Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461028/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-O8R-461028.jpeg 4 800 800

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

DALŠÍ SKVĚLÝ PŘÍBĚH OD AUTORKY KNIHY „S LÁSKOU TĚ NENÁVIDÍM“ | Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love You, Love You Not , 2019

99jana99
22.05.2022 odpad!

Tak tohle byla hrůza. Nevim, která scéna z knihy byla trapnější. Pokud jste si tuhle knihu vybrali na základě čtenářské výzvy, tak doporučuji vybrat jinou. Měla jsem velký problém tohle dočíst.

crazyslunicko
18.05.2022 5 z 5

Krásná jednohubka. Nemohla jsem se odtrhnout. Hrozně jsem se nasmála. Poppy je prostě chodící katastrofa, která přitahuje dramata.

"Následuj své srdce. Přestaň přemýšlet. Přestaň analyzovat."

"Takže ses vzdal toho jediného dobrého, co se ti kdy v životě stalo, aniž by ses pokusil to nějak vyřešit?"

Mirel300
02.05.2022 5 z 5

Opět nádherná kniha, která ve mě probouzela úsměv a zahřátí u srdíčka. Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji :-)

JointlieKat94
28.04.2022 4 z 5

No opravdu, nebýt výzvy, rozhodně bych po ní nesáhla. :)

Ale tak moc mě to bavilo! Poppy byla prostě hrozně ztřeštěná a hrozně potřebovala práci. :D a mě se moc líbila! Uměla vždy a vše vtipně vyřešit, octla se v tolika trapných situacích, že mi to samotný nebylo příjemný.. :D ale prostě to bylo hezký. Povedený. A Ryan, to byl prostě sympoš! Když se to vezme kolem a kolem.. :)

Příjemné, zábavné, romantické a samozřejmě předvídatelné čtení, které mě prostě bavilo. :)

kikies
25.04.2022 3 z 5

Příběh sám o sobě je fajn. Příjemné, oddychové, vtipné, místy až ztřeštěné. Ale vůbec jsem nepochopila to urputné lpění na převleku a stupidní a většinou zcela nevhodné opakování filmových replik... to mi fakt nedávalo smysl, obzvláště pokud jde o relativně inteligentní a normální ženu, alespoň se mi tak po zbytek děje docela jevila. Tak tahle "Ramonina" část příběhu mi smysl moc nedávala a přišla mi spíše trapná než vtipná.

Makaja
18.04.2022 4 z 5

A tak jako jo, asi bych po knize nesáhla, nebýt výzvy, ale dalo se. Nic objevného, nic napínavého, jasně nalajnovaný a předvídatelný romantický příběh, ale alespoň okořeněný sem tam bláznivým (i trošku trapným) momentem. Takže za mě OK, oddychovka na jedno odpoledne.

kachnat
11.04.2022 5 z 5

Vtipné, příjemně napsané. Malá telenovela :-)

klarka009
10.04.2022 5 z 5

Moje první přečtená kniha od této autorky a velmi mile mě překvapila. Že se u ní tak moc nasměju, jsem vážně nečekala :D a nevím proč, ale vzpomněla jsem si u toho na seriál Ošklivka Betty :D
Kapitoly se střídají z pohledu dvou hlavních postav a to Poppy a Ryana. S Poppy to byla jízda od začátku do konce, hodně jsem se díky ní pobavila :) a Ryan, ředitel firmy, takže klasicky bručoun, který nakonec vyměkne. Možná je to předvídatelné, ale zaručuji super oddych a hodně smíchu :) Já se určitě pustím do dalších autorčiných knih

Mruskulka
03.04.2022 3 z 5

Knížku jsem si vzala do nemocnice, abych měla něco pozitivního, veselého. Knížka splnila, co měla. Byly v ní úsměvné pasáže. Trošku mi to připomínalo 50 odstínů šedi (on bohatý, ona mamlas, on ve své ulitě, že které mu ona pomůže, atd...)

alzbeta2843
03.04.2022 5 z 5

Za mňa najväčšie prekvapenie teda! Keby som vedela, že autorka píše tak vtipne a svižne, už dávno by som sa do nej pustila. Bola som skeptická, lebo typický príbeh šéf a jeho sekretárka a čo od toho čakať, mi bolo jasné. Lenže mňa hlavné postavy neustále prekvapovali a veľmi bavili, hlavne teda Poppy a jej prevedenie Doris. Ňu by som chcela za kamošku :D

