Malá tajemství

Malá tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475888/bmid_mala-tajemstvi-B8u-475888.jpeg 4 136 41

Marin kdysi měla všechno. Vzala si Dereka, svou životní lásku, vlastnila řetězec luxusních vlasových salónů a ve své komunitě byla obdivovaná jako hlava milující rodiny. Dokud se její svět nerozpadl na prach jednoho dne, kdy byl unesen její syn… O rok později je však sotva stínem sebe sama. Policejní vyšetřování nikam nevede. Publicita už je pryč. S manželem sotva promluví. Marin na pokraji zoufalství najímá soukromou vyšetřovatelku, aby pokračovala tam, kde policie už skončila. Jenže namísto nalezení Sebastiana zjišťuje, že Derek je jí nevěrný s mnohem mladší ženou. Tento objev vrhne Marin zpátky do života. Ztratila svého syna a nehodlá ztratit i manžela. Derekova milenka je nepřítel, který má tvář, což znamená, že tenhle problém Marin může vyřešit. Vyřešit jednou provždy.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Little Secrets , 2020

Kacafir
07.11.2022 5 z 5

Za jeden den přečteno,to už se mi dlouho nestalo...nejde se odtrhnout!

Heli20
27.10.2022 5 z 5

Tak tohle byla tedy síla.Četla jsem všechny knihy od Jennifer ale tahle je absolutní vítěz.Nepapatuji si,kdy by se mnou při čtení nějaké knihy takhle cloumaly emoce.Autorka má mimořádný dar proniknout úplně na dřeň emocí,psychického rozpoložení všech hrdinů příběhu a ten konec, no prostě paráda včetně závěrečné autorčiny poznámky.

jasmína
09.10.2022 5 z 5

Opět moje oblíbená spisovatelka nezklamala, a ke konci jsem uronila i pár slz.....

Nevěděla jsem, že může napsat ještě lepší emoční knihu, než ty předešlé....

monushka
28.09.2022 4 z 5

Jako první autorčinu knihu jsem četla Řezníka, což byl nářez. Očekávala jsem stejné tempo i u Malých tajemství. Sice se jednalo o poklidnější příběh a méně uvěřitelný, ale byla jsem spokojená. Ve své knihovně mám ještě Sklenici srdíček, tak jsem zvědavá na tu.

micha-ella
03.09.2022 3 z 5

Dva náměty pěkně pomíchané - ztracené dítě a nevěra -, to by mi stačilo k výbornému počtení. Ale tady je přidáno plno vedlejších příběhů, popisů, vztahů a málo souvisejících událostí, že tím děj až příliš nakynul a na mnoha místech mě nudil.

Johny_H.
01.08.2022 3 z 5

Po krásné knize Wonderland: Země divů, moc povedeném díle i když s nesympatickou hlavní postavou Pronásledovaná a nádherných dvou knihách které bych doporučil opravdu každému milovníkovy thrillerů Řezník a Sklenice srdíček. Přichází autorka s novu knihou Malá tajemství. Konec předvídatelný celé je to plné vaty která natahuje děj a stránek s dějovou linkou která slouží pouze k překvapivému závěru na konci který, ale moc nefunguje. Hlavní hrdinka je nesympatická a celou knihu nic kromě brečení a pokusů o sebevraždu nedělá. Únosce jasný prakticky od začátku a jediná opravdu sympatická postava je muž kterému unesly dítě a dochází na skupinové sezení naneštěstí se objeví v celé knize čtyřikrát a to jednou ani nemluví. Z mé strany velké zklamání po autorčině předchozích knihách a dlouho jsem se rozhodoval zda nedat jen dvě hvězdy, ale k přihlédnutím k ostatním knihám a závěru knihy zvedám na tři.

veronika9761
26.07.2022

Po Sklenici srdicek jsem si koupila vsechny ostatni knizky autorky. Reznik lezi rozecteny na stole, zato Mala tajemství mi trvala asi 3 hodiny. Napinak jako blazen, pro me neuvěřitelný konec. 5 hvezd, jednoznacne. A ted jdu na toho Reznika.

Makůvka
25.07.2022 3 z 5

No musím se přiznat, že tentokrát se mi knížka moc nelíbila. Začátek sliboval napínavé čtení, ale vůbec se tak nekonalo. Do čtení jsem se musela nutit. Konec byl trošku akčnější a zajímavější.
Ale vím, že autorka psát umí, tak snad příště zase něco jako Řezník.

janina66
21.07.2022 3 z 5

Mě osobně kniha zklamala. Víc jak polovina knihy mě nudila, takové zdlouhavé o ničem. Teprve závěr byl trochu napínavý, ale předvídatelný. Oproti knihám Sklenice srdíček či Řezníkem prostě slabota.

