Měděná rukavice

Callum Hunt má o školních prázdninách o čem přemýšlet. Šokující zjištění o své minulosti z úst nepřítele všech mágů není něco, co by se dalo jen tak hodit za hlavu, a kromě toho se musí vypořádat i s napjatým vztahem s otcem (který ho možná chce zabít) a svým domácím mazlíčkem Pohromou, který je shodou okolností Chaosem posedlé vlče. Po návratu do druhého ročníku Magisteria se problémy ještě kupí; spolužáci si od něj drží opatrný odstup a Callum se jim ani nediví. Vše vyvrcholí krádeží Alkahestu, magické rukavice, která – pokud padne do špatných rukou – může způsobit katastrofu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234176/medena-rukavice-KMu-234176.jpg 4.4200

Magisterium / Magistérium (2.)

The Copper Gauntlet (2015)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Yoli

Kniha Měděná rukavice

Paja_Reine

Knihu jsem přečetla za jeden den. Ať už to bylo díky napětí, kterého tam bylo opravdu hodně , anebo jen kvůli tomu, že jsem si tuhle sérii spolu s hlavním hrdinou zamilovala.
Jednoduše vřele doporučuji. Je to skvělá oddechová četba.

luboskniha
19.09.2018

Další díl a opět jsem se povedl. Napětí a akce je v této knize až až. Četl jsem několik recenzí, kde je tato série přirovnávána k Harry Potterovi. Jistá inspirace tu je, ale mohu říct, že jsou to rozdílné světy. Jenom škoda, že se víc autorky nerozepsali. Myslím si, že by se dalo vyždímat mnohem víc a byla by z toho pěkná, alespoň 400 stránková kniha. I tak se těším na další díl :)

Nikiny
03.09.2018

Kniha byla stějně fajn jako první díl, jen škoda, že ještě není dopsaná celá serie, takhle budu muset zpomalit se čtením :)

Barbar11
27.08.2018

Krásná kniha. Miluji serii Magisterium. Je to strašně chytlavé. Od začatku do konce člověk nemůže popadnout dech. Doporučuji

JitulHa
07.04.2018

Měděná rukavice rozhodně nezaostává za prvním dílem, který byl zábavný, akční a tajemný. Na Calla coby hlavního hrdinu jsem nedala dopustit už v předchozí části, on je prostě svůj ve šem co dělá nebo říká, díky němu jsem si sérii oblíbila určitě víc než by tomu bylo bez něj. Zase je zde co objevovat a čemu čelit, tentokrát se ale musíte připravit na to, že se známá trojice kamarádů (vlastně čtveřice, někdo se k nim připlete jen tak náhodou:) ocitá převážně mimo zdi Magisteria, o to větší nebezpečí na ně však číhají. O napětí a zvraty tedy nebude nouze, i když ten konec jedničky jen tak něco nepřekoná.

Suou
14.03.2018

Druhé pokračovanie nesklamalo rovnako ako prvá časť :)
Teším sa čo si na mňa autorky pripravia nabudúce. Zatiaľ každá jedna časť bola jedno OBROVSKÉ prekvapenia :D tie zápletky sú napínavé a nikdy sa nenudíte.

ufounek173
13.02.2018

jde to,kapku nepropracované situace

Wheezer
24.01.2018

Kniha se mi moc líbila. Docela jsem v tomhle dílu oblíbila Jaspera