Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461028/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-O8R-461028.jpeg 4 798 798

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

DALŠÍ SKVĚLÝ PŘÍBĚH OD AUTORKY KNIHY „S LÁSKOU TĚ NENÁVIDÍM“ | Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love You, Love You Not , 2019

Maki21
10.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Ačkoliv těmto tématům se snažím obvykle vyhnout, tato romantická kniha mě bavila. Autorka to nepojala standartním způsobem ale přidala tam svůj osobitý šarm, u knihy sem se několikrát zasmála tomu jak hlavní hrdinka vyřešila řadu problémů které měla před sebou. Samozřejmě láska na pracovišti s nedobytným šéfem byla pouze třešnička na dortu. U knihy se mi líbí že když už si myslíte že nepřijde žádný zvrat vždy nějaký přijde.

Klára16
05.03.2022 1 z 5

80 %… jak?! Jak může mít tak primitivní kniha tak vysoké hodnocení?! To těm lidem opravdu stačí tak málo? Jestli ano, klidně by mohl vydávat knihy na počkání úplně každý.

Já ani nevím kde začít… bylo tam jedno klišé za druhým. Hlavní hrdinka se chovala naprosto nedospěle až tak moc, že to nebylo uvěřitelné. To samé hlavní hrdina. Vždyť autorka ho za celou knihu proměnila z děsivého ředitele na sladkého medvídka. Panebože to byla jednoduše hrůza. :D

Jediná světlá stránka, kdy jsem se dokonce pousmála, bylo, jak konečně přišel na to, kdo doopravdy je. Ale jinak bída…

Maky1505
28.02.2022 5 z 5

Skvělá knížka u které jsem se zasmála, Doris mě bavila tím jak byla praštěná a co pořád dělala. Za mě super čtení, oddych úplně skvělý.

zdenaR
23.02.2022 2 z 5

Jednoduchý příběh, červená knihovna dnešní doby. On bohatý, ona chudá, vše se dá předvídat, trochu mimo realitu.

KaMal
22.02.2022 5 z 5

Výborně jsem se pobavila! Klasická romantická linka okořeněná nejen vtipným jazykem, ale i naprosto 'dramatickou' hlavní hrdinkou.

Sybelle
20.02.2022 2 z 5

Knihu tímto hodnocením nechci nějak srážet. Hodnocení jen odráží, že mi nepadla ani trochu do noty a vkusu. Bohužel knihy, kdy je každá část předvídatelná a jasná nejsou pro mě zajímavé. A ani knihy, kde jde jen o romantické vztahy. Ale věřím, že jako odpočinkové a nenáročné čtení se kniha hodí. Jedna hvězda za některé vtipné scény.

Ophelie
19.02.2022 4 z 5

Dlouho se mi nestalo, že bych se u knihy takhle nasmála. Je to jednoduchá, vtipná, čtivá oddechovka na odreagování (ideální jako četba někam k vodě ;-)). Rozhodně můžu doporučit, nudit se při čtení nebudete.

Kešu1981
18.02.2022 4 z 5

...zábavná, lehká a infantilní pohádka, kterak se prdlá naivka zamilovala do chladného snoba...a ke štěstí oba přišli :o)
Pravidla pro novou asistentku generálního ředitele:
1. Pokud neumíš přepojit telefonní hovor na šéfa, stačí změřit délku šňůry a... prostě mu ten hovor s telefonem dones až na stůl
2. Pokud po tobě šéf žádá přes SMS okamžité ukončení jeho probíhající schůzky s někým nepříjemným... spusť požární poplach v budově
...autorka mě opět nezklamala, smíchy jsem brečela hned několikrát :o)

Kackac77
14.02.2022 2 z 5

Na knížky od této autorky jsem narazila díky čtenářské výzvě a dala jsem taky na celkem dobré hodnocení. Knížka se četla docela dobře, ale i na "oddychovku" je to hodně jednoduchá kniha. Někdy mám ráda romantické příběhy s dobrým koncem ale toto bylo trošku moc....

Hugoline
12.02.2022 3 z 5

Přečteno kvůli čtenářské výzvě. Velká oddechovka, u které jsem se smála nahlas. Vzhled knihy už evokuje, že nemůžeme čekat velkou hloubku.

MisaFili
11.02.2022 5 z 5

Vtipná, čtivá knížka. Nemohla jsem se odtrhnout. Perfektní oddechovka.

kalinka99
11.02.2022 4 z 5

Milé a vtipné čtení na odpoledne.

Pavla1012
10.02.2022 5 z 5

Kniha byla vtipná a dobře se četla.

Kamča435
09.02.2022 5 z 5

Čtivá a vtipná kniha.

Lkova
06.02.2022 odpad!

Zase jsem se nechala napálit dobrým hodnocením. Kdybych to četla na Wattpadu, tak možná, ale v tomhle případě je to škoda peněz, škoda papíru, škoda místa v knihovně, škoda času.

Besa
04.02.2022 5 z 5

Táto kniha bola vážne niečo extra. Natrafila som na ňu tu na databáze v rebríčkoch k čitateľskej výzve. Pri čítaní som sa nahlas smiala, čo sa mi nestalo už dobrých pár rokov.

keiko33
02.02.2022 4 z 5

Autormi štýl písania mám rada. Je taký svojský. Poppy bola číslo. Pri mene Ramona som si spomenula na film Ja zloduch. Dievčatko bolo rovnako bláznivé ako Poppy. Úplná živelná pohroma. Už dávno som sa tak nenasmiala. Náročný šéf a jeho neschopná asistentka. Takéto dvojice mám rada. Páčilo sa mi prostredie JAR, hoci by som privítala podrobnejší opis. Takže ak sa chcete uvoľniť a zasmiať a hľadáte nenáročnú knihu, vrelo odporúčam.

kikikrat
28.01.2022 4 z 5

Já knihy této autorky prostě můžu! Tolik jsem se nasmála a to pořádně nahlas. Poppy byla skvělá, vtipná a zajímavá a pan Stark byl tajemný a nazlobený. Prostrědí v Kapském městě je pro mě neobvyklé a příběh byl předvídatelný ale přesto neodložitelný. Pokud se chcete zasmát tak honem číst!

petrzel
26.01.2022 5 z 5

Dlouho jsem se tak u knihy nebavila jako u téhle.

Pavla79
21.01.2022 4 z 5

Moc pěkné, moc podařené. Pro ty, kteří mají tento druh četby rádi, určitě doporučuju. :)