Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461028/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-O8R-461028.jpeg 4 798 798

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

DALŠÍ SKVĚLÝ PŘÍBĚH OD AUTORKY KNIHY „S LÁSKOU TĚ NENÁVIDÍM“ | Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Love You, Love You Not , 2019

Girty20
28.07.2021 5 z 5

Hledala jsem oddechovku a tím kniha účel splnila. A ještě jsem se dost nasmála

WaN635
26.07.2021 3 z 5

Jako bylo to předvídatelné, jednoduché, ale zároveň zábavné a čtivé. Cenu za literaturu kniha nezíská, ale jako oddechovka, proč ne.

jadunka
25.07.2021 3 z 5

Předvídatelná, naivní, místy vtipná oddechovka. Zadarmo na léto dobrý, četlo se to rychle, ale žádnou vysokou literaturu od toho čekat nelze.

nniikka
15.07.2021 4 z 5

Roztomilé oddechové čtení. Potřebovala jsem něco co mě vytáhne z krize a tohle bodlo. Hlavní hrdinka je ztřeštěná a jejím trapným přešlapům jsem se musela smát. Od sposovatelky jsem četla S láskou tě nenávidím a to doporučuji také

Ketfl
14.07.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a jsem opravdu nadšená. Ano, do reality to má asi daleko, ale rozhodně se jedná o skvěle napsanou a humornou knihu. Takhle jsem se u knihy dlouho nenasmála, takže doporučuji nečíst někde na veřejnosti nebo v noci, když všichni ostatní spí. :-D Doris/Poppy byla fakt neuvěřitelně ztřeštěná, ty její trapasy mě neskutečně bavily. Ryan byl pak opravdové zlatíčko, jejich vztahu jsem fakt moc fandila. Knihu jsem si opravdu užila a určitě mrknu i po dalších knihách od této autorky.

evelýny
14.06.2021 2 z 5

Ukázka:
,,Fajn. Udělejte to!"
Strčila jsem nohy jeho směrem a doufala jsem, že nesmrdí.

Osobitě upřímné. Laciné. Někdy k smíchu.
Stupidní.

P.S.: Cha cha! Che che! Chi chi!

Denca363
02.06.2021 4 z 5

Od autorky jsem četla nejdřív první knížku S láskou tě nenávidím a tahle mě opět nezklamala. První knížka se mi líbila víc, to se pozná už jen, protože jsem oproti té předchozí, tuhle knihu četla týden. Dá se odložit i na pár dní. Trochu mi vadilo, jak je hlavní představitelka naivní a hloupoučká, ale zase ty přehnané příhody se k ní prostě hodily. Celkem mi připomínala jak dějem tak i tu holku z telenovely Zasněná láska ( né, že bych to sledovala, na to se nedá normálně koukat) knížka je super oddechovka.

Šárka0808
24.04.2021

Vtipna kniha, linky hlavnich postav se mi libily. Hezky psane, hezky se cetlo.

jana79
18.04.2021 5 z 5

Tahle knizka mě pobavila, a jak. Smála jsem se po většinu četby. A to jsem poprve dala 400 strankovou knihu za jedno odpoledne. Nešlo odložit dokud jsem nedočetla. Co na tom, že je konec predvidatelny, že se někomu nebude líbit naivní hrdinka s chováním blbky a nadutý bohatý (samozřejmě sexy) chlap s chováním nadutého snoba, ale mě to nevadilo, já jsem se prostě zacetla do totální humorné oddechovky a proste jen relaxovala a smála se, jak dlouho ne. Do téhle doby prostě super. Nic neřešit, ničím se nestresovat a smát se a smát. Za mě super.

Hatshepsut
18.04.2021 5 z 5

Obě knihy této autorky jsou velmi vtipné. A proto jsem si je oblíbila. Samozřejmě nemůžete očekávat moc reálné situace, které by se mohly stát v normálním běžném životě, ale o tom to není! Rozhodně se pobavíte!

Marfuška89
16.04.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od autorky :) . Poppy je totálně praštěná :D . A pan Stark? Ten se mi líbil moc :) .

mysterygirl
12.04.2021 5 z 5

Bláznivy pribeh o ztřeštěné "Doris"
Moc me bavil

Raislin
10.04.2021 5 z 5

Tady teda musím říct, že kniha je naprosto skvělá. Plná humoru! Nasmála jsem se u ní. Poppy je báječná! Určitě se ke knize někdy vrátím! Přesně to jsem teď potřebovala!

Andy0892
10.04.2021 3 z 5

Mám ráda staré černobílé filmy, kdy muži jsou gentlemani a ženy naivky ocitající se v bizardních situacích. Proč? Protože u těch filmů musíte vypnout hlavu a užívat si jen ten okamžik, tu absurdní shodu náhod! A přesně taková je tato kniha.
První kniha autorky se mi líbila daleko víc. Tady mi přišlo všechno až moc přehnané. Proto jsem to pojala jako zábavný černobílý film :) Pokud tedy hledáte oddechové, "šílené", naivní čtení na volný večer, kdy se chcete odpoutat od reálného světa, pak je tato kniha přesně to pravé. :D Tím nechci říct, že by to bylo strašné čtení... jen je tam víc absurdních situací (ne že bych nikdy trapnou nezažila :D) než těch "normálních" :)

AliceTief
03.04.2021 5 z 5

Krásný příběh, dobře se četlo a člověk se i pobavil. Čekala jsem co Doris zase vyvede =D

Ditules
22.03.2021 4 z 5

(SPOILER) To jsem se zase po delší době nasmála. Holub domácím mazlíčkem, alergická reakce na prášek a šišlání... :D Příjemná oddychovka.

pip11
19.03.2021 5 z 5

Neskutečně zábavné a naprosto bláznivě vtipné :D Celou knihou se prosmějete, až v závěru se humor zmírňuje a přichází pohodový konec. Skvělý příběh, doporučuji.

Domčik
17.03.2021 4 z 5

Ale jo, dobrá oddychovka, u které se člověk zasmál a držel palce Poppy, aby už přestala být tak ztřeštěná a konečně se jí v životě dařilo. Jsem ráda za šťastný konec, který se dal očekávat, ale to nic nemění na tom, že dávám palec nahoru.

lucka1998
10.03.2021 3 z 5

První díl se mi líbil o dost více, Poppy bez zkušeností chce pracovat jako sekretářka, pro šéfa který vyhodí nebo rozbrečí všechny předchozí sekretářky, a Poppy pokazí vše na co sáhne a jemu to připadá vtipné.
Kniha sice byla vtipná, ale připadalo mi to jako splácání moc vtipných situací dohromady, o romantice se moc mluvit nedá.

alzbeta4340
07.03.2021 5 z 5

Poppy je nezaměstnaná herečka bez jiných pracovních zkušeností, a proto se pod falešným jménem a s falešným životopisem vydá na pracovní pohovor. Zaměstnání získá a s ním i šéfa, co je hrubián s dobrým srdcem.... Klasické schéma romance zde oživuje vážně milý styl humoru. Už dlouho se mi nestalo, abych se u čtení několikrát nahlas zasmála. Jako oddechovku ráda doporučuji.