Vražedný rej

Vražedný rej https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501044/bmid_vrazedny-rej-QZS-501044.jpg 5 141 56

Maarten S. Sneijder série

< 4. díl

Sneijder a Nemez znovu vyšetřují. Poté, co řada kolegů spáchala sebevraždu brutálním způsobem, začne být Sabine Nemez – inspektorka a školitelka BKA – podezřelá. Mnohé ukazuje na desítky let staré spiknutí a oběť hnanou pomstou. Sabine požádá o pomoc svého bývalého kolegu, suspendovaného profilera Maartena S. Sneijdera. Ten odmítá spolupracovat s varováním kolegů, aby se případem přestal zabýval. Pak Sabine beze stopy zmizí a Sneijder sám zasáhne. Do cesty se staví nejen nenávistnému vrahovi, ale i jeho bývalým přátelům a kolegům, kteří by udělali cokoliv, aby hříchy ze své minulosti jednou provždy smazali... Čtvrtý případ pro Sneijdera a Nemez.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Todesreigen , 2017

čef
13.11.2023 5 z 5

Geniální detektiv s kolegyněmi řeší sérii vražd policistů, kteří byli v dávné době příslušníky protidrogové jednotky šesti. Jejich metody nebyly vždy čisté a teď si je minulost našla. Líbilo se mi rozdělení děje do dvou časových rovin, oproti jiným to zde mělo svůj smysl. Napínavých scén (zvláště ta závěrečná) a dedukce zde bylo mnoho a to se nám příznivcům detektivek musí líbit.

ctenarkaEva
10.11.2023 5 z 5

Skvělé čtení. Dlouhý příběh nabitý událostmi, které byly více či méně uvěřitelné, ale vše bylo postupně objasněno a vysvětleno a zapadlo do sebe. Sabina Nemezová a Maarten S. Sneijder jsou zárukou výborného čtení. Nenudila jsem se ani chvíli.

marekB78
05.11.2023 5 z 5

Rozhodně se mi tato série líbí...ale... jak tu někdo psal, je dlouho jasné, kdo je pachatel. Chybí mi tak v závěru takové to "woooooow", kdy jste překvapeni, kdo za tím stál. Ale kniha je skvěle napsaná, dobře se čte a má spád.

Pája699
01.11.2023 5 z 5

Celá série s Maartenem S. Sneijderem je senzační a vážně povedená. Kdo ještě nečetl, tak hurááá do toho a upřímně vám závidím, že to dobrodrůžo máte před sebou .-)

Sama jsem byla zvědavá, jak to bude navazovat po skončení předešlého dílu. Krásně to autor zaobalil a Maarten je pořád na scéně .-)

Příběh plný napětí a zvratů. Já jsem zase skoro celou knihu nedýchala jak jsem byla napnutá. Záhadná úmrtí a sebevraždy policejních kolegů....pravda se nachází až v daleké minulosti..

Prostě to byl napínák jak prase :-D

Už teď nedočkavě vyhlížím nový díl. Nemůžu se dočkat nového Sneijderova týmu .-)

klokan.1905
31.10.2023 5 z 5

Vražedný rej...
Jestliže jste doposud nesáhli po knihách Andrease Grubera a jste nadšenci thrillerového žánru, tak to co nejdříve napravte... ;-) Série nazvaná Maarten S. Sneijder je totiž skvělá a odpovídá tomu i hodnocení knih zde na databázi... ;-)
Doporučil bych Vám číst sérii chronologicky, tedy začít Vražednou lhůtou, poté Vražedným rozsudkem, následují Vražedné pohádky a pak se již dostanete k Vražednému reji... ;-)
K samotné knize...
Několik zkušených policistů a jejich rodinných příslušníků spáchá sebevraždu nebo zahynou za záhadných okolností...
Nový případ pro Sabinu Nemezovou a Maartena S. Sneijdera...
Vážení, knihy Andrease Grubera jsou neuvěřitelně čtivé a mohu Vám je s klidným svědomím doporučit k přečtení... Thrillerová dokonalost...

alzbeta4340
31.10.2023 5 z 5

Zatím nejlepší díl této povedené série. Trochu jiný než předchozí - výraznou roli zde hraje především vyšetřovatelka Sabine Nemezová, ale ani o Sneijdera čtenáři nepřijdou. Děj se točí kolem určitého spiknutí a nedá se brát jinak než s nadsázkou, přesto je hodně napínavý.
Knihu jsem přečetla v podstatě na jeden zátah. Doporučuji!

