Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461028/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-O8R-461028.jpeg 4 800 800

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

DALŠÍ SKVĚLÝ PŘÍBĚH OD AUTORKY KNIHY „S LÁSKOU TĚ NENÁVIDÍM“ | Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love You, Love You Not , 2019

Kamilajznik
05.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo úžasný!
Na jednu stranu mi to přišlo jako hrozná blbina a hlavní hrdinka....panebože to bylo "střevo" :-)
Ale snad nikdy jsem se u knihy takhle nesmála nahlas a hlavně téměř pořád. Proto všema deseti doporučuju na zlepšení nálady!

knihomolkaL
01.03.2021 5 z 5

Hrozně moc se mi to líbilo. Tak nesmírně vtipnou knihu jsem už hodně dlouho nečetla. Měla jsem neustále záchvaty smíchu, až mi oči slzely. Také to bylo velmi romantické, s výborně budovaným sexuálním napětím mezi hrdiny, což osobně miluji na těchto knihách nejvíce. To očekávání, NEŽ.... se prvně políbí, pomilují. Tady to napětí bylo úplně hmatatelné, autorce se to opravdu hodně moc povedlo. Všechny palce nahoru!

Pralinka1910
28.02.2021 4 z 5

Skvěle ujete....:)

Pája699
24.02.2021 4 z 5

Jestli se chcete od srdce zasmát, tak je pro vás příběh Ryaena a Poppy ten pravý. Taková příjemná, veselá jednohubka. Její převlek ze seriálu a evakuace budovy nemělo chybu. Na každé stránce humor a vtip. Tyhle eskapády, které se jí děli opravdu nevymyslíš :-D Konec sice kýč jak bič, ale to vůbec nevadí.

pogmanka
21.02.2021 5 z 5

Tak na tuhle knížku jsem se moc těšila, protože už první díl mě neskutečně nadchl, a tak jsem tušila, že i tohle bude stejně humorné a romantické. A mohu říct, že tento díl ještě předčil má očekávání a líbil se mi dokonce víc než ten první. Takže za mě nádherně strávený čas čtením. S Poppy jsem často měla co dělat, abych zadržela vyprsknutí smíchy.

petulkapeta
19.02.2021 5 z 5

"Následuj své srdcem. Přestaň přemýšlet. Přestaň analyzovat." To byla rada nad zlato..příběh byl velmi vtipný a Poppy s Ryanem byly naprosto skvělí...

Zuzu12345
17.02.2021 4 z 5

U série S láskou tě nenávidím jsem se několikrát nahlas zasmála. Velmi povedené knihy na oddych. Druhý díl se mi líbil ještě více než ten první. Hlavní postava Poppy byla naprosto jedinečná a žena se díky ní ve svém vlastním životě nemusí nikdy cítit trapně :) (trochu mi charakter postavy připomínal svým způsobem Bridget). V tomto žánru byla tato kniha opravdu moc dobrá

LenRan
16.02.2021 5 z 5

O hodně lepší než první díl. Bohužel scénu, kdy Poppy spustí poplach, jsem četla na veřejnosti, takže malé varování, nedělejte to :))))
Je to hodně přitažené za vlasy, ale nějak mi to nevadilo, prostě romantická groteska, výborná na odreagování.

LilianaFalcon
10.02.2021 4 z 5

Tak tohle mě opravdu bavilo. Několikrát jsem se hlasitě zasmála. A je to teda první knížka od Jo Watson, která se mi líbila.

helenkan
07.02.2021 4 z 5

Ach ta Poppy, smůla se jí lepí na paty jedna za druhou. I když mě někdy napadlo,že je to trochu moc. Je to ale holka statečná a nevzdává se. A mě celé to její dobrodružství a hra na asistentku pana Ryana nesmírně bavilo. Přesně moje gusto

Myška43
28.01.2021 5 z 5

,, Na co čekáte? Vyhoďte tu šílenou sexuální deviantku. Vyhoďte tu ženu, která evakuuje celou kancelář, kazí e-maily, pouští holuby do vaší zasedačky a leze vám do kanceláře, když tam nejste."

Poppy si zaslouží Oscara nejen za nejlepší herečku, ale také za největší průserářku na světě. Opět autorka napsala nádherný, vtipný a dojemný příběh. Tentokrát jsem si knihu nechala až na volný den a dala jí na jeden zátah. Moc jsem se bavila a smála se tak, až mi tekly slzy.

,,Omluva dokáže napravit všechno. Jen to musí být opravdu dobrá omluva. Jako v hollywoodské romantické komedii. Vždycky nakonec předvádějí taková obrovská gesta, když to chlap zkazí a holka uteče pryč."

To omluvné gesto mě dojalo k slzám, bylo to tak romantické. Já též Ryanovi odpouštím, že se zachoval, jak kretén.
Moc se těším na další knihu od autorky. Její příběhy by měly být zfilmovány, kam se hrabe Bridges Jones.

