Červený balónek a jiné příběhy

Dosud nepublikované příběhy s novými akvarely Jeana-Jacquese Sempého. Nové příběhy dnešní školáky zaujmou stejně jako generaci jejich rodičů, kteří si oblíbili Mikulášovy patálie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87217/maly-mikulas-cerveny-87217.jpg 4.646

Malý Mikuláš 11.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Červený balónek a jiné příběhy

železňák

Genialni.

Ildi
06.01.2018

Malý Mikuláš :) a jeho neskutočné patálie... Zbožňujem. Je jedno koľko máte rokov, prečítajte si ich :) rozveselia Vám deň a o to ide.

Asterix
27.01.2017

Příběhy Mikuláše, malého rebela, se mi líbí, protože mi připomínají mě samotného. Jsou legrační a mám na nich rád, jak Mikuláš zlobí maminku.

Madlenka_Knihy
18.06.2016

Příběhy se mi zdají moc vtipné. Nezdá se mi, že by byly slabší. Naopak. Moc se mi líbil úvod. Také moc ta předmluva před Velikonočním vejcem. Podle mně nejlepší ze série Malého Mikuláše. :)

Patapuf
19.02.2013

Sice mi jeho příběhy nepřijdou už tak vtipné jako dřív, ale stejně se rád vrátím do dětských let a přečtu si příběhy Malého Mikuláše...

Maica
06.09.2012

Tahle knížka byla slabší, než jiné příběhy, co jsem četla. Můžou za to i Sempého teď už roztřesené obrázky, které se nemůžou rovnat ilustracím z doby před 50 lety. Ale i tak se mi knížka ohromně líbila!

Děti z Bullerbynu
Děti z Bullerbynu