Arlienen
01.04.2022 3 z 5

Knihu jsem si vybrala v rámci čtenářské výzvy. Červená knihovna není úplně můj oblíbený žánr. Raději se mu obloukem vyhýbám. Nemám ráda takovou tu přeslazenou romantiku a klišé.
Upřímně, takhle kniha je plná humoru a sexuálního napětí. Je vlastně mnohem lepší, než jsem čekala. Čtení jsem si užila a zasmála jsem se. Byla to pro mě příjemná změna od všech těch krváků a mrtvol.

Ivka14
28.03.2022 3 z 5

Neurazí ani nenadchne.

Vím, že autorka psala dříve na Wattpad a tohle mi přišlo, jak nějaká povídka z té aplikace. Není možné, aby se něco takového stalo normálně. Najme asistentku a nechce po ni, žádné doklady o totožnosti? Nezaučí ji a neřekne, co a jak má dělat?

Poppy někdy byla až uječená, když to tak řeknu. Ryan, jako ředitel firmy mi přišel, jako buran.

Kdybych na příběh narazila na Wattpadu, tak bych se mi to líbilo, ale jako od knihy jsem čekala víc. Hlavně, když má tak vysoké hodnocení.

Aspoň si můžu odkřížknout políčko ve čtenářské výzvě.

kacenka6144
28.03.2022 4 z 5

O něco slabší než první díl. Tak něco mezi 3 a 4*. Nakonec dávám 4.

Tesset
27.03.2022 3 z 5

Tohle byla zatím nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla. Ryan super, ale Poppy mi moc nesedla a těch dramatických neštěstí a pphrom bylo už trochu moc. Ale pořád je to takový lepší průměr.

Šíla
24.03.2022 3 z 5

To bylo tak střelené, že to není ani možné. Ale dobrá oddychovka.

0197
21.03.2022 4 z 5

Tak jo, jsem docela mile překvapená. Po knihách této autorky jsem už pokukovala docela dlouho a pořád trochu váhala. Tohle je jedna z těch nenáročných knih, která určitě nesedne každému. Mě se zrovna trefila do nálady a za dva dny jsem měla přečteno.

Hlavní hrdinka Poppy byla fakt střelená. Kam vkročila, tam přinesla drama. Upřímně některé scény byly tak vtipné, že jsem se smála na celé kolo a musela si to přečíst ještě jednou. Někdy to trochu drhlo a přišlo mi to jaksi trapné než vtipné, ale po většinu knihy jsem měla úsměv na rtech. Čtivost tomu rozhodně nechybí, začala jsem číst a najednou jsem byla za půlkou, jak mě to chytlo.

Ryan byl sympaťák. Známe to, ze začátku takový morous, na konci chlap snů :-). Bohatý, samozřejmě krasavec, který se navíc stará o dospívající dítě. Nic co by tu už nebylo. I když vlastně se moc často nevidí, že by byl takový chlap v práci nešťastný. Tak že vlastně příjemná změna. Co působilo zajímavě je střídání pohledů. Pohled Poppy byl v první osobě, pohled Ryana ve třetí.

Příjemně působí i zasazení příběhu do Jihoafrické republiky. Já mohu doporučit, pokud potřebujete rozptýlit, chcete utéct od reality, spravit si náladu něčím vtipným, romantickým a nehledáte drama.

EmillyT
21.03.2022 2 z 5

Moc nerozumím tomu vysokému hodnocení. Čekala jsem oddychovou romanťárnu, ale tohle byla jedním slovem fakt blbost.

Jenny46
20.03.2022 3 z 5

Nenáročná oddechová romantika na víkend, nenadchne, ani neurazí...

ela1972
13.03.2022 4 z 5

Taková malá oddechovka. Člověk se u ní i zasměje.

vivula
12.03.2022 1 z 5

Dočetla jsem jen proto, abych zjistila jestli třeba náhodou v průběhu nenastane zvrat a celé se to nezvrhne v povedené čtení. No, bohužel. Ale tak aspoň si ji můžu přidat do výzvy.