Malý miliardář

Malý miliardář https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176063/bmid_maly-miliardar-R8X-176063.jpg 4 269 52

Joe je boháč, přesně řečeno nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. Má všechno, nač si vzpomene: vůz formule 1, kino, pět set párů sportovních bot, orangutana jako sluhu. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád… Poprosí proto tátu, aby směl chodit (světe, div se!) do docela obyčejné školy, inkognito! Tím rozpoutá sérii bláznivých situací a neuvěřitelných trapasů, na jejímž konci Joe zjišťuje, že peníze a bohatství ke štěstí nestačí.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Argo

Billionaire Boy , 2010

Chytuš
18.11.2016 5 z 5

Čteno dětem před spaním, hezké, poučné tak akorát... Moc se mi líbila hitparáda učitelských sloganů, u té jsem až slzela smíchy :-)

PandaKombajn
14.05.2016

Skvělá kniha jako vždy. Myslím že se povedla.

hats
01.03.2016 5 z 5

Ako inak... Aj táto kniha sa nám s deťmi páčila. Aj sme sa chcechtali... Aj slzička sa v oku zaleskla. Krásna kniha.

Vendyberuska
10.01.2016 5 z 5

Tuto knihu sice právě čtu, ale už se mi moc líbí. Za sebe, pro tuto knihu dávám obrovský palec nahoru! :)

niknikita
16.12.2015 5 z 5

Testovala jsem vánoční dárek pro vnuka a věřím, že se bude bavit aspoň tak, jak jsem se bavila při čtení já.

Ewik
08.08.2015 4 z 5

Půl města mělo fialový zadek. :-) Naprosto šílené nápady u kterých jsem se moc nasmála.

Nielada
04.06.2015 5 z 5

Tuhle knihu jsem vůbec neměla chuť číst, nelákal mě název ani ilustrace ani styl, ale chtěla jsem poznat nového autora. Jsem moc ráda, že jsem to udělala. Kniha je vtipná (někdy na můj vkus až skoro přehnaně, ale hádám, že děti tohle milují :-), velmi čtivá a není vůbec hloupá! Mezi smíchem se vám občas sevře srdce, protože se v humorném obalu ukrývá vážné téma - jakou moc mají peníze v našem životě a jak nám pomůžou ke štěstí? Co jsou ty pravé hodnoty? Pro děti na druhý stupeň je perfektní a já se zrovna chystám na nějakou další Walliamsovku.

Ika6
25.01.2015 5 z 5

David Walliams je jednička.
Nejlepší na jeho knihách jsou ty seznamy.
V této knížce se mi líbily slogany učitelek.

tobias9993
13.01.2015 5 z 5

Moc pěkná knížka.

Mirek V.
03.03.2014 5 z 5

Moc pěkný :-)

sachista
19.12.2013 5 z 5

Babička drsňačka byla první, takže zaujala své nezastupitelné místo, přesto Malý miliardář se mi možná líbil ještě o něco víc. Téma peněz, majetku, materialismu a s ním spojení štěstí/neštěstí je pravděpodobně tématem, jež se nikdy neomrzí a zvláště dětem je v knize podáno vhodnou formou. David Walliams si mě získal, stejně jako Argo nádherným barevným zpracovaním všech jeho knih.

tyzik.cejka
03.10.2013