Manuál zrelej ženy

Manuál zrelej ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376568/bmid_manual-zrelej-zeny-2dl-376568.jpg 4 119 119

Manuál zrelej ženy je kniha s poviedkami krátkymi, dlhšími aj dlhými, napísanými pre ženy, ktoré sa dennodenne riešia rôzne životné skúšky. A je úplne jedno, koľko majú rokov!

macer1991
26.11.2016 4 z 5

Halina to stale vie ....

starenapanena
26.10.2016 5 z 5

Jako vždy nezklamala :-D

čef
08.10.2016 5 z 5

Nejsem zralá žena, ale nasmál jsem za odpoledne dosyta. Autorku rád vidím, vždycky dokáže nejen svým zjevem, ale hlavně šarmem, inteligencí a vtipem pobavit.

anansie
16.07.2016 5 z 5

Halina je prostě nejlepší lék na chmury, depresi a samotu. I hořkosmutným příběhem umí rozesmát. Ne že bych ji musela číst pořád, ale pro chvíle pohody a nicnedělání jsou její příběhy jako stvořené a člověk hned vidí život jinak.

jolii
25.06.2016 4 z 5

Takové lehké čtení na dovolenou nebo do vlaku. Usmívat se bude určitě každý.

Knižní střípky
24.06.2016 2 z 5

Přiznám se, že i mě kniha trochu zklamala, přišla mi tak nějak šitá horkou jehlou, ale dobrý, beru.....nezanevřu na Halinu....

mariva
25.04.2016 4 z 5

Humor autorky mám ráda a opět mě nezklamala. Opět jedna z knížek, u které jsem se musela smát nahlas. Pro zlepšení nálady určitě doporučuji.

magnolia
29.03.2016 2 z 5

Jsem zklamaná, protože toto mi připadá, jako past na čtenářky. Povídek několik, líbila se mi jen ta o starém psu Otíkovi a možná ještě jedna. Jinak takové krátké historky a vtipy (opakované) a některé ani nemají pořádnou pointu. A úplně mimo mi připadá 40 stran muzikálu. Přitom si pořád myslím, že HP umí psát dobře, vtipně i dojemně. Ale to množství a rychlost, s jakou vydává další a další podobné knížky, je spíš na škodu. A ty veršovačky nakonec, ach jo.

Tynule
15.03.2016 5 z 5

Super, kniha u které jsem se hodně zasmála :)

Gibis
27.02.2016 4 z 5

Dala bych hvězdiček i pět, protože mě to bavilo, ale Stvoření světa mi přišlo hodně zdlouhavé a po čase mě bavit přestalo....asi by bylo zábavnější sledovat to jako muzikál :)

anetka.repova
16.02.2016 3 z 5

Kniha je suprová, nezklamala, pobavila jsem se. Odpočinková četba.

Milujem
09.02.2016 5 z 5

Kniha je skvělá. Přesně to, co se dá od Haliny čekat. Častokrát jsem se smála. Zajímalo by mě, kde na ty žerty chodí. Oddechové čtení. Doporučuji.