Peace
06.07.2022 5 z 5

"Naděje nemůže trvat věčně. Naděje je požehnání i prokletí zároveň. A někdy je naděje to jediné, co mají. Pomáhá jim držet se na nohou,když už přišli o všechno ostatní.
Jenže naděje je zároveň strašná. Díky ní člověk čeká a doufá v něco, co se nikdy nestane. Je jako skleněná zeď, která člověka dělí od místa, kde je, a místa, kde chce být. Vidíte život, po němž toužíte, ale nemůžete se k němu dostat. Jako ryba v akváriu."

Tak tato kniha je pro mě zjevení. Vůbec jsem nečekala, že mě děj tolik chytne, ale autorka píše tak skvěle, že se nešlo odtrhnout.
Určitě se poohlédnu i po dalších jejích titulech, protože tohle byla vážně jízda!

Leena
18.06.2022 3 z 5

Tak nějak nevím, co si o této knize myslet..
Třičtvrtě knihy jsem se celkem nudila, pro mě to bylo nezáživné.
Poslední čtvrtina byla pěkná, ale dojem z knihy to nezlepšilo.
Dodám jen to, že Marin měla dobrého kamaráda:-(

Pája699
16.06.2022 5 z 5

Napínavé, perfektní čtení, které vás nenechá vydechnout do poslední stránky. Možná si řeknete, že na toto téma je napsáno hodně knih a že vás už nic nepřekvapí…nooo musím vám říct, že se pletete :-) Autorka má super čtivé knihy a ani tato vás nezklame. Únosem dítěte se teprve začíná rozmotávat klubko lží a různých tajemství, který všichni svým způsobem mají. Marin a Derek, tak dokonalý pár na první pohled….naprosto bezvadně autorka vystihla jejich postavy, úplně se do nich vžijete. Kdo za únosem stojí, není zase až tak těžké uhádnout, ale než se k tomu dostanete, zažijete neskutečnou jízdu počtení :-)

zdendula31
22.04.2022 5 z 5

Bezvadně se četla..napínavá.

FoxFox
30.03.2022 4 z 5

Knihy od Jennifer Hillier patří mezi mé oblíbené a tak jsem se na Malá tajemství opravdu těšila. Tentokrát je ale příběh trochu jiný, než jsme od autorky zvyklí. Kniha byla míň dějová a víc popisná, kdy sledujeme linku dvou hlavních hrdinek Marin a Mackenzie. Jennifer ale psát umí, takže i když čtení nebylo tak akční a překvapivé jak obvykle, určitě jsem se nenudila. Jednu hvězdičku musím bohužel ubrat v porovnání s předešlými peckami jako Řezník a Sklenice srdíček.

simona5372
26.02.2022 5 z 5

Velice se mi kniha líbila.

Lusle
06.01.2022 4 z 5

Kniha se četla velice dobře.

happy-smile
03.01.2022 3 z 5

Knihy od Jennifer Hillier mě baví, a tak jsem se těšila i na tuto. Tentokrát nečekejte zápletku, kde od začátku víte, kdo za tím vším je. Bohužel mi ale přišlo, že se děj docela vlekl a nic extra se nedělo. Docela jsem se nudila, snad bude autorčina další kniha lepší.

ArwenAragorn
31.12.2021 4 z 5

75%
Je to dobrý pocit. Takovýhle vztek necítila už dlouho a je to rozhodně lepší než smutek. Posledních čtyři sta osmdesát šest dní jí smutek bránil v jakékoli akci, ochromoval ji a mátl jasné myšlení, oslaboval a nutil ji smiřovat se s věcmi, které si nepřála.
Vztek ji na druhou stranu donutí k akci.

Výborný psychologický thriller.
Marin někdo více než před rokem unese jejího syna. Protože policie ani FBI nic nezjistí, najme si soukromou vyšetřovatelku. Ta náhodně zjistí, že ji její manžel Derek podvádí s jinou ženou. A Marin se rozhodne jednat.
Příběh je napínavý, má propracované postavy a šokující závěr.
Já ho určitě doporučím.

Dela111
14.12.2021 4 z 5

Thriller Malá tajemství nemá neobvyklou zápletku ani nečekaný děj a už vůbec ne originální rozuzlení, přesto mě upoutal tak, že jsem se těšila na každou volnou chvíli, kdy budu moct číst dál.
Námět je smutný a příběh má až depresivní atmosféru. Vhled do mysli matky uneseného dítěte je smutná záležitost. Když se však nešťastná hlavní hrdinka dozví, že manžel má milenku, dostávají její vnitřní bitvy nový rozměr a od té chvíle má děj ty správné grády a rozjíždí se napínavý a zajímavý příběh.
Tento thriller možná sedne více ženám, a proto je až divné, že tolik bavil mě. To se často v takových případech nestává, ale tady jsem spokojená a k přečtení doporučím.
85 %

alexis818
11.11.2021 5 z 5

Moc pěkné. Mně se to líbilo moc. Velice čtivé napsáno. Budu se těšit na další díla této autorky.

tajemství únosy dětí

Jennifer Hillier