Julinka679
27.01.2021 5 z 5

Poppy je taková neřízená střela a jak o sobě sama prohlašuje, vystihuje ji slovo "drama", Ryan je na druhou stranu drsný chlap, kterého v práci jako šéfa nemá nikdo rád.
Je to opět milá, ztřeštěná romanťárna, u které prostě vypnete a budete si ji naprosto užívat. Jo Watson tentokrát napsala romantický příběh z jihoafrického prostředí, které ji není cizí a knize tato změna prostředí prospívá.
Není co dodat, skvělá kniha, kterou jsem si užila a už čekám na další knihu od autorky!
Hodnotím tedy 5*, které si tato ztřeštěnost naprosto zaslouží :-)

kanitsuj
25.01.2021 4 z 5

Knížku jsem si přečetla na základě zdejších komentářů a musím souhlasit, že v rámci žánru romantické literatury jsem se již dlouho tak nepobavila. Byl by to skvělý námět pro film ve stylu Deníku Bridget Jonesové. Hrdinčiny eskapády byly celkem v rámci zdravého rozumu, což nebývá v podobných knížkách obvyklé, jen poslední třetina příběhu mne trošičku zklamala, protože komentář telenovely a dějový zvrat před úplným závěrem mi přišly nudné a zbytečné. Jako by postava Poppy ztratila v závěru svoji bezprostřednost a potrhlost, kterou čtenáře i Ryana tolik zaujala.

JanaSustr
24.01.2021 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha, ani nepamatuju kdy jsem měla z knihy takové výbuchy smíchu , až jsem brečela. Nedoporučuji číst v noci vedle spícího manžela a dítěte :-D dokonalý fakt mě bavila doufám že tato autorka napíše aspoň 50 tak vtipných knížek je to super relax , deset hvězdiček , pět je málo

Jaruš71
21.01.2021 5 z 5

Ještě lepší než první kniha v sérii, už dlouho jsem se tak nenasmála !!

Evka3814
19.01.2021 5 z 5

Nooo...Poppy byla fakt veledílo:))) Příběh byl neskutečně praštěnej,ale naprosto jsem si ho užila,nasmála a hodila fajn relax. Je to má druhá kniha od autorky a musím říct že jsem si ji hned zařadila mezi mé nej♡

Kudík
12.01.2021 5 z 5

To bylo doslova k popukání. :) Až jsem dostávala křeče do břicha, jak jsem se několikrát rozesmála, a to má dobrá kniha udělat, ať už je její žánr jakýkoliv, tak vzbudit ty správné emoce. Tady sice Poppy hned v úvodu tvrdí, že drama je její osud, ale já bych sázela spíše na komediální výstupy. Poppy ať už v roli Doris Grangerové nebo Beatrice Pembertonové-Buckleyové, anebo Ramony Gonzálesové...., byla prostě úžasná. Chcete-li zjistit, jak má/nemá vypadat výkonná asistentka v akci, tak doporučuji tuto knihu k přečtení, protože jsou tam situace, které prostě nenechají bránice v klidu. A Ryan vč. Emmy a Houdiniho, to bylo prostě to správné doladění. A jak nesnáším telenovely, tak bych se z fleku přidala do FB skupiny "Zachraňte Ramonu G.". :)

Dellphi
11.01.2021 5 z 5

Tak tohle byla pecka! Skvělá a až neskutečně vtipná knížka, opravdu jsem se strašně nasmála a to nahlas. Paráda. Rozhodně doporučuji!
Snad jen malilinkatá výtka - přišlo mi trochu rušivé, jak psala ve formě ich, co se Poppy týče, ale ve formě er, když šlo o Ryana. Asi by mi přišlo přirozenější, kdyby to bylo celé psáno ve formě ich. Ale asi to mělo nějaký hlubší smysl, který jsem nepochopila. Ale pozor! Tím nechci říct, že by to nějak snížilo kvalitu a hlavně vtipnost celé knížky, to vůbec ne. Jen mi to přišlo zvláštní ....
Ale zpět ke knize: už jen kvůli tomu, jak mě rozesmála, bych ji ohodnotila klidně i deseti hvězdičkami. Ale to bohužel nejde, takže dávám plný počet hvězd a velké doporučení. P.S.:Trochu mi ta knížka připomněla Deník Bridget Jonesové.

LilliBell
09.01.2021 5 z 5

Táto knižka, to bola šupa.. tak táto mi vyčarovala úsmev na tvári niekoľkokrát. Neuveriteľné, zábavné, pútavé, jedinečné.

Kiwicatko
02.01.2021 5 z 5

Ja se chlamala celou knizku. Tohle byl pro me balzam na dusi. Opravdu jsem se uz moc potrebovala od srdce zasmat a tady se to povedlo v kazde kapitole.
Miluju, kdyz hrdinky nejsou dokonale a tahle mela do dokonalosti daleko. Silena to zenstina :D