Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461028/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-O8R-461028.jpeg 4 800 800

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

DALŠÍ SKVĚLÝ PŘÍBĚH OD AUTORKY KNIHY „S LÁSKOU TĚ NENÁVIDÍM“ | Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love You, Love You Not , 2019

ZuzullaM
16.01.2022 4 z 5

Presne túto knihu som si teraz potrebovala prečítať! Hrozne ma bavila od prvej kapitoly, nemohla som ju odložiť. Veľmi vtipná. Teším sa na ďalšiu autorkinu knihu.

Magrata15
16.01.2022 3 z 5

Příběh byl dost předvídatelný. První část bláznivá a hodně vtipná. Krátké kapitoly se dobře a rychle četly, ale druhá část, řekla bych ,,romantická" už mě tolik nebavila.

Miška74
15.01.2022 5 z 5

Tak tahle kniha mě opravdu dostala. Ačkoliv nemám ráda romantické knížky, tak tahle mě mile překvapila. Příběh byl zajímavý, čtivý a hlavně hodně vtipný. Moc jsem se při čtení nasmála. Knížka se četla opravdu skvěle.

Ren95
15.01.2022 5 z 5

Musím říct, ze knihy od Jo Watson mě opravdu baví! Romantická zápletka, která má ale přeci jen něco navíc oproti dnešním romantickým knihám.

Zlatinka.Emilly
14.01.2022 5 z 5

Bláznivé, ale alespoň se u toho člověk zasměje, i když nemá zrovna náladu :) S Poppy byla prostě legrace od začátku do konce.

Laf
09.01.2022 5 z 5

Tahle kniha je podle mě dost povedená. Už od začátku mne vtáhla a bavila jsem se nad mnoha vtipnými situacemi, co se Poppy povedly. To nemělo chybu a kolikrát jsem si při čtení říkala, že to není možné, aby měla pořád takovou smůlu. Takový magnet na trable. A ta romantická linka tomu dodala šmrnc.
Pokud tedy hledáte odpočinkovou knihu, tak rozhodně doporučuji tuto. Smích zaručen :)

Astane
09.01.2022 5 z 5

Boží kniha! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a přečetla jsem ji během jednoho dne. Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy u knihy smála nahlas. Kniha mě moc bavila, rozhodně doporučuji přečíst .

veriszv
09.01.2022 4 z 5

Od knížky dostanete přesně to, co čekáte. Jednoduchý příběh, romantickou zápletku, vtipné momenty, a i když víceméně ničím nepřekvapí, tak je to v rámci žánru super čtení, které se nebojím doporučit.

EvikU.
07.01.2022 5 z 5

Kniha byla.... Nádherná, vtipná, komická, přitažlivá, čtivá, zamilovaná, praštěná, milá,....

Moc se mi líbila. Propadám kouzlu psaní Jo Watson. Přistihla jsem se, že se u knihy směju nahlas. Líbily se mi trapasy hlavní hrdinky, protože byly uvěřitelné a opravdu vtipné.

Doporučuji.

lost.in.books
01.01.2022 5 z 5

Hodnocení: Po dlouhé době jsem se dostala k romantické knize a byla jsem velice příjemně překvapená. Knize nemohu upřít čtivost, která knize nechyběla od první do poslední stránky a po celou dobu čtení jsem nebyla schopná od knihy odtrhnout.
Kniha nabízí velice originální a vtipný příběh hlavní hrdinky Poppy, která je tak trochu praštěná a prostě svá, což se mi na ní neskutečně líbilo. Poppy se rozhodne ucházet o místo asistentky ředitele místní firmy, kterou již ztvárnila v telenovele, ve které si zahrála jednu z hlavních rolí a rozhodne se vystupovat jako postava kterou hrála i v reálném životě, no a je to prostě neskutečně legrační odpočinkový příběh od začátku do konce knihy. U knihy jsem měla nutkání se smát i nahlas, protože vtipných momentů zde bylo opravdu mnoho. Kniha rychle ubíhala, některé scénky byly sice předvídatelné, ale to nic knize neubere ve finálním hodnocení. Neskutečně jsem se zamilovala do hlavní mužské postavy- Ryana, takové typy postav prostě mohu- z morouse, který postupem knihy roztaje a stane z něj muž snů,tedy alespoň pro mě .
Styl psaní mi sedl, příběh a postavy byly ve všech ohledech dokonalé, takže nevidím důvod knize cokoliv vytýkat a vřele ji mohu doporučit všem milovníkům vtipných a romantických oddechovek.

Petra-1
21.12.2021 4 z 5

Byla to šílená jízda... Ale mě to vážně chytlo a bavilo mě to. Usmívala jsem se skoro celou knihu, i když jsem si někdy říkala, ať to ta holka nedělá.

uzivatel2877
18.12.2021 5 z 5

Skvělá kniha, taková novodobá Popelka. Hrozne jsem se nasmala a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Monika136
09.12.2021 4 z 5

Bezvadná oddechovka. Dlouho jsem se u knížky tak nesmála :D

Mindy
05.12.2021 2 z 5

Kniha mi připomněla seriál Ošklivka Betty, který běžel kdysi dáávno v televizi. Takže žádná náročná literatura. Od prvních stránek je jasné, jak to dopadne, celé je to velice, velice jednoduché. Prostě taková knižní telenovela.

ZapisnikTerky
29.11.2021 4 z 5

Tahle vtipná jízda byla vážně povedená. Až na pár detailů jsem z ní byla nadšená. Máte mé doporučení. Pro více informací jukněte na moji recenzi.

peta88
18.11.2021 2 z 5

Tohle fakt ne. Myslím si, že už jsem přečetla spousty knih tohoto žánru a musím říct, že toto bylo opravdu slabé. Nelíbil se mi styl psaní - postava Ryana by rozhodně byla lepší, kdyby jí vyprávěl on. Zápletky byly opravdu až nemyslitelně neuvěřitelné a nemohla jsem se po celou dobu do knihy začíst.
Souhlasím tedy s komentářem níže, že nechápu tak vysoké hodnocení.

Ismahan
07.11.2021 3 z 5

No řeknu vám, že když jsem začala říct, myslela jsem si, že větší krávovinu už nemohl nikdo vymyslet a přece jen mě kniha příjemně překvapila a já se u ní smála až do konce.
Jo, přiznávám, takhle béčková romanťárna se mi fakt líbila.

Evule114
06.11.2021 4 z 5

Ze začátku musím přiznat, že na mě Poppyiny kousky byly poněkud až moc. Jak sama říkala: ,,Drama". Ale po překonání pár šílených kapitol mě to naprosto chytlo a já se neskutečně bavila až do konce. Samozřejmě romantická tečka na konci nechybí a já kupodivu byla na konci příjemně spokojená. Možná taky hodně udělalo to, že děj se odehrává v Africe. Ze začátku jsem byla z tohoto zaskočena, ale velmi příjemně. Určitě se ke knížce vrátím. Za mě rozhodně kniha potěší až na ten začátek.

Terka18
28.10.2021 5 z 5

Lehké nenáročné čtení. Když očekáváte romantiku na 100% budete zklamaní. Nečekala jsem nic závratného a přesně to jsem dostala. Je to tak jednoduše a vtipně napsané, že se mi to líbilo a četlo se to samo.

lenka7679
27.10.2021 2 z 5

Tady je tolik nesmyslů, že to nezachraňuje ani to, že je to romantická komedie. Tohle je tragédie. Snažila jsem se vypnout a prostě nepřemýšlet, ale to bych si musela vyndat mozek z hlavy.
Tyran, který vyhodil každou kvalifikovanou sílu, kterou dostal, přijme někoho, kdo ani neumí pomalu zvednout telefon, natož rozeslat přepis ze schůze. Kam se poděl ten ten šéf, před kterým se všichni třesou? Poppy není jen bláznivá, je přímo nebezpečná a její přestrojení by nejspíš prokouklo i dítko ze školky.
Konec knihy se snad nedá ani komentovat.
Přečetla jse toho už docela dost, proto si troufám říct, že kniha si opravdu nezaslouží toto hodnocení...