vera4669
14.10.2023 5 z 5

Mě tahle dvojka tak moc baví, nedokážu říct, který díl je top, protože každý má něco a všechny mají společné to, že se nedá přestat číst :)
Autor je v mojí topce právem:)

Katulinka69
09.10.2023 5 z 5

Další skvělé pokračování

Zdenas5
07.10.2023 5 z 5

Už dlouho jsem nepřečetla čtyři díly jedné série tak rychle za sebou, většinou je prokládám jinou knihou. Tady jsem doslova zhltla vše, co zatím vyšlo, a ještě nemám dost. Chci další díl. Myslím, že to je vypovídající hodnocení. Jak už jsem psala v předcházejícím komentáři, každý díl je lepší a lepší.

berila
02.10.2023 4 z 5

Povedený thriller, ale předchozí díly se mi líbily více. Nejvíce mi vadilo, že v polovině knihy je prakticky odhalen pachatel, i když na samém konci nám to autor malinko poupraví. Určitě doporučuji k přečtení, ale za brzké odhalení * ubírám.

ArwenAragorn
01.10.2023 5 z 5

85%
Sneijder rozeznal tělo dospělého člověka schoulené do klubíčka. A dvě děti. Mozek mu pracoval na plné obrátky. Schovali se do šatny a udusili? To sotva. Spíš by se snažili utéct. Zřejmě je někdo uvnitř zabarikádoval židlí. Otázkou bylo, jestli po vypuknutí požáru ještě žili. Bylo žhářství jediným zločinem nebo se někdo snažil zamaskovat vraždy?
______________________________________________________________________________
Je vidět, že ani u čtvrtého dílu s Maartenem S. Sneijderem a Sabine Nemezovou autorovi nedochází dech. Naopak, je fantastický. Děj má spád, příběh je napínavý, s mnoha zvraty. Ve skvělém závěru se Sabina po boku se Sneijderem a ještě jedním člověkem pouští do boje o život se svými protivníky.

Určitě doporučím!

veronika4001
29.09.2023 5 z 5

"Kdo chce prodat draho, musí své zboží porovnávat s něčím ještě dražším."

"Minulost ho někdy začíná dohánět."

"Lidská psýché je nejdůležitější."

(Maarten S. Sneijder)

astra3
24.09.2023 5 z 5

Autor opět nezklamal. Napínavé, čtivé.

Sančez
19.09.2023 5 z 5

Andreasi ty jsi prostě génius! Takhle famózně vystavěný příběh to byla čtecí lahůdka. Hltala jsem stránky jak divá. PROSTĚ PECKA. A ŠUP ŠUP CHCI NÁŠUP - DALŠÍ DÍL ! Kdybych mohla tak dám deset a ne pět hvězdiček.

Susan94
18.09.2023 4 z 5

Mám v živé paměti předchozí díly a je vidět, že se autor pokaždé posune o velký kus dál. Čtivý děj se zajímavou zápletkou a opět a náznakem pokračovaní.

Sarrah
04.09.2023 5 z 5

Já chci další, Sabina a Maarten super dvojka. Promiňte, Maarten S. Sneijder :-)

Nelly
02.09.2023 4 z 5

Trošku slabší než Vražedné pohádky, ale stále super čtivé.

Hella
01.09.2023 4 z 5

Nenapadá mě co více o knize říci než že je to více než důstojné pokračování série se Sneijderem a zcela jistě si zachovává vysoko nastavenou laťku.

daja51
22.08.2023 5 z 5

Super, super a ještě jednou super počteníčko - šup s knihou do doporučených.

Címa
21.08.2023 5 z 5

Za mě 100%, třikrát podtrženo ! Excelentně napsaná kniha, pořad něco se děje, žádné zbytečné pasáže, napětí až do konce. Autor mě stále překvapuje každým dílem, co je schopny vymyslet. Každému čtení doporučuji. Nejradši bych měla doma další dva tři díly, které na to navazují, abych mohla začít číst.

detektivní a krimi romány thrillery

Andreas Gruber
rakouská, 1968