáže bravurně rozepsat i totálně banální příběh, přesto,to s jejími povídkami bylo jako na houpačce.
Někdy se zasmějete,jindy máte naopak pocit, že to psala zatrpklá ženská, která chce mít už hlavně klid :D
Takže tento počin hodnotím spíše průměrně.

Lily101
19.03.2023 5 z 5

Za mě příjemná oddechovka, kterou min. občas každý rád přečte.

P.S.- Divadelní scénář o tom, jak to bylo s Adamem a Evou byl hodně zajímavý a poměrně kreativní.

avynka
02.01.2023 5 z 5

Halina Pawlovská, to je prostě přesně můj šálek kávy. Má to šmrnc, má to vtip, je v tom znát její osobitý šarm a inteligence. Pohodové čtení, při kterém si člověk odpočine a uvolní. Halina je prostě jednička !!!

L.Helena
28.09.2022 4 z 5

Audiokniha
Úsměvné historky, vtipné komentáře, humorná nadsázka, ale mnohdy i trefné a pravdivé životní postřehy. Bavilo mě to o to víc, že jsem poslouchala audioknihu načtenou přímo samotnou Halinou s jejím typickým hlasovým projevem.

knihomolka27
25.11.2021 5 z 5

Knížek, které pobaví je na můj vkus málo, a určitě ... není pochyb o tom, že autorka má cit pro psaní a komedii. Dobře se to čte, záleží na náladě...ne se vším se s autorkou ztotožníte, ale celkově je to milé a vtipné počtení...

Jiho226
01.09.2021 3 z 5

To, co od autorky očekáváte,toho se vám dostane.Chvílemi pobaví hodně,chvílemi přijde slabší místo. Takže celkově dobré - tedy za tři (hvězdičky).

drakamena
23.05.2021 3 z 5

U některých příběhů jsem se smála nahlas, některé eskapády Haliny Pawlowské jsou opravdu k popukání. Ale u jiných mi bylo spíše trapně, hlavně u těch, které se týkaly jejích milostných úletů. Přiznávám dobrovolně, že je to hlavně tím, že podvádění partnera mi nepřipadá a nikdy nebude připadat ani normální, ani humorné. Takže tak.

Isew
19.12.2020 3 z 5

Manuál zralé ženy mi přišel vhod po náročnější četbě. Chtěla jsem to vyvážit a dokonale se to povedlo. Halina píše pořád stejně, což není výtka. Chci tím říct, že pokud po ní sáhnu vím, že se zasměji či minimálně pousměji. Kniha dokonale splnila, co jsem od ní očekávala.

janadibelkova
25.09.2020 3 z 5

Hodně jsem se nasmála, kromě muzikálu Adam a Eva, je to fajn velmi příjemné čtení, Halina určitě nezklamala..

Hanka941
25.07.2020 3 z 5

Opravdu oddechové čtení. Na léto ideální. Já přečteno za dva večery.

Doubravka1975
10.12.2018 3 z 5

Klasická Halina - její styl a humor můžu....

Jana_Hlus
01.01.2018 3 z 5

Trošku trpčí text, než jsem byla u této autorky zvyklá, a ani vložené "anekdoty" určitý smutek za uprchlým mládím a životem, který se již nevrátí, neskryjí. Některé texty se mi líbily více, jiné méně. Každopádně, pokud očekáváme další nenáročnou oddechovku, tak zklamané nebudeme. Jen mi chvilkama přišlo, jako by HP docházela slova, možná svůj život už textově vytěžila maximálně... (3/5)

Petrasim
07.03.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Pohodová oddechovka až na povídku o muzikálu. Ta mě nebavila.

Elea
27.02.2017 3 z 5

Z knihy jsem nebyla nijak moc nadšená, pár povídek bylo vtipných, ale opravdu jen pár.

radus
24.02.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila, mám Halinu a její humor ráda. Akorát jsem přeskočila povídku o muzikálu, ta mě fakt nebavila.

Sandruš
01.02.2017 4 z 5

Tuto knížku budu hodnotit 4 hvězdičkami, vůbec mě nebavilo několika stránkové vyprávění o muzikálu. Jinak se mi kniha líbila, oddechovka a to já můžu.

chanahd
27.01.2017 4 z 5

Je to oddechovka. Co jsem od knihy čekala, to jsem dostala. Něco je slabší, ale určitě je tam pár věcí, kterým jsem se od srdce zasmála. Takže spokojenost. Taková klasická